JUULI ILULEMMIKUD

 

Juulikuu on olnud nii kiire, et ma reaalselt ei pannud tähele, millal pool suve minust mööda tiksus. Ja seda sugugi mitte klassikalises omg-i’m-like-sooooo-busy mõttes, vaid tõesti, OMG I’m like SO busy (kirjutasin just kogemata busty :D)! Nimelt alustasin ma juulist emapuhkuse kõrvalt taas tööd, selle kõrval asendasin kolm nädalat veel üht teist töökohta (kuidagi kogemata jooksid need kokku), lisaks loomulikult on mu maailma nabaks üks aasta ja seitsmekuune, kes veel lasteaias ei käi. Olen juulis 90% õhtutest kella kaheni öösel tööd teinud ja teate mis? I LOVE IT! :D Nii et kõik on hästi ja asume mu juulilemmikute (ja loodetavasti peagi pisut chillima augustikuu) juurde!

Juustesse kohevuse saamiseks on tuhat ja üks moodust, millest minu lemmikuks on alati olnud juuksejuuri tõstvad vahud, mida enne föönitamist niisketessee juustesse kanda. Ma polnud seda moodust juba pikalt kasutanud, kuid nüüd kus on mingil määral tagasi hommikud, kus mul on nii aeg kui vajadus end korralikult sättida ja kuhugi minna (mitte, et muidu poleks, aga rutiin on siiski n-ö korrapärasemaks muutunud), on vahud taas päevakorras. Hetkel kasutan Cutrin Muoto juuksejuuri tõstvat spreivahtu. Kannan selle salkude kaupa niisketele juuksejuurtele, seejärel föönitan juuksed kas pea alaspidi või juukseid ühele-teisele poole tõstes kuivaks. Tulemuseks on superkohevad juuksed, mis lisaks lõhnavad suurepäraselt järgmise pesukorrani. Mulle meeldib vahu juures see, et kui esimesel päeval võin kanda juukseid kohevalt terve päeva näiteks lahtisena, siis teisel päeval on nad endiselt puhtad ja ideaalse tekstuuriga mõne sasitud krunni või punutise jaoks.

Vaatamata sellele, et olen tohutu meigifänn, ei kannaks ma ideaalses maailmas suveperioodil grammigi näomeiki. See ideaalmaailm näib kahjuks veel valgusaastate kaugusel, sest kogu akne tuli juba mõne aja eest kolinal tagasi. Sellest ehk teinekord, seni aga räägin, mida olen kasutanud, et end ka selle kuumaga meikida, kuid samas mitte tunda nagu mul oleks mask näos. Olin Lumene Natural Glow jumestuskreemi esimest korda proovides väga-väga skeptiline, sest nende Natural Perfectioniga polnud mul näiteks midagi peale hakata (null katvust ja ajas mind üleüldiselt segadusse), aga… AGA. Mu õde ja ema olid kõrval kui seda esimest korda kasutasin ja võivad olla tunnistajateks, et ma ütlesin õhtu jooksul vist vähemalt kaheksa korda “vau, mul on nii hea meel”, sest olin LÕPUKS leidnud kerge, aga katva jumestuskreemi, millel on ka SPF sees. See katab väga hästi enamiku punetusest mu näol, ei rõhuta kuivemaid alasid ega kortsukesi, ei kogune silma all vagudesse, annab nahale ilusa kuma nagu oleksin väga eeskujulik veejooja ja öösel magaja. Soovitan soojalt, eelkõige kuivema nahaga inimestele. Pikemaks püsivuseks kasutada kindlasti ka puudrit.
Olen seda peitekreemi soovitanud nüüd vist küll juba kõigile, kes mu läheduses sõna “peitekreem” mainida on julgenud, aga alates sellest, kui ka Instagramis vaimustust jagasin, tõusis see seal mitmete huviorbiiti ning sain isegi tänulikke kirju, et seda soovitasin. Nii et soovitan ka siin: Catrice Liquid Camouflage peitekreem maksab 3-4 eurot ja teeb silmad ette nii mõnelegi kordades-kordades kallimale. Meeletult hea katvuse ja püsivusega toode. Mina olen kahjuks Catrice tooteid kohanud ainult suuremates Selverites, aga kui keegi teab, kust neid veel osta-tellida saab, võib lahkelt kommentaari jätta.
Kolmandaks ei taha ma rääkida otseselt tootest (ehkki pildil olev Girogio Armani A-Contour on väga hea), vaid pigem avastusest. Nii palju kui ma ka ei püüdnud, ei tule mul puudritega kontuurimine eriti hästi välja, ikka ja jälle suudan kõik liiga laiali hajutada ja näen välja nagu oleksin lihtsalt päikesepuudrit valesse kohta kandnud või lihtsalt näost pisut määrdunud. Aga olen alati peljanud kreemjaid-vedelaid kontuurimistooteid, millegi pärast tundusid mulle keerulisemad kasutada. Proovisin siiski järele ja ütleme nii, et kui tahan kena kontuuri, siis there’s no going back. Hetkel kasutangi seda Armani oma, mida on superlihtne joontena peale kanda ja siis pintsliga hajutada, lisaks on sel ideaalne loomulik toon, mida enda nahale hajutada.
Aga lühidalt: kes endale puuderkontuuriga lihtsalt “mudase näo” maalib, proovige vedelaid ja kreemjaid tooteid. Toote kandmine ainult konkreetsetesse kohtadesse on nendega oluliselt lihtsam.

 

Kui otsisin endale uut deodoranti, tahtsin, et see ei lõhnaks nagu deodorant. Lisaks soovisin, et ta oleks ilusas, aga ka kaasas kandmiseks praktilises pakendis. Tegin sel aastal vaikselt tutvust Löwengrip toodetega ja olin leebelt öeldes vaimustuses, nii et oli ainult loomulik, et avastasin end valikut tegemast just nende riiulist. Tahan pidevalt ja palavalt neilt aina midagi uut proovida, lihtsalt nii minu masti bränd. LÖWENGRIP Healthy Glow deodorandil on magusalt mahe lõhn, mis ei reeda, et olen deodoranti kasutanud ega võistle mu parfüümiga. Ta ei muuda kaenlaaluseid kuivaks ega ka kleepuvaks, vaid mõnusalt pehmeks ja niisutatuks ning olen tähele pannud, et kui viimase aja palavatel päevadel higistan justkui pealaest jalatallani, siis kaenlaalused jäävad kuivaks.

Need on minu hetke ilulemmikud ja -avastused, millega juulis väga lähedaseks olen saanud ja mis mind kindlasti ka järgnevatel kuudel truult saadavad. Mind huvitab, millistesse toodetesse teie juulikuu jooksul enim kiindusite? Lisaks SPF-kreemidele loomulikult!

(Visited 37 times, 1 visits today)

15 Comments

 1. K.K. 25/07/2018 at 06:15

  Catrice tooteid leiab ka Maksimarketist. Ning väikses purgikeses olev Camouflage on samuti väga hea.

  Reply
 2. Anonymous 26/07/2018 at 21:29

  Ilmselt sa küll oled, aga duac gel-i (koos dalacin-t-ga) oled proovinud? Mul tegid imet.

  Reply
 3. K.M 26/07/2018 at 21:30

  Mõni aeg tagasi lugesin Sinu postitust aknest ja olin ise ka sellega aastaid hädas. Mõtlesin, et jagan enda nõuandeid, mis võivad ehk teisigi aidata. Alguses panin tähele, et mind aitab kloorivesi ehk siis käisin pärast spordiklubis jooksmist ka ujumas ja nägu läks korda. Ja kuna mul on tavaliselt plaanis tavaliselt suveks spordiklubist puhkus teha, siis mõtlesin juba hirmuga, et akne tuleb tagasi. Mais aga soovitas mul üks arst (teise probleemi pärast) jälgida toitumist, teha nö nädalasi puhkuseid (näiteks: piimast, munast, lihast, jahust, suhkrust), kuna suhkrust olin juba varasemalt kuuajaseid pause teinud, siis seda ei hakanud proovima. Aga mind aitas loomsetest saadustest loobumine, natuke keeruline on aga saan hakkama.

  Reply
 4. Anonymous 28/07/2018 at 06:37

  Täiesti teemaväline küsimus, aga kas sellist toredat koostööd Lindexiga sooduskoodi näol on veel oodata? ;)

  Reply
 5. Anna Elisabeth 28/07/2018 at 06:39

  Proovisin akne algusaegadel aastaid tagasi, vist aitas, aga nüüd rosaatseaga on teisi geele-kreeme kirjutatud mulle.

  Reply
 6. Anna Elisabeth 28/07/2018 at 06:39

  Hetkel ei oska midagi kindlat öelda, aga kui uuesti seda pakutakse, võtan kindlasti vastu! :)

  Reply
 7. Anna Elisabeth 28/07/2018 at 06:40

  Aitäh, et jagasid enda kogemusi ja nõuandeid. :)

  Reply
 8. Anonymous 30/07/2018 at 18:28

  Olen hetkel uue jumestuskreemi otsinguil ning Lumene Natural Glow jumestuskreem tundub Sinu postituse põhjal üsna paljulubav ning väärt proovimist. Olen aknega täitsa kimpus ning ei leia kuidagi seda päris õiget jumestuskreemi, mis kataks, samas ei jääks väga cakey..
  Millega Sa seda peale kannad ning kuidas püsivus oli?

  Reply
 9. Anonymous 30/07/2018 at 18:28

  Olles ise samuti aknega kimpus olnud, soovitan väga Jane Iredale presspuudrit. Hind on kõike muud kui taskukohane, ent arusaadavtel põhjustel. Sisaldab samuti füüsilist mineraalset SPFi, erinevalt klassikasest keemilisest SPF-ist, mis mõjutab tugevalt näonahka.
  Pelgasin samuti algselt vähest katvust, kuna olin alati kasutanud jumestuskreeme, alustasin kahe kihiga ja olin väga üllatunud püsivuses ja katvuses. Tänaseks piisab kergest ühekordsest pintsliga ülekäimisest.

  Reply
 10. Anonymous 30/07/2018 at 18:28

  Kas see deodorant määrib valgeks tumedad riided? Olen kohe-kohe uut ostma suundumas :)

  Reply
 11. Anonymous 30/07/2018 at 18:28

  Olles ise samuti aknega kimpus olnud, soovitan väga Jane Iredale presspuudrit. Hind on kõike muud kui taskukohane, ent arusaadavtel põhjustel. Sisaldab samuti füüsilist mineraalset SPFi, erinevalt klassikasest keemilisest SPF-ist, mis mõjutab tugevalt näonahka.
  Pelgasin samuti algselt vähest katvust, kuna olin alati kasutanud jumestuskreeme, alustasin kahe kihiga ja olin väga üllatunud püsivuses ja katvuses. Tänaseks piisab kergest ühekordsest pintsliga ülekäimisest.

  Reply
 12. Anna Elisabeth 01/08/2018 at 09:47

  Ei ole täheldanud, et määriks, aga samas olen kandnud väga avaraid-lahtiseid asju ka ainult viimasel ajal selle kuumaga, mõne kinniste kaenlaakudega musta värvi eseme selga panemine tuub õudusjudinad praegu… :D

  Reply
 13. Anna Elisabeth 01/08/2018 at 09:48

  Aitäh soovituse eest! Ka üks sõbranna soovitas mulle kunagi Jane Iredale toodet, aga jumestus/BB-kreemi vms. See mulle kahjuks ei sobinud, oli näos liiga ebaloomulik ja paks. Samas talle sobib väga.

  Reply
 14. Anna Elisabeth 01/08/2018 at 09:52

  Lumenel on hea katvus, aga tugevamat punetust ja punne see nii edukalt ei peida. Soovitan sulle soojalt Isadora Cover Up Foundation & Concealerit: väga hea katvus ja jääb nahal superloomulik. Lisaks lõhnatu ja supermugavas pakendis. Olen sellest siin mitu korda kirjutanud ka sel aastal, kaeva üles. :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *