october beauty favourites

Hiljuti saabusid Eestisse müügile Balmain Hair Couture juuksehooldus- ja viimistlustooted ning minuni jõudis kingitusena minisuuruses Balmain Texturizing Salt Spray ehk soolasprei, mis mõeldud juustele tekstuuri lisamiseks ja neisse mõnusate tulin-just-rannast lainete sasimiseks. Esimesest proovimisest peale on sellest spreist saanud mu pea igapäevane kaaslane. Mul on õhukesed, siidiselt siledad ja pulsksirged juuksed, mis tõepoolest igasuguse kohevuse ja volüümi järele janunevad. Piserdan spreid samal ajal juukseid sasides veidi juustesse ja neis on koheselt terveks päevaks mõnusam hoidvus ja kohevus ning juuksed ei lenda iga tuuleiiliga lendu. Samas ei muutu juuksed keelpuvaks või “krõbedaks”, vaid jäävad mõnusalt pehmed (süüdlaseks vist koostisainetenimekirjas piiluv siidiproteiin). Lisaks saan nii kõige mõnusamamaid kergelt sasitud soenguid teha. Boonuseks i-me-line lõhn, mis püsib juustes nii kaua kuni selle välja pesed (ja kui kasutad juhtumisi Balmaini šampooni, siis ei kao seegi).

Recently Balmain Hair Couture launched in Estonia and I got some travel size products to try. So far I’ve loved all of them, especially Balmain Texturizing Salt Spray, which gives my otherwise super flat and straight hair tons of texture, giving them either I-just-came-from-the-beach look or just making them easier to style into a messy bun or other casual hairstyles. 

Mu kaks läbi aegade lemmikut jumestuskreemi on YSL Touche Eclat ja Too Faced Born This Way. Mõlemaid iseloomustab superhea ent loomulik katvus, samuti pole need vaatamata heale püsivusele liialt matid. Küll aga maksab üks neist 40 ja teine 50 eurot. Üldiselt kallis hind mind meigi puhul silma pilgutama ei pane, sest tegu on mu suurima kire ja hobiga, kuid jumestuskreem on pigem selline “igav” igapäevatoode, millele raha kulutamine minus erilist elevust ei tekita. Seega oli mul väga hea meel leida sõbra meigikotist oluliselt soodsam, kuid absoluutselt sama tubli alternatiiv: Isadora Cover Up Foundation & Concealer. Katab kui peitekreem (millele vihjab ka toote nimi), korraga ei kulu seda palju, püsib imeliselt ja jääb nahal igati loomulik: mitte liiga matt ja mitte liiga läikiv. Soovitan 100% kõigile, kes ajavad taga maksimaalset katvust, kuid kelle nahk on normaalne või kuiv ega vaja liiga matti jumestuskreemi. Hind on krõbedam kui soodsama klassi ilubrändidel keskmiselt (27 eurot kui õigesti mäletan), kuid nagu mainisin: korraga kulub seda vähe, seega kestab toodet kauaks. Lisaks meeldib mulle mugav pumbaga tuub, mis võtab meigikotis ka oluliselt vähem ruumi kui suured klaaspudelid.

Paar sõna pintslitest. Mu sõbranna oli hiljuti skeptiline kui ütlesin, et sünteetiliste harjastega meigipintslid on täpselt sama head kui need, kus kasutatud loomade karvu. Tähendab – need on paremad, sest ühtegi loomakest pole kiusatud. Kui aga ütlesin, et ka tunnustatud pintslibrändi Real Techniques pintslid on sünteetilised, olin teda juba veennud. Mina olen viimasel ajal avastanud enda jaoks H&M Beauty meigipintslid. Pehmed ja mõnusad ning ma ei kujuta ette, kuidas võiks mõni kallim pintsel oma tööd nii oluliselt paremini teha, et seda hinnavahet õigustada.

My two all time favourite foundations are YSL Touche Eclat Le Teint and Too Faced Born This Way. Unfortunately one of them costs 50€ and the other is not available in Estonia (nor can I order it online), so I was super happy to find a really good dupe: Isadora Cover Up Foundation & Concealer. It gives full coverage, yet looks natural. It’s not too glowy, but it’s not matte either. An absolute must for anyone with normal to dry skin, looking for a super full coverage foundation. 

A few words on brushes. They do NOT need to me made of cute little bunnies to be efficient. Take Real Techniques for example – their brushes are great, but no animals needed to suffer, since they’re synthetic. But I hate their wands: super thick and take up so much space, so I decied to try out H&M Beauty makeup brushes and they’re really good. So far I’m loving their blush brush and kabuki brush. So if you’re still on edge, try them out! 

Viimasena tahan rääkida millestki teistsugusest. Kirjutasin juba siin postituses lähemalt Lindexi tänavusest PINK kollektsioonist, mille tulust osa annetatakse rinnavähivastase võitluse toetuseks. Koos kollektsiooniga tuleb igal aastal välja ka eriline Lindex Pink roosa käeehe, mille kogutulu (9,99€) suunatakse hea eemärgi nimel.  Eestis loomulikult meie enda kohalikule Eesti Vähiliidule. Nii et kes tahab oktoobris endale ilusat ehet ja samal ajal midagi head teha, siis tuhanded inimesed on tänulikud, kui sead sammud Lindexisse ja soetad heategevusliku käevõru. :)

Last but not least: do some good today, step into Lindex (or go to lindex.com) and purchase their PINK bracelet. All the money goes towards the fight against breast cancer, so you can do something good while also looking good with your beautiful bracelet! :)

(Visited 13 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *