My best bath buddies!

Hetkel on vann (fakt: eelistaksin dušši, kuid ei oma seda veel :( ) üks mu kõige lemmikumaid koduseid paiku ja on tugev kahtlus, et selles on “süüdi” need kolm tegelast. 
LUSH-i populaarseima vannivahu järgi sündinud LUSH The Comforter dušikreem* on tugeva roosa pigmendi ja absoluutselt imelise lõhnaga (hoiatus: mitte igaühe maitse) ja lisaks vahutab imeliselt kaua ja kohevalt. Vannitoas hõljub veel pikalt pärast sinu visiiti lõhn, mis kinnitab, et üks naine on seal spaad mänginud. 
Järgmiseks koorin keha Soap & Glory Breakfast Smoothie kehakoorijaga. Boy oh boy… Kommenteerimaks esmalt siis taas lõhna, siis see reaalselt lõhnabki nagu kaerapuder pruuni suhkru, banaani, mee ja mandlitega. Täiesti pööraselt hea lõhn, lisaks sellele on koorijal kleepuv tekstuur, mis tähendab, et sellega on võimalik ka korralikult nahka koorida, enne kui see maha pudiseb ja äravooluauku haihtub. Tekstuurilt samuti tõhus, ei kraabi, kuid ei paita ka. ;) Viimaks, ma olen üpris laisk kreemitaja. Kõik need juukse- ja koerakarvad, mis siis imelikul kombel kreemitamise ajal välja ilmuvad ei ole lihtsalt mu närvirakke väärt. 
LUSH Ro’s Argan kehapalsam* annab selleks üpris imelise lahenduse: palsam nagu juuksepalsam, kuid mõeldud kehale. Kannad niiskele nahale, chillid paar minutit ja loputad maha, seejärel tupsutad end rätikuga kuivaks ning nahal on tunne nagu oleksid just kreemitamise lõpetanud. Lisaks sellele jääb nahale veel nii mõnekski tunniks kerge lillearoom, mille vastu jällegi minul isiklikult pole vähimatki, kuid soovitan enne nina poes testritopsikesse pista ja ise otsustada, kas see lõhn on sulle meelepärane või mitte. 
I couldn’t imagine my evening baths without these three buddies. They all smell absolutely amazing (and it’s easy to get addicted and just take a little sniff whenever you go to the bathroom :D) and are great at what they’re supposed to do. The Comforter shower cream by LUSH smells like princesses, cupcakes and bubble gum and lathers up so well, making you all clean (and the bathroom will smell good  even hours after you’ve left). My current favourite scrub is Breakfast Smoothie scrub by Soap & Glory. It smells like oat porridge with honey, brown sugar, bananas and almonds – yep, it smells THAT good! And its texture is sticky, so it’s able to give you a proper scrub, not just disappear right away. Lastly, I’m lazy when it comes to using body lotion, mostly because I get so pissed off when my hair (or my dog’s or cat’s fur… ) gets stuck in the lotion. LUSH Ro’s Argan Body Conditioner is a pretty perfect solution: you use it like a hair conditioner, but on your body. No need to use any lotions or creams on your body afterwards, it already feels moisturised and as an added bonus smells like roses! :)
*PR GIFT
(Visited 4 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Merlin K 10/09/2015 at 16:33

  Vanniomanik eelistab dušši ja vannitu annaks kõik ühe suure mõnusa vanni eest. Tüüpiline. :D

  Reply
 2. Pille- Riin 11/09/2015 at 07:34

  Vanniomanik saab duši all ka käia (kui pole just keset vannituba seisev vann, kuhu vannikardinat ei anna kompunnida), a dušikabiinis vanni kuidagi ei korralda. Pole aus. :(

  Reply
 3. Unknown 14/09/2015 at 12:55

  Tere

  Kus kohast seda kehakoorijat osta saab ?

  Reply
 4. Anna Elisabeth 14/09/2015 at 12:56

  Mina ostsin Londonist, Eestis kahjuks nende tooteid ei müüda.

  Reply
 5. Anna Elisabeth 14/09/2015 at 12:56

  Isegi kui mul olid mõlemad olemas, eelistasin ikka dušši. :D

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *