Love love love! Urban Decay NAKED SMOKY

Kes vähegi ilumaailmaga sina peal, on kindlasti kuulnud oi-kui-kuulsatest Urban Decay NAKED palettidest. NAKED lauvärvipaletid koosnevad 12 neutraalsest lauvärvist ja igal paletil on oma nägu ja tegu: esimene on soojemates toonides, teine külmemates ja kolmandal on roosakalt õhetavad alatoonid. Olin kõiki neid uurinud ja kaalunud, milline võiks olla minu valik, kuid ükski ei tundunud olevat see õige. Kuni… kuni tuli välja neljas NAKED palett, mis üllataval kombel ei kannagi nime NAKED 4, vaid hoopis NAKED SMOKY. Alustades pakendist ja lõpetades toonivalikuga, see palett ongi põhjus, miks ükski esimesest kolmest polnud mulle määratud. Ning kui keegi veel mõtleb, milline neist palettidest võiks talle sobida, siis soovitan soojalt teha algust just sellega. Miks? Selles on esindatud nii soojad kui külmad toonid ning nii säravad kui matid lauvärvid. Lisaks sellele on neil absoluutselt i-me-line pigment!

SMOKY paletis on tõepoolest esindatud kõik toonid, mida vähemalt mina isiklikult ühest lauvärvipaletist otsin. Hele ja neutraalne n-ö põhjavärv? “Thirteen”! Matt must? “Black Market”! Igapäevased kerged toonid, mida võib ka omaette kanda? “High”, “Dirtysweet”, Radar”! Midagi lillakat mu rohelistele silmadele? “Smolder”! Lisaks kõigile neile on veel imelised matid “Password” (mida, mul on tunne, saab edukalt vajadusel kulmupuudri asendajana kasutada!), “Whiskey” ja “Combust” loomuliku silmameigi tegemiseks ning metallikud “Armor”, “Slanted” ja “Dagger” külmema alatooniga suitsusilma jaoks. Mis on puudu? Minu meelest mitte midagi ja suure tõenäosusega on see üks parimaid iluoste, mis ma iial teinud olen. I’m SO friggin’ excited!


Kahjuks Urban Decay tooteid Eestis ei müüda. Mina ostsin enda paleti Londonist, aga nende asju on võimalik tellida e-poodidest (feelunique.com jt). Paleti hind on kirves: 54€, kuid kui jagada see 12-ga, tähendab see, et maksad ühe kõrgkvaliteediga lauvärvi eest vaid 4,50. Lisaks sellele on paletiga kaasas hea pintsel ja kas ma juba mainisin, et see on maailma parim lauvärvipalett, mis rahuldab enamiku kui mitte kõik neutraalse lauvärvi vajadused? :D Soovitan soojalt ja vabandan ette kõigi ees, kelle rahakotile mu soovitus nüüd põntsu paneb. :(

(Visited 7 times, 1 visits today)

3 Comments

 1. lala 11/08/2015 at 12:12

  Kas see pudiseb silmaalustele ka?

  Reply
 2. Anna Elisabeth 12/08/2015 at 08:44

  Minul pole pudisenud, aga kõik sõltub sellest kui agressiivselt midagi peale kanda. :D Kui tahad ülitugevat meiki teha, on niikuinii soovitatav teha esmalt silmad ja alles siis ülejäänu, et mitte juba valmis põhja ära rikkuda. :)

  Reply
 3. Helina Aun 01/02/2016 at 21:32

  Soomes, sokoses müüakse ka urban decay tooteid :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *