2015 Makeup Favourites

URBAN DECAY NAKED SMOKY PALETIST kirjutasin lähemalt siin postituses: paletis on olemas neli matti, neli sooja alatooniga ja neli külma alatooniga lauvärvi, mis annab võimaluse teha sellega lõputult erinevaid looke, lisaks sellele tuleb paletiga kaasa väga hea lauvärvipintsel ning sellel on mugav suur peegel, ülejäänud kaunist pakendist rääkimata. Ja loomulikult, nagu Urban Decay’l kombeks, on lauvärvid imelise pigmendga. Muide, tooni “Password” saavad kõik tumedapäised edukalt ka kulmupuudrina kasutada.
Kust saab? SIIT

LILY LOLO MINERAL EYESHADOW lauvärvid on mul toonides “Moonlight” ja “Sticky Toffee” ja ehkki unustasin need vahepeal suures Naked-paleti vaimustuses sahtlisse, avastasin nad aasta lõpus taas. Nende pigment on justkui teiselt planeedilt, lisaks on neid imekerge hajutada. Tooni “Sticky Toffee” soovitaksin eriti kõigile sinisilmadele, sest kuldsed-karamellised toonid on nende esiletoomiseks ideaalsed!
Kust saab? SIIT

Urban Decay NAKED SMOKY palette is perfect for those who want a bit of everything when it comes to a natural/smoky eye. It has 4 matte shades, 4 warm shimmers and 4 darker/colder shades, including a deep black. Plus I’ve successfully used the shade “Password” as a brow powder as well. 

Lily Lolo Mineral Eyeshadows are so packed with pigment, it’s insane! And I absolutely love the two shades I have: “Moonlight” and “Sticky Toffee”. They work well together or beautifully on their own, “Sticky Toffee” looking especially nice with blue eyes. 

M.A.C “MARGIN” PÕSEPUNA ostsin märtsis ning olen sellest hetkest saati AINULT seda põsepuna kasutanud, mis on mu arvates päris big deal. Tegu on virsikukarva põspunaga, mis annab põskedele NII kauni kuma ja soojuse, äratades justkui terve näo üles ja ühtlasi peaks see sobima enamike nahatoonidega. Soovitan väga-väga-väga soojalt! 
Kust saab? Ilumaailmast ja välismaalt M.A.C lettidest ja esinduskauplustest. 
BEAUTY BLENDER MEIGISVAMMIDEST olen kirjutanud juba siin ja siin, nii et pikka juttu polegi – imelised vahendid meigipõhja pealekandmiseks, tulemus on ühtlane ja loomulik ning kuna (pintsliga) hõõrumise asemel sellega pigem tupsutatakse, on tulemus ka katvam.
Kust saab? Ilumaailmast, Stockmannist, SIIT
p.s. Kellele BB kalliks jääb (ehkki minu meelest on see oma hinda 100% väärt), siis väga kiidetakse Real Techniques alternatiivi, mida leiab Ilumaailmast ja SIIT
NYX BUTTER GLOSS HUULELÄIKED soetasin endale esimest korda veebruaris ning ausalt öeldes ei näe ma mingit vajadust enam iial millegi kallima järele haarata. Need lõhnavad imeliselt ja on siidpehme tekstuuriga ega kleepu mingil määral. Minu lemmikud on heledad toonid, kuid tegelik värvivalik on oluliselt laiem. 
Kust saab? SIIT

M.A.C “Margin” blush I bought in March and have used it ever since. Basically, I haven’t used anything else. It goes with every look and every complexin and gives such gorgeous warmth and glow to your skin. I can’t stop raving about this blush! I’d like to try NARS “Luster” next tho, because they’re vewy similar and I want to see which I prefer, but if you’re looking for a bloomin’ AMAZING blush… M.A.C “Margin is the way to go! 

Beauty Blender makeup sponges are my No.1 way to apply foundation and concealer and I don’t see myself looking back any time soon. They’re absolutely worth the price, but if you’d like to try something cheaper, I’ve heard that Real Techniques makeup sponge is a worthy alternative.

NYX Butter Gloss lip glosses prove that a great makeup product doesn’t have to cost much. I’ll never buy an expensive lip gloss ever again, because these 6€ ones are the best I’ve ever used! Creamy, smell good, great colour selection & pigment… What else do you want?

L’OREAL SUPER SLIM SUPERSTAR LAINER pole mind veel kunagi alt vedanud: L’Oreali vildikaotsaga lainerid on tugeva pigmendi ja lõputu püsivusega, lisaks on neid lihtne peale kanda ka kõige algajamatel. Mu pikaaegne lemmik on Perfect Liner Super Slim, kuid praegu kasutan juba pikemat aega (ausalt, see vist ei kuivagi kunagi ära?) pildilolevat. 
Kust saab? L’Oreali müüakse kõikjal.
THE BALM MARY LOU-MANIZER SÄRAPUUDER on siit blogist korduvalt ja korduvalt läbi käinud ja jääbki käima, sest tegu on parima särapuudriga, mida ma iial olen proovinud. Sel on pehme tekstuur ja suurepärane pigment ning kasutan seda alati meigis viimase sammuna, et lisada veidi kuma kulmuluu alla, silma sisenurkadesse, ninale ja huule kohale.

M.A.C PRO LONGWEAR PEITEKREEM. Pole iluviga, mida see peitekreem katta ei suudaks. Paljud kasutavad seda silmade all, kuid ma seal nii tugevat katvust ei vaja, küll aga segan seda jumestuskreemi sisse, kui tahan seda kanda aladele, mis vajavad parajasti rohkem peitmist. 
Kust saab? Ilumaailmast ja välismaalt M.A.C lettidest ja esinduskauplustest.

L’Oreal Super Slim felt-tip eyeliners have never let me down. They’re pigmented and long-lasting, plus I’ve used my current one for over 3 months now and it’s just now starting to show signs of drying up. I’ll keep repurchasing until I find a better one (which hasn’t happened for over 2-3 years… ).

theBalm Mary Lou-Manizer is a holy grail highlighter for thousands and there’s a reason (or ten) why. It has a buttery consistency and it gives such an amazing glow and sheen to your skin. Not shimmer, a glow! I apply it under my brow bone, on my cheekbones and nose, above my lip… And have made at least three friends buy it. :D

M.A.C Pro Longwear Concealer. There’s pretty much nothing this bad boy doesn’t cover up. I use it just on blemishes or mixed with foundation/BB-cream when I want a fuller coverage. The only thing I hate is the packaging. The pump is a nightmare. p.s. It also works great as an eyeshadow primer.

TOO FACED BORN THIS WAY JUMESTUSKREEM. Ma poleks iial arvanud, et leian jumestuskreemi, millel on täielik, aga 100% loomulik katvus. See ei muuda nahka liiga matiks ega ka rasuseks (mul on kombineeritud nahk), katab kõik iluvead ja jääb nahal kergelt kumav… põhimõtteliselt nagu nimigi viitab, näed välja, nagu oleksid sellise ideaalse nahaga  lihtsalt sündinud. Suurim miinus on aga kallis hind: see maksab üle 40€…
Kust saab? Pole kahjuks leidnud e-poodi, mis seda jumestuskreemi Eestisse saadaks.
ARTDECO KULMUPUUDER. Te ju teadsite, et see tuleb, eks? Kirjutasin sellest esmakordselt siin juba aastaid tagasi ning tegu on siiani mu suurima lemmikuga. Pakend on imetilluke (mõeldud paleti sisse panemiseks), kuid puuder maksab umbes 5€ ja kestab enam kui aasta aega, lisaks on see nii hea pigmendi ja toonivalikuga. Ma kasutan tooni No.3, sest see on kergelt hallika alatooniga, mis annab loomulikuma tulemuse.
Kust saab? Ilumaailmast ja SIIT.

Ja ongi kõik! Millised olid teie lemmikud meigitooted 2015. aastal, mida tahaksite teistelegi soovitada? On meil ka mõningaid ühiseid lemmikuid? :)

Too Faced Born This Way Foundation is one of those rare gems that gives you full coverage with a natural finish. No idea how they do this, but it covers all my acne and my skin really does look as if I had it naturally. You can also get medium coverage out of this, it’s totally buildable which ever way you prefer. The packaging is beautiful (but heavy, since it’s glass), but the price is quite high. 

Artdeco Eyebrow Powder has been my go-to brow product for years now. It’s pigmented, long-lasting and super cheap, so I have no compalints whatsoever (well, maybe the packaging – I wish they had a nice separate packaging for it, not just the tiny thing to put in a palette). My favourite shade is No.3 – it has grey undertones, so it gives a more natural result.

And that’s all! What were your biggest makeup favourites in 2015? 
(Visited 7 times, 1 visits today)

10 Comments

 1. Anonymous 03/01/2016 at 12:37

  nüüd (ja eriti sinu viimase instapildi valguses) tunnen, et läheksin kohe maci põsepuna ja mary lou-manizerit ostma kui poed lahti oleks :D thanks a lot!

  Reply
 2. Anonymous 03/01/2016 at 20:11

  mul tuleb kohe sünna. panen mõlemad wishlisti!

  Reply
 3. Unknown 03/01/2016 at 20:11

  Hei, kevadel sa kiitsid väga Estee lauderi double wear jumestuskreemi, kuidas sa võrdled seda oma praeguse lemmikuga, viitsid äkki mõne sõnaga kirjeldada või võrrelda, kumb on parem:) Aitäh juba ette!

  Reply
 4. Anna Elisabeth 03/01/2016 at 20:14

  DW jääb nahal matim ja kuivem, selle all peaks kindlasti kasutama niisutavat näokreemi või primerit. DW on ka kaua. TF jääb nahal loomulikum ja kumavam ning andestab kui nahk pisut kuivem, sest sisaldab kookosvett ja on ka ise pisut niisutav. Püsivus pole nii pikaaegne kui DW-l, kuid tulemus on loomulikum. TF on ka kergem hajutada. TF on mugavam pakend (pumbaga), DW tuleb pudelist välja kallata.
  Väga kuivale nahale ei soovitaks kindlasti DW-d, kuid rasusele nahale olevat see ideaalne jumestuskreem. Normaalsele ja kuivale nahale soovitaksin kindlasti pigem TF-i. Katvus on üpris sama, aga jällegi, minu meelest annab TF loomulikuma tulemuse.
  Loodan, et sellest oli abi! :)

  Reply
 5. Unknown 04/01/2016 at 12:32

  Aitäh Sulle! Mulle meeldib DW väga aga nagu kõik naised, otsin ikka midagi uut ja ikka veel ideaalsemat:) DW-le panin ise ühe teise jumestuskreemi pumba peale, seega sain asja pisut mugavamaks. Otsin just midagi sellist, mis kaua püsiks aga oleks nahal pisut kergem. Aitäh veelkord!

  Reply
 6. Helin 04/01/2016 at 12:32

  Kas oskad öelda, kas The Balm Mary Lou-Mnizeer särapuudirt on müügil ka e-poodides?

  Reply
 7. Anna Elisabeth 05/01/2016 at 10:04

  Oi, mul jäi see täiesti vahele! Aga feelunique.com on nt olemas see. :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *