BIG BEAUTY HAUL ft. Douglas Latvia

Mõnikord tunnen ma, et mulle on kogunenud liiga palju meiki, liiga palju nahahooldustooteid, liiga palju juuksekraami… Hullun selle keskel, sorteerin kõik ära ja mängin emale, õele ning sõbrannadele jõuluvana. Teinekord aga on kõik justkui korraga otsas ja kadunud. Hiljuti oli just selline olukord ja nagu päästeingel võttis minuga ühendust Läti ilukaupluste kett Douglas. Ma ei teadnud, et nad ka Eestisse saadavad ja olin sellest mõttest absoluutselt vaimustuses, sest nad müüvad paljusid suurepäraseid brände nagu Urban Decay, M.A.C, YSL, Dior, Clarins, Estee Lauder, Clinique, Smashbox, Bobbi Brown jpt. Kogu nimekirja näeb siin. Kuna lehekülg on läti- või soovi korral venekeelne ja mina kumbagi keelt ei räägi, oli orienteerumine põnev… Avasin seega lihtsalt brändide listi, avasin eraldi aknas need, mis mind huvitasid ja asusin kerima. Tellimuse vormi täitsin Google tõlke abil ja pakk oli ülejärgmisel päeval kohal! Aga pikema jututa asun põnevama osa juurde: mis ma tellisin?
Esimesena kargasin M.A.C-i kallale, sest olen seda brändi armastanud juba aastaid, alates sellest kui imetlesin “Peaches” põsepuna oma õel, ostsin kogutud taskuraha eest nende toonitud huulepalsami ja palusin vanemalt vennalt jõuludeks “Soft & Gentle” särapuudrit. On M.A.C tooteid, mida olen juba ammu proovida tahtnud ja kaks neist said seekord mu ostukorvi. Põsepuna “Melba” (üks nende populaarsemaid toone, mis sobib iga jumega) neiks päevadeks kui eelistaksin matti põsepuna oma muidu igapäevasele lemmikule “Margin”-ile ning nende väga-väga kuulus Fix+ sprei, mida saab kasutada nii meigi all kui peal, samuti lauvärvide vedelamaks (ja seega pigmenteeritumaks) muutmisel. Kuuldavasti on sellel spreil veel rohkelt kasutusviise, milleni ma loodetavasti samuti jõuan. Lisaks on mul puuder kohe-kohe otsa saamas. Mulle meeldib väga M.A.C Mineralize Skin Finish, kuid olen kuulnud nii palju head nende uue Next To Nothing sarja kohta, et valisin seekord selle puudri
Jätkates meigiga, on mul taas käekotis mu läbi aegade lemmikuim tooniv huulepalsam Clarins Instant Light Natural Lip Perfector, seekord toonis “07 Toffee Pink”. Clarinsilt valisin ka n-ö riskitoote ehk millegi, mille kohta ma pole palju kuulnud, vaid mis tekitas minus järsku huvi* ja lendas ostukorvi niisama järsku. Clarins Instant Smooth Self-Tanning on mõeldud üksi või meigi all kasutamiseks ning lubab nahka koheselt siluda, andes sellel samal ajal ka kauni ja loomuliku päevituse. Minus kui Eesti kliimas elavas naises tekitas see igatahes koheselt huvi. Proovin järele ja annan teile kindlasti teada, mida arvan.

* samas tean, et Clarinsi isepäevituvad tooted on ühed parimad turul, nii et nii suur risk see ka polnud…

Lisaks vajasin uut peitekreemi ning otsustasin järele proovida Urban Decay Naked Weightless Complete Coverage peitekreemi (unustasin eraldi pildistada, näha alumisel fotol), mida nende enda meikar kunagi mu peal kasutas ja mis mulle vähemalt siis näis hästi sobivat. Ka viimane toode on meigivaldkonnast, kuid puudutab pigem nahahooldust. Clinique Take The Day Off meigieemalduspalsam lööb laineid üle maailma. Tegu on justkui tahke õliga, mis sulab näole kandes otsekohe, sulatades sealjuures maha ka kogu su meigi (k.a huultelt ja silmadelt). Olen juba mõnel korral kasutanud ja väga rahul, mulle meeldib! 
Ongi kõik! Mul on hea meel, et on niivõrd korralik ilupood, mis tõesti kiiresti ka Eestisse saadab. Võrdluseks, tellisin 9. detsembril Feel Unique’st paki ja see pole siiani minuni jõudnud. Lisaks on Douglase lehel veel hulgaliselt parfüüme, juuksehooldustooteid ja kõike muud, mida üks ilufänn võib ihata, nii et heitke pilk peale, soovitan soojalt! ERITI kuna seal on ka brände, mida meil osta ei saa (Bobbi Brown!) ja näiteks M.A.C lett on Eestis ju ainult Tallinnas ühes kohas. 
NB! Kui ootaksite mõnest tootest eraldi arvustust, andke julgelt kommentaarides teada!
POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS DOUGLAS LATVIA-GA.
(Visited 20 times, 3 visits today)

3 Comments

  1. Anna Elisabeth 28/12/2017 at 09:24

    Selles suhtes pole tegu n-ö allahindluspoe, vaid siiski tavalise e-poega, mis tähendab, et täishinnad sarnanevad meie poe hindadele. Aga e-poodidele omaselt on seal oluliselt sagemini erinevaid allahindluseid ja diile. Teadupärast kallis brändid väga heldelt ja agaralt allahindlusi ei tee, e-poodides võib seda tihemini näha. Minu jaoks on suurimaks plussiks kasutajamugavus. Saan rahus uurida ja valida, keegi ei määri mulle midagi samal ajal pähe ja pakk jõuab kiiresti kohale. Eriti hea on see neile, kes ei ela Kaubamaja, Stockmanni jms läheduses, kust muidu neid häid brände leiab.

    Reply
  2. Maarja 13/03/2018 at 22:51

    Eeldaks ja natuke paremaid hindasid, kui mujal. Läti viinaralli, kütuse ja ehitusksupade odavate hindade tõttu võiks arvata, et ka kosmeetikat saab odavamalt����

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *