KINGI LOODUSE ILU!

Kellele mu eelmisest postitusest ei piisanud mõistmaks kui üha enam kiindunud olen ma puhastesse ja looduslikesse ilutoodetesse, siis täna jätkan ma samas vaimu(stuse)s. Nimelt, sõbrunesin hiljuti sellise looduskosmeetikat müüva e-poega nagu Pure Cosmetics. Nagu nimigi viitab, müüvad nad puhast kosmeetikat ja seda igale vanusele ja mitte ainult Eesti tegijatelt, vaid ka mujalt. Minu kodumaistest lemmikutest on esindatud näiteks nii Oma, HOIA kui Berrichi, lisaks mitmed teised.
Täna tahan kirjutada aga pisut lähemalt ühest Pure Cosmetics eritootest, nimelt nende The Beauty of Nature by Pure Cosmetics kinkekarbist, mis on ideaalne kingitus samu väärtusi austavale kallimale, emale või sõbrannale… või loomulikult sulle endale, sest endale peab ka kingitusi tegema!

Karp sisaldab endas üheksat e-poe täissuuruses toodet väärtuses 150€, kuid hinnaga 65€. See teeb allahindluseks -60%! Alguses mõtlesin: olgu, lihtne on teha kinkekarp, panna sinna ehk mõned mitte nii ägedad tooted ja promoda seda kui superdiili. Siis sain enda karbi kätte ja seda avades olin lihtsalt nii-nii-nii rõõmsalt üllatunud, sest ma ei leidnud sealt ainsatki toodet, mida ma tõepoolest ise väga proovida ja kasutada ei sooviks (või juba proovinud ning eelnevalt sellesse armunud pole) ja tõepoolest näib, et valik on tehtud e-poe populaarsemate toodete seast.

Leidsin karbist (ja leiavad kõik tellijad – sisu on kõigil sama) Evolve näoõli, OMA mudamaski, Berrichi silmakreemi (üks on mul juba kasutuses, so yay for a backup!), Sampure Minerals mineraalpuudri (selle saab iga karbi tellija valida 7 tooni seast) ja silmapliiatsi, HOIA säravahu (ideaalne aastalõpupidustusteks ja järgnevaks suveks!) ja kehakoorija, BonMerite kätekreemi ja Good Boom huulepalsami. Kui olin karbi avanud, tegin korraliku spaaõhtu (loe: põgenesin pooleks tunniks üksinda vannituppa, sest #momlife :D). Koorisin keha ja maskitasin nägu, pärast mida kandsin näole Evolve õli ja kreemitasin käsi.

HOIA kehakoorijad on suuuppeeermõnusad ja see konkreetne sidrunheina oma mahlane ja värskendav. OMA mask oli mudamask nagu mudamask ikka, aga kiindusin selle kaunisse klaaspurki ja mahaloputamine oli meeldivam kui mudamaskidega enamjaolt olema kipub (osad kleepuvad nahale kui pigi ja ei lahku ka ilusti palumise peale – hate those!). Evolve näoõlil on lisaks absoluutselt minu masti minimalistlikule pakendile ka väärt sisu: kibuvitsa, argaania ja mustköömne õli. See mõjub nahal toitvalt, kuid samas kergelt ega jäta nägu läikima… Siiski olen ise jätnud selle pigem õhtuseks luksuseks. Armastan näoõlisid, kuid eelistan neid kasutada õhtuti ja piirduda päeval seerumi ja kreemiga. Viimasena kandsin peale Good Boom  vegan huulepalsami, mis annab lisaks ääretule pehmusele huultele ka kergelt roosaka tooni ja läike, nii et see kolis kiirelt  (ja siis istusin ja lõhnasin nagu Eesti suvi ning tundsin end imeliselt, sest lisaks pehmele nahale ja heale aroomile mu ümber oli minus teadmine, et kõik, mida endale peale kandsin on aus, puhas ja looduslik. Säravahu otseseks kasutamiseks pole mul veel põhjust olnud, kuid proovisin seda käel. Vaht sisaldab pigem suuremaid kullatükikesi, nii et efekt pole mitte loomulik kuma, vaid reaalsed kullatükikesed su nahal. Minu meelest näeks see eriti lahe välja näiteks pildistamistel ja laval, aga päris igapäevaseks tooteks ma seda ei pea. BonMetire kreeme olen juba varemgi kasutanud ja need on väga hea tekstuur ja lõhnaga ning tõepoolest tõhusalt pehmendavad.
Ausalt pean aga tunnistama, et Sampure Minerals asju ma veel täielikult katsetada pole jõudnud, küll aga jäi käele silmapliiatsit proovides tunne, et tegu pole just kõige püsivama pliiatsiga: fännan neid, mis ei liigu millimeetritki üheski vales suunas, kuid see pliiats justkui ei kuivanud täielikult käel ja sain tõmmatud joone ka mitme minuti möödudes hõlpsalt laiali hajutada. Sampure Minerals puudri kohta annan kindlasti tagasisidet: olen mineraalpuudrite kohta ainult head kuulnud, kuid mulle on need endiselt nii tume maa.

Minu silmis on selle kinkekarbi sisu oma hinda igati väärt… või õigemini, sisu ületab hinna! Kel huvi toodete kohta rohkem lugeda või kellelegi see kingitus teha, siis need karbid on limiteeritud koguses ja ajal saadaval siin! :)

 

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS PURE COSMETICS’IGA.
(Visited 12 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *