hetke ilulemmikud

Ma ei taha minna kaasa appi-kuhu-see-aasta-läinud on hüüetega, aga appi, kuhu on kadunud maikuu? Minu lemmikkuu aastas on kohe oma viimases kolmandikus, et sellele saaks järgneda meie patuselt lühike suvi. Aga enne kui maikuugi minevikuks muutub, jagan teiega mõningaid oma hetke ilulemmikuid.

Olgu, mitte otseselt ilutoode, aga nii ilus vaadata on mu uus DÜÜN lõhnaküünal. Avastasin need küünlad juhuslikult Instagramist ja tegemist on väga värske ja alustava ettevõtmisega, mille kontseptsioon mulle meeldis ja mida soovisin kohe ka ostuga toetada. Kõik nende küünlad esindavad üht aasta kuud selle rahvapärase nimetusega, pildil ilutseb õiekuu ehk maikuu, aga mul on olemas ka väiksemad variandid linnukuust ja mahlakuust. Kas teate, mis kuud need on? Hetkel on neil väljas vaid talve- ja kevadkollektsioon, aga varsti peaks neid lisanduma. Küünlad on valmistatud käsitööna Eestis ja minu meelest imeilus kingitus iseendale või kellelegi, kes oskab hinnata ilusat küünalt kodu kaunistamas. Osta saab siit.

 

 

Suundume tagasi ilulainele ja tutvustan teile põgusalt juuksehooldusbrändi, mille paar kuud tagasi avastasin. SACHAJUAN on Rootsi bränd (käsi püsti, kes imestab, et rootslased on tulnud turule kvaliteetse ja tõhusa tootega, mis peidab end imeliselt stiilses ja minimalistlikus pakendis… ), mis toodab julmusevabu hooldus- ja stiliseerimistooteid erinevatele juuksetüüpidele ja -vajadustele.


Minu esimene katsetus neilt on SACHAJUAN Intensive Hair Oil juukseõli ja see on nii pehme, siidine ja absoluutselt vastupandamatu. Ühtlasi lõhnab see nii hästi, et kui pudel mind vannitoas askeldades silmanurgast piiluma jääb, siis ma lihtsalt nuusutan seda. Ka juuksed lõhnavad seda kasutades fenomenaalselt kuni järgmise pesukorrani. Minu väga peen juus seda õli liiga raskeks ei pea, aga kasutan seda ka väga vähe korraga ja lisaks niisutusele ja heale lõhnale, annab see juustele imeilusa läike. Soovitan soojalt! SACHAJUAN tooteid saab näiteks Apotheka Beauty’st ja And Beauty-st.

Ka teine toode, mida välja tahan tuua on juuksevaldkonnast, mis on küllaltki imekspandav, sest õigupoolest kirjutan ma juuksehooldusest pigem harva, aga avastasin juba pikka aega tagasi enda jaoks H&M Get A Grip juukselaki ja ostsin mitu korda minivarianti, mida oli mugav kaasas kanda. Seekord sai mu kodune täissuuruses lakk otsa ja ostsin sellegi 250-milliliitrise. Lisaks, jällegi, nii stiilne pudel, mida pole patt vannitoariiulile või kapinurgale unustada. See loob seal pigem stiilse segaduse kui riivab näiteks neoonsete toonidega silma. Lakil on hästi värske  õunalõhn, ei midagi liiga imalat, hoiab juukseid hästi, lisab ka läiget ja mulle minu igasse ilmakaarde lendlema kippuvate salkude ohjeldamiseks ja tupeerimise kinnitamiseks passib hästi. Lihtsalt vihjeks, et H&M ilulett on tegelikult ohtralt häid leide täis. Hmm, ehk peakski ühe postituse tulevikus neile pühendama?

Ja viimasena, mu armas Löwengrip, jälle Rootsi tegija, taas tulvil ilusaid ja efektiivseid julmusevabu tooteid, nagu näiteks see Feel My Heel Foot Balm jalakreem. Ehkki kreem on sheavõiga, on selle lõhn hoopis piparmündine. Kreem lubab olla ka kergelt kooriva efektiga, mida ma otseselt täheldanud pole, aga jalad on beebipehmed, küüneservad ei narmenda ja mõnusa lõhnaga jalamassaaž selle kreemiga on äärmiselt meeldiv minut iseendale enne magamaminekut. Löwengrip tooteid saab soetada näiteks Scandinavian Brands e-poest.


Sellised olid mu hetke lemmikud asjad iseendale, mis olemist ja välimust paremaks teinud. Mis on hetkel teie iluriiulite liidriteks? Kas olete ka mõnda siinsetest toodetest proovinud?

(Visited 1,682 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *