a night full of fashion & sushi ft. WAB

Täna veetsime meeleoluka õhtupooliku moekaupluses WAB. See asub Foorumi keskuses ja olen sinna korra ka varem sattunud, kuid siis oli mul rutt taga, sest otsisime õele kleiti ja nägime juba ukselt, et päris sellist nagu me taga ajame seal polnud. Nüüd sain korralikult süveneda ja leidsin oi-kui-palju, mida oleks tahtnud enda garderoobi tuua. Kuu lõpu kontojääk hoidis mind siiski tagasi, kuid ühe kingitusega lahkusin sealt siiski. Näitan seda peatses outfitipostituses!
Minu lemmikbrändideks WAB-is said Taani moebränd Minimum Fashion ning Rootsi tegijad Twist & Tango. Lisaks müüakse seal sellise cooli brändi nagu L:A BRUKET tooteid. Mul on kodus olemas selle firma küünal, kuid neil on üks lavendliga kodulõhnastaja/linade sprei, mille järele ma end peatselt minemas näen.

KNIT & JEANS: LINDEX / BAG: MICHAEL KORS / SHOES: ZARA (old)

Pärast WAB-i veetsime tunnikese NORR11-s, milles asuvas õdusas veinipoes koolitati meid pisut šampanja ja prosecco teemadel ning kõrvale sõime Sushi Sake imehead sushit. See oli nii hea, et me Mari-Liisiga sõime vist kahepeale rohkem kui teised kokku, ups. :D 
Aitäh WAB-i tiimile mõnusa õhtu eest ja kes otsib midagi vahelduseks ketikauplustele midagi unikaalsemat ja skandinaaviahõngulisemat, sel soovitan soojalt sammud WAB-i seada! ;)

WAB Facebooki lehe leiab siit!
(Visited 10 times, 1 visits today)

2 Comments

 1. Getri 27/08/2015 at 21:40

  Ahh see Lindexi kudum – super ilus! Ja väga meeldib kogu outfit üldse!

  Ma ei jõua ära oodata, et mahuksin jälle ilusatesse riietesse!

  Reply
 2. Miss K 28/08/2015 at 22:35

  oiiii, see Lindexi kudum on taevalik!!!!

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *