eye talk

Mis puutub silmameiki, siis juba viimased mitu kuud olen ma kasutanud ühtesid ja samu tooteid ja jälginud ühte ja sama rutiini. Hey, if it works, why change it, right? :D
Mu lojaalseimaks kaaslaseks on saanud Urban Decay Basics palett, millest kirjutasin hiljuti lähemalt ka siin postituses (ühtlasi kirjeldan seal, kuidas seda täpsemalt kasutan). Kasutan sellest igapäevaselt peaaegu kõiki toone. Musta silmalaineri või -pliiatsi asemel kannan kitsa pintsliga ripsmepiirile musta lauvärvi samast paletist. Seejärel koolutan ripsmed ja kannan peale tuši. Siinkohal pole mul erilisi lemmikuid või eelistusi, kasutan lihtsalt seda, mis mul hetkel olemas ja avatud. Antud juhul on selleks M.A.C Studio Sculpt Lash, mis nii pikendab kui tihendab tublisti, kuid samas leian, et on enam kui poole odavamaid tušše, mis teevad oma tööd paremini (näiteks soovitan väga Maybelline Lash Sensational tušši). Kulmusid teen juba aastaid Artdeco kulmupuudriga (soodne, hea pigmendi ja püsivusega ja neil on ka toonivalik heledast tumedani, soovitan väga!) ja annan kulmudele konkreetsema joone servades ja tipus Chaneli kulmupliiatsiga. Viimane ei pea muidugi Chanel olema, mul lihtsalt juhtub see meigikotis elama, aga väga häid kulmupliiatseid teeb ka näiteks hiljuti Eestis maandunud N.Y.X. Ja ongi kõik. Ei mingeid lauvärvialuskreeme, lainereid ja muid trikke, peamiselt lihtsalt oma silmakuju ja sügavuse rõhutamine. :)
Milline näeb välja teie igapäevane silmameik? Ja mind väga huvitab – mis on teie lemmikud ripsmetušid? 
(Visited 13 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Mirjam 07/11/2016 at 20:32

  ripsmetušid, right:

  1. maybelline lash sensational, eelkõige veekindel (aga seda ma vist ei oleks pidanud siia lisama).
  2. l'oréal telescopic carbon black (kui su ripsmed ei ole pulksirged / telescopic false lash waterproof kui su ripsmetel on vaja midagi, mis neid terve päeva koolutatuna hoiaks).
  3. max factor masterpiece max.
  4. mac extended play gigablack lash (kui on treat yoself päev)
  5. kanebo sensai 38 volumising (kuivab ära kiirelt, aga on superhea kuniks seda jätkub).

  Reply
 2. Britt-Anett 08/11/2016 at 20:40

  Minu lemmik juba väga pikalt on L'Oreal Telescopic, teeb ripsmed väga pikkaks ja volüümikaks. Clinique'il on ka väga head ripsmetušid, high impact vms.

  Reply
 3. mu nimi on tuuli 10/11/2016 at 21:27

  Minu arust on üks parimaid Maybellinei False Lash Effect. Kasutasin vahelduseks ka Lash Sensetionali, aga nüüd olen tagasi False Lashi juurde läinud. Mulle lihtsalt meeldib pigem tihedate ripsmete effekt kui pikemate ripsmete effekt ja Lash Sensational teeb minu ripsmed väga pikaks, kuid ei lisa eriti tihedust.

  Reply
 4. Anna Elisabeth 13/11/2016 at 10:27

  Aitäh soovituste eest! Olen ise neist proovinud esimest, teist ja kolmandat. :)

  Reply
 5. Anna Elisabeth 13/11/2016 at 10:27

  Jaa, Telescopic on väga paljude lemmik. Kui mul praegune varu otsa saab, proovin võib-olla ka üle pika aja jälle seda, viimati kasutasin seda ikka väga mitu aastat tagasi.

  Reply
 6. Anna Elisabeth 13/11/2016 at 10:28

  Ma eelistan ka tihedust pikkusele, nii et peaks selle vist siis järele proovima. :) Aitäh!

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *