SUPERMOOD

FOTOD: MAREK METSLAID

Iga kord kui mul tekib võimalus tutvuda mõne uue ilubrändiga, ootan seda suure õhinaga, nii et ilmselgelt tegutsen õiges valdkonnas. Mul on lihtsalt hea meel näha, kuidas ilumaailm aina edasi areneb ning inimesed tulevad lagedale uute ideede ja kontseptsioonidega – mina ei suudaks küll enam veel midagi uut välja mõelda, kuid ometi sajab uut innovatiivsust ustest ja akendest sisse pidevalt. 

Seekordseks uueks avastuseks, millega mul oli võimalus eile Polhem PR lõunal tutvuda, on Soomes sündinud uus holistiline ilubränd Supermood. See bränd lähtub uskumusest, et ilu ja rahulolu endaga tuleb kolmest küljest: välispidine puhas ökokosmeetika, kvaliteetne uni ning õige toitumine. Seetõttu leiab nende sarjast lisaks klassikalistele seerumitele-puhastajatele ka näiteks terapeutilise õli, kollageeni/glutatiooni sisaldavad šokolaadid ja ilukapslid ning pulbri. 
Supermoodi kollektsioon koosneb kolmest tooteliinist, mida nad ise meeleoludeks nimetavad: Egoboost, Beauty Sleep ja Youth Glo. Iga sari keskendub kindlate vajadustega tarbijale, kuid neid võib loomulikult omavahel ka kombineerida. Kes tahab toodete kohta rohkem lugeda, saab seda teha näiteks Supermood koduleheküljel või tutvuda toodetega näiteks Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas. Kuid pean hoiatama – hinnad on krõbedad. 
Kuna mul on praegu range keeld nahal midagi muud peale ravimite ja kindla apteegikosmeetika kasutada (mul diagnoositi hiljuti rosaatsea), siis kahjuks ei saa ma ise niipea neid imetooteid nahal proovida, küll aga nuuskisin üritusel pikalt nende Beauty Sleep rahustavat ürdi lõhnavett, mis lubab läbi aroomiteraapia aidata kehal rahuneda ning uinuda. Olen suur aroomiteraapia fänn ja mulle meeldib enne uinumist midagi voodilinadele piserdada. 
Tänaseks kõik. Vabandan, et pole juba pikalt väga aktiivselt blogida jõudnud, kuid tahtmata end korrata, kuid seda siiski tehes, pean ütlema, et raseduse viimane kuu + nahahaigusega võitlemine ei ole mulle lihtne. Annan endast parima, aga vajan hetkel pisut rohkem puhkust. Küll ma peagi täie energiaga tagasi olen. :)
(Visited 4 times, 1 visits today)

4 Comments

 1. linnu 27/10/2016 at 08:35

  Palju sära, jaksu ja rõõmsat meelt! You can do it! :)

  Reply
 2. Marin Hiir 27/10/2016 at 08:35

  Tere!
  Kas oleks võimalik, et räägiksid pikemalt enda rosaatsease diagnoosist?
  Kuna ja kuidas sul see diagnoositi. Kuidas see nahahaigus sul väljendub ja milline näeb välja ravi?

  :)

  Parimate soovidega ja ilusta päeva jätku
  Marin

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *