ILUSOOVID

Gabrielle Chanel EdP. Sellest sai minu n-ö signatuurparfüüm kaks aastat tagasi ja mu pudelike sai tühjaks, nii et ehkki mul on hetkel kasutuses samuti väga hea Viktor & Rolf Flowerbomb, igatsen siiski oma Gabrielle’i taga. Ma pole ei Chanel No. 5 ega Coco Mademoiselle suuremat sorti fänn (enda peal), need on minu jaoks veidi liiga vänged, aga Gabrielle on nagu nende noorem ja vabameelsem õde,  minu ideaalne “viimane lihv” enne uksest väljumist.

Löwengrip Soft Sense Shaving Gel Oil. Kasutan tavaliselt raseerimiseks lihtsalt oma dušigeeli või -kreemi, aga see on pisut justkui raiskamine ja selle konkreetse toote kontseptsioon mulle meeldib. Kusjuures, tootekirjeldus vihjab, et see on loodud spetsiaalselt intiimpiirkonda silmas pidades, mis on samuti suur pluss. Rääkimata sellest, et Löwengripi pakendeid lihtsalt ei raatsi vannitoas peitu panna. Proovin kindlasti ära. Osta saab siit.

Malene Birger kosmeetikakott. Olen endale juba aastaid liiga palju meigikotte kokku kuhjanud, leidmata seda ideaalset. Malene Birgeri asjad meeldivad mulle aga väga, soovinimekirjas on ka tema Abi tote bag. Selline kosmeetikakott oleks väga klassikaline ja naiselik, samas pisut iseloomukam kui lihtsalt must kott. Näppisin seda ka poes ja suurus näis ideaalne, sest mahutab ka igapäevased pintslid (mul on neid 3-4). Osta saab siit.

Charlotte Tilbury Air Bronze päikesepuuder. Pole Charlotte Tilbury toodet, millele kulutamist oleksin veel kahetsenud. Suure päikesepuudri armastajana ootasin väga, et ta ka eraldi päikesepuudritega välja tuleks ja hiljuti ta seda ka tegi, nii et on üpris ilmselge miks kõnealune toode siia listi jõudis. Osta saab siit.

The Ordinary Coverage Foundation jumestuskreem. The Ordinary lööb oma lihtsa geniaalsusega laineid juba mõnda aega, tõestades, et nahahooldustoodetele ei pea kulutama sadu eurosid ning oma rutiin tuleks teha vaid enda vajadustele keskendudes ja minimaalsete koostisosadega võimalikult lihtsaks. Olen kuulnud kiidusõnu ka nende jumestuskreemide kohta ja 5-6€ eest proovimine pole ka ülemäära suur risk. p.s. Valikus on nii katvam kui kergem versioon. Osta saab siit.

Mida hetkel teie ilusoovide nimekirjast leida võib?

(Visited 999 times, 3 visits today)

5 Comments

 1. Saara 07/08/2020 at 06:41

  Anna, kas oled kunagi ka depilatsioonis käinud? Mul endal tulevad külmajudinad peale, kui raseerija peale mõtlen. Pärast seda, kui 8 aastat tagasi esimest korda depilatsiooni proovisin, ei ole tagasi vaadanud. Kord kuus kõik karvad maha (ok, va juuksed ja kulmud ja ripsmed :D) ja asi ants. Tagasikasvavad karvad on nii pehmed…

  Reply
 2. Elise 11/08/2020 at 10:56

  The Ordinary jumestuskreem oksüdeerus minu nahal kähku. Nahahooldus on seevastu super :)

  Reply
  1. Anna Elisabeth - Site Author 30/08/2020 at 15:06

   Oi, aitäh hoiatamast! Ma pole siiani veel proovida jõudnud. Mis nahahooldusesse puutub, siis kasutan hetkel nende primer’it ja näokreemi ning mõlemad meeldivad väga!

   Reply
 3. Liane 13/08/2020 at 18:25

  Soovisin omale ammu Chaneli Gabrielle parfüümi, paraku selle püsivus on olematu ja nüüd, kui lettidele ilmus Gabrielle Essence olin üliõnnelik! See lõhn on võrratu ja püsib täitsa hästi. Ja komplimente ja küsimusi, mis lõhn see on, saan vist küll iga päev. Sellest lõhnast, ma kardan, tüdimust küll ei teki.

  Reply
  1. Anna Elisabeth - Site Author 30/08/2020 at 15:05

   Huvitav, mul pole õnneks püsivusega seni probleeme olnud. Sain ka just uue ja jätkuvalt on meil head suhted. Aga proovin kindlati mingi hetk ka Essence variandi ära. Hiljuti jäi mulle silma, et neil on isegi Gabrielle lõhn juustele!

   Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *