My Current Go-To Minimal Makeup

Mul on praegu täielik meigimõõn, mis tähendab, et mul puudub igasugune tuju, soov ja tahe katsetada uusi asju ja enamikel päevadel haaran ma mõtlemata ühtede ja samade toodete järele. Aga vähemalt on tegu tõeliselt usaldusväärsete vidinatega, alustades näiteks NARS Sheer Glow jumestuskreemist (ostetud Pariisist, Eestis NARS-i veel ei müüda), mis katab imeilusasti kõik punetused ja püsib boonuseks veel väga tublisti peal. Sellele kaasa aitamiseks olen aga viimasel ajal kasutanud ka primerit, hetkel on mu kosmeetikakotis Make Up Forever HD-primeri mini-testripudelike. Kui stress kiusab, on täielik miracle worker YSL Touche Eclat – kipub õige pisut vagudesse kogunema, kuid on katvuselt ja efektilt täpselt see, mida tarvis. Meigipõhja kinnitan Chaneli kompaktpuudriga. Kui selle ostsin, kirusin end, sest selle summaga oleks saanud palju muud head korda saata, AGA ma olen seda puudrit kasutanud alates eelmise aasta augustist peaaegu iga päev ja seda jätkub veel mitmeks kuuks. Rääkimata sellest, et ta täidab ka igati fancy taskupeeli funktsiooni. Kiidan toidu alla ja toidu peale M.A.C põsepuna “Margin” – see annab lisaks ka highlight-efekti ja kingib näole soojust, mis muidu on päikesepuudri ülesanne, nii et täielik kolm-ühes imetoode, mis peaks sobima iga meigi ja iga nahatooniga. Ja viimaks – huuled. Ma armastan oma julgeid huulepulki, kuid sama palju armastan ma nude’i, eriti YSL Rouge Volupté huulepulka No.1 “Nude Beige”. Pildilt jäi välja mu armastatud Artdeco kulmupuuder, aga seda olen ma viimase kolme aasta jooksul juba niigi peaaegu igas postituses näidanud. Aa, ning mis puutub ripsmetušši, siis kasutan iga kord seda, mis esimesena kätte juhtub ja ükski eraldi esile tõstmist sel korral ära ei teeninud. Mis on teie praegused igapäevased lemmiktooted? :)

p.s. Kui keegi oskab soovitada head meigialuskreemi, on kommentaar teretulnud! See tilluke MUE tester ei kesta igavesti. :D

♥♥♥
I’ve been SO lazy with makeup lately, meaning that I use it, but I just haven’t felt like trying out new things or experimenting with different products. But luckily I have some fool-proof goodies that I can always reach for, knowing that they will work for me (and with me) all day, every day. First off, NARS Sheer Glow foundation does a great job concealing red spots and acne scarring and with the help of Make Up Forever HD-primer it stays on all day long. To brighten up my under eye area, I use YSL Touche Eclat. It can crease a bit, so it has to be blended in and fixed well, but it works so well and adds at least 2 hours of extra beauty sleep to your face. Should there be any shine, I use my Chanel compact powder that seemed like a pointless and expensive purchase at first, but has lasted for over 9 months now, not to mention that it looks so classy. On my cheeks I use M.A.C “Margin” blush – I just LOVE this shade. It suits with every makeup look and skin tone, plus is gives a nice highlight effect and some warmth to your complexion as well. And lastly, as much as I love brave lipsticks, I can’t get over my nude shades as well, especially this YSL Rouge Volupté in No.1 “Nude Beige”. My beloved Artdeco brow powder didn’t make it to the photo, but you know how much I adore this product. As for mascara, I seem to use different ones every day – no current favourite. What are your current go-to makeup products?

p.s. If anyone can recommend a good makeup primer, pleae leave a comment! This tiny MUE sample won’t last forever. :D
(Visited 14 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *