JAANUARI ILULEMMIKUD

Jaanuar hakkab lõpule jõudma, mis tähendab, et on aeg kokku võtta mu selle kuu lemmikuimad ilutooted. Kolm toodet korduvad mu hiljutisest igapäevameigi postitusest, kuid nagu olen juba kusagil maininud, siis juba mõnda aega elan nii ilu- kui garderoobi koha pealt põhimõttega less is more, nii et ülemäära agaralt ma enam uusi asju avama-kasutama ei kipu. Käib iluteemalise blogiga justkui vastuollu, aga olge mureta, asjad saavad ikka aeg-ajalt otsa ja küll ma teile jätkuvalt uusi leide tutvustan.
Alustades meigitoodetega, siis taaskord ma lihtsalt pean mainima Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow paletti. Absoluutselt imeline vahend igapäevaseks kiireks meigiks (või ka õhtuseks, lihtsalt kasutamine on imelihtne). Päikesepuuder sobib nii näole soojuse lisamiseks kui kergeks kontuurimiseks, särapuudrit võib kasutada lisaks näokontuuride esiletõstmisele ka näiteks laugudel. Küll aga on tegu lausa valusalt kalli tootega, seega tahan mainida ära ka mõned samal põhimõttel töötavad alternatiivid, mida samuti soovitada julgen: Urba Decay Flushed palett, Isadora Face Sculpt (mõlemas on lisaks ka põsepuna), NYX 3 Steps To Sculpt palett.

Olen avastanud ka väga head huulepliiatsid: Artdeco Soft Lip Liner Waterproof. Minul on igapäevaselt kasutuses üpris roosakas (aga selline loomulik, mitte nukuroosa) No.19, aga plaanin soetada ka vähe pruunikama nude‘i . Hea tekstuuriga (mitte liiga kreemjas, aga mitte ka sperkuiv, nii et huuli kraapima pead :D), ei murdu teritades katki ja püsib peal täpselt nii kaua kui tarvis. Ja mis parim: maksab vaid 6-7 eurot, ent ei jää oma tööoskustega millegi poolest alla näiteks kolm korda kallimale M.A.C-ile.

Kirjutasin hiljuti Instagramis põgusalt M.A.C Shadescents parfüümist “Creme d’Nude”*. See on juba ilumaailma igivana uudis, aga M.A.C tõi müügile parfüümid, mis vastasid nende populaarseimatele huulepulkadele. Minu südame võitis Creme d’Nude (ehkki see huulepulk oma tooni poolest mulle jällegi ei sobi). Pole paremaid sõnu selle lõhna iseloomustamiseks kui hubane, mugav ja mõnus. Põhinootideks muskus ja merevaik, on see imeliselt soe lõhn, mida kandes tunned end lihtsalt… hästi! See lõhnab nagu hea inimese kallistus ja nagu mõnusalt laisk päev mugavates teksades ja suures kudumis. 
Ehkki nüüd on mu armas laps hakanud ööläbi magama (ptui-ptui-ptui!), vaid mingil hetkel kaissu küsides, on väsimus siiski pea igapäevane külaline. Õnneks ei teki mulle naljalt tumedaid silmaaluseid, küll aga võivad väsinud silmad veidi turses olla ja nahk silmade ümber kuiva ja “vana” ilme võtta. Nii et kui on olnud üks sellistest päevadest, kus tunnen, et vajan väikest turgutust ja silmade hellitust, olen kasutanud Kocostar Princess Eye Patch* kirgastavat ja niisutavat hüdrogeeli maski. Pakis on 30 paari geeljaid padjakesi, mis tuleb asetada puhtale nahale silmade alla ja jätta mõjuma 10-15 minutiks, aga ütlen ausalt, et olen neid puhkehetkedel ka tunniks (või paariks… ) nahale “unustanud”. Ma ei saa öelda, et ma oleks näinud ilmselgeid meeletuid tulemusi (mõnusalt niisutatud ja turgutatud on muidugi silmaümbrus küll), AGA see on üks neist toodetest, kus asi on ka lihtsalt enesetundes. 
Viimasena tahan hüpata duši alla ja tutvustada teile Dove’i dušivahtusid*. Mäletan kui dušivaht (ehk pesuvahend, mis väljub juba pudelist vahuna, mitte geelina) oli wow-toode, midagi ennekuulmatut ja teadsin vaid Rituals’il midagi sarnast valikus olevat. Nüüd rõõmustab meid nende vahtudega ka igati taskukohane Dove ja need lõhnad on imeliselt mõnusad. Praegu on mul kasutuses pistaatsia ja magnooliaga variant, aga mis puutub Dove’i siis mu süda kuulub jäägitult nende kõige klassikalisemale Deep Moisture dušigeelile ja nüüd ilmselgelt ka vahule, mis on mul järgmisena vannitoakapis ootel. Dove’i pesuvahendid on mõnusalt ja sa ei tunne pesust välja tulles, et kui sa kohe end ei kreemita, kuivad sa sealsamas kokku. Nii et kui keegi hetkel pesuvahendi viimaseid piisku välja pigistab, siis need uued vahud on küll midagi uut ja põnevat, mida proovida. 
Selleks korraks kõik! Kas siin leidus ka teie lemmikuid või oskate soovitada minu lemmikutele ka häid alternatiive? Kõik kommentaarid on teretulnud! :)

*TOODE ON SAADUD PR-KINGITUSENA

(Visited 9 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Kätlin 31/01/2018 at 15:23

    Mis tooni on sinu Mineralize skinfinisf puuder?

    Reply
  2. Kätlin 01/02/2018 at 12:22

    This comment has been removed by the author.

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *