augusti ilulemmikud

Kiire-kiire postitus siia nädala lõppu, nimelt olen avastanud viimasel ajal mitu väga head uut ilutoodet ja kui keegi kibeleb uuel nädalal iluoste tegema, võivad need soovitused end ehk ära tasuda.

Löwengrip Count On Me deodorant. Olen varasemalt kasutanud nende Healthy Glow varianti, kuid see meeldib mulle isegi rohkem, sest selle lõhn on neutraalsem ja värskem. Tegu on mu lemmiktüüpi deodorandiga ehk rullikuga ja toode ise toimib, hoides ära ebameeldiva lõhna ja üleliigse higistamise. Musti riideid võib see siiski määrida, nii et selles osas tasub ettevaatlik olla.
The Ordinary High-Adherence Silicone Primer meigialuskreem. The Ordinary tooted on suurepärased niikuinii, hinnaklass taskukohane põhimõtteliselt kõigile ja tooted sisaldavad vaid neid koostisosi, mida vajad. See meigialuskreem muudab naha siidisemaks ja siledamaks ning meik püsib tõepoolest oluliselt paremini peal. Lisaks on see lõhnavaba ja maksab vaid 4,99!


Hella Hair scrunchie-juuksekumm*. Sain selle paar päeva tagasi kingituseks ja pole muu patsikummi järele haaranud. Sellel on üli(ÜLI)hea hoidvus, lisaks on materjal nii mõnusalt pehme! Kui keegi tahab kvaliteetset ja Eestis tehtud scrunchie’t, soovitan kindlasti nende valikule pilgu peale visata, toonide valik on meeletu ja kõik on nii ilusad!
Tangle Teezer Wet Detangler juuksehari.* Mulle meeldivad Tangle Teezer harjad üleüldiselt ning ma pole alates nende Eesti turule jõudmisest muid harju kasutanudki, aga mu erilised lemmikud on alati olnud nende märgadele juustele mõeldud harjad, mida kasutan õigupoolest nii märgadel kui kuivadel juustel, vahet pole. Seda konkreetset harja näppab ja fännab ka mu abikaasa, samuti kasutan seda oma kolmeaastase poja ohjeldamatul juuksepahmakal, sest see ei tiri ega sikuta juust. Põhimõtteliselt kogu pere lemmik.

(Visited 852 times, 14 visits today)

2 Comments

 1. S 01/09/2020 at 08:31

  Mis suurust Hella juuksekummi sina kannad? Endal üsna õhukesed juuksed ja ei tea millist valida..

  Reply
  1. Anna Elisabeth - Site Author 06/09/2020 at 07:38

   Sain kingiks ja täpselt ei tea, aga tundub, et mul on Petite.

   Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *