where all the magic happens

Olen bloginud üle viie aasta, kuid siiani ei ole ma teile kordagi näidanud, kus kõik sünnib. Etteruttavalt olen aus ja tunnistan, et sama sageli kui oma väikeses kontorinurgas, blogin ma diivaninurgal ja pole haruldus näha mind blogimas ka söögilaua taga või voodis. Kõige uhkem olen ma aga kindlasti oma väikeses ilupesas, kus mind ümbritsevad kõikvõimalikud ilusad lemmikasjad ja sahtlitäis kosmeetikat.

Although I’ve been blogging for over five years, I’ve never really shown you where all the magic actually happens. True, you can find me blogging anywhere (on the couch, in the bed, in the kitchen… ), but my favourite place has to be my own little beauty corner in our office room. 

Aknalaual on mul lamp, kuhu saan ise tekste kirjutada. Ostsin selle Scandikidsist, kuid selliseid lampe leiab kindlasti nüüdseks juba mitmetest kohtadest. (p.s. Alles praegu märkasin, et mul on ülemisel tekstireal tähed nihkes ja sure vahega ja see häirib mind nii-ii väga! :D). See aaloetaim on aga üks vähestest, mis minu kodus elus suudab püsida. 

I absolutely love my little light box and putting different texts inside it. And note my aloe plant – it’s one of the few that has actually survived in our household. 

Minu tualettlaud ja tool on pärit IKEA-st ja mulle meeldib sellel hoida lilli ja kõikvõimalikke muid dekoratsioone, nagu näiteks kolbakujulist küünlaalust. :) Värsked lilled on aga täielikud lemmikud – need annavad kogu ruumile hoopis teise hingamise.

My vanity table and chair are from IKEA and I always try to have fresh flowers around my works pace. They make all the difference!

… 99% ajast on see aga meigitoodete alla kattunud. Olen üks neist, kes teeb hommikuti meigi ja peab meigiasjade kotti või sahtlisse tagasi panemist absoluutselt ületamatuks vaevaks. :D Mu igapäevane märkmik on kingitus õelt ja ostetud Urban Outfitters’ist. 
… 99% of the time my table is covered with makeup products. I’m just one of those people who finds it very hard to put thigs away right after I’ve used them. :D My notebook is a gift from my lovely sister and it’s bought from urban Outfitters.

Enamasti leiab mu laualt ka veeklaasi, kohvikruusi või mõne värskendavama joogi. Viimasel ajal olen joonud palju Nestea uut rohelise tee ekstraktiga laimi-mündi jääteed. Kui ma tumedaid jääteid ei fänna, siis rohelised on mulle alati meeldinud ja sellel on eriti mõnusalt magus-mõrkjas maitse. See sisaldab vaid looduslikke lõhna- ja maitseaineid ja on lisaks suhkrule magustatud ka steviaga. Kõige enam meeldib see mulle super-jääkülmalt, ideaalne jook sellistel päevadel nagu täna, mil sa arvad, et on saabunud jahe september, aga tegelikult oled koju jõudes palavusest hingetu ja kurnatud, ent tahad oma aju blogimiseks üles äratada. ;)
Usually you will find some kind of beverage on my table as well, whether it’s water, coffee or something refreshing. Lately I’ve been drinking Nestea green ice tea with lime & mint. It’s sweet (besides regular sugar it’s also sweetened with stevia), yet has this perfect bitter green tea taste as well and super refreshing when it’s cold and you need to wake up your brain for blogging. ;)

Ongi mu tagasihoidlikul bloginurgal tiir peal. Püüan seda hoida nii korras kui oskan ja mõningad asjad on siit veel kindlasti puudu (näiteks mingi pehmendus toolile, mis on kahjuks pikemaks istumiseks lihtsalt liiga kange ja ebamugav), aga ta on mulle armas ja siin sünnib palju sisu, mille loomist ma naudin ja mille lugemist naudite loodetavasti teie. :)
And that’s it! I’m still missing some pieces, for example I need to get something soft or my chair, since it’s just too hard and uncomfortable to sit on it for a longer period of time. But I love my little corner that inspires me to create beautiful content for you to enjoy! :)

POSTITUST SPONSEERIB THE COCA-COLA COMPANY 
(Visited 15 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *