Smoky Poppy by The Body Shop

The Body Shopil on jälle uudiseid – tundub, et nende tiim ei puhka hetkekski, sest vaevalt jõuab üks toode “Uudis!” sildist ilma jääda, kui juba tulevad uued asjad meie rahakotiraudu lahti kangutama. Ja seda sõna otseses mõttes, sest The Body Shopile pole mina isiklikult iial suutnud vastu panna. Mulle meeldivad nende tooted, toodete lõhnad ja pakendid ning loomulikult toime… Ehkki, tõsi, seal on täielik hit or miss. Kui mõningaid tooteid armastan väga, siis teised pole sugugi toiminud. Tuleb lihtsalt leida need, mis sinu jaoks kõige paremini töötavad. Igatahes, enne kui ma laskun ühte suurde süva-analüüsi, astun sammu tagasi ja jätkan teemaga, millest täna tegelikult rääkida tahan: uus Limited Edition Smoky Poppy kehahooldussari! Sarja peategelaseks on Türgist korjatud mooniõied, mis lisaks moonide eufoorilisele lõhnale lubavad nahka tõhusalt niisutada toodetes sisalduvate õlide ja rasvadega.

Sarja kuulub seitse toodet: kehalosjoon, massaažiõli, dušigeel, kehavõi, kehakoorija, tualettvesi ja vannipommid. Mina sain hiljuti kingituseks neist viimased neli, millest nüüd ka pisut lähemalt räägin.
Kõige esimese asjana kommenteeriksin Smoky Poppy sarja lõhna. See pole kohe kindlasti kõigi maitse (samas, milline lõhn on?). Ta on üpris tugev ja “sügav” ning kui päris aus olla, siis selles on midagi… daamilikku? Mul on tunne, et kui niimoodi lõhnaks väga hoolitsetud ja kaunis naisterahvas, mõtleksid kõik, et mm, milline hea lõhn tal on… ja kui niimoodi lõhnaks pikas kasukas vanadaam ühistranspordis, sobiks see talle täpselt sama hästi. :D Ütleme siis viisakalt, et see lõhn on väga täiskasvanulik. :) Seega jätan siin lõigu pooleli ja lasen teil endil otsustada, sest sari jõudis just ka kauplustesse! Sest see siin on ju kõigest minu tagasihoidlik arvamus. Ühtlasi pean lisama, et mida enam ma seda kehakoorijat ja vannipomme kasutasin, seda rohkem hakkas mulle ka lõhn meeldima. Võta siis näpust…

Kehavõi on The Body Shopi vaieldamatult populaarseim toode. Mõned on kergemad, mõned niisutavamad, mõned kohe väga-väga niisutavad. Smoky Poppy kehavõi kuulub normal to dry kategooriasse, mis tähendab, et ta küll niisutab tõhusalt, kuid pole ülemäära “rasvane”, nõudes sinult vaba pooltundi, mil sa lihtsalt istud ja ootad, et see imenduks. Kehavõi imendub üsna kiiresti ja nahale jääb lõhn, mis on oluliselt malbem ja mahedam kui algul oodata oskaks.
Koorijatega on neil sama lugu – olen kasutanud väga mõnusaid koorijaid, mis ühtlasi ka tõhusalt niisutavad ja jätavad nahale (heas mõttes) õlise kihi, mida võib ka näiteks jalgade raseerimiseks kasutada (shea, Chocomania… ), aga neil on ka selliseid meh-koorijaid, mis üpris ruttu ära sulavad ja endast erilist jälge maha ei jäta (mustikas). Smoky Poppy kehakoorija kuulub kindlasti nende pigem esimesse gruppi – nahale jääb õlikiht ja nahk on pärast pesu nii niisutatud, et minul isiklikult kehavõi järele isegi vajadus puudus… Aah, ja mis veel – kui mõned The Body Shopi kehakoorijad on mul mõne korraga otsas, siis seda kulub korraga ülivähe!

Veelgi intensiivsemaks lõhnaelamuseks on sarjas olemas vannipommid – just nende üle oli mul kusjuures eriti hea meel, sest The Body Shop on küll teinud vannisulasid, kuid vannipomme ma neil varem märganud pole (kas olen midagi maha maganud?). Ühes pakis on kolm 50g pommi, mis on poolikud ja mulle piisas üheks vanniskäiguks poolest pommist (mul pole eriti suur vann, samuti ei lase ma seda päris täis). Vannipomm tuleb pillata sooja vette ja see hakkab seal vihisedes sulama nagu vitamiinijoogi tablett. Vesi läheb piimjaks ja häguseks ja veepind täitub mooniseemnetega (mis pärast vanni loputades kenasti minema voolavad). Ja lõhn on uskumatult mõnus, täites kogu vannitoa!
Viimaks, tualettvesi. Kõigepealt ütlen ausalt ära, et ma ei kipu kasutama väga muid lõhnu peale kallimate parfüümide – puhtalt isiklik eelistus. Mu lemmik igapäevane parfüüm on Versacelt ja õhtune parfüüm Diorilt ning naljalt ma endale odavaid (võrreldes siis eelpoolnimetatud brändidega) lõhnu juurde ei osta. Kui mulle neid aga juhtub sattuma ja need mulle ka meeldivad, kolivad need auga teiste parfüümide juurde, ent leiavad siis kasutust pigem kodus olles, enne magamaminekut (olen ma ainus, kes enne magamaminekut lõhna peale laseb? Tähendab, ma tean, et ma pole ainus, sest mina õppisin selle oma emalt. Aga on teid veel? :D) või vahel tõesti ka välja minnes, kui peaks tuju tulema. Kellele selle sarja lõhn rohkem istub, sel võib tualettvee vastu huvi olla, kuid mina end seda kasutamas ei näe. Naudin vannipomme ja kehakoorijat, kuid parfüümina seda lõhna kasutada ei eelista.

Niisiis, pika jutu kokkuvõtteks: kui tahate proovida uuest sarjast vaid üht toodet, soovitan vannipomme, need on lahedad ja uuenduslikud ja sobivad suurepäraselt ka kingituseks. Teisel kohal on kindlasti kehakoorija – koorib ja niisutab ning seda kulub korraga ülivähe!


Kingiloosi aeg! Kommenteeri, mis on Sinu lemmik The Body Shopi toode ja miks ning üks õnnelik võidab juba sel reedel Smoky Poppy vannikuulid! Võitja teen teatavaks siinsamas postituses reedel, 6. veebruaril hiljemalt kell 23:00. :)
NB! Ära unusta lisada oma meiliaadressi, et saaksin võitjaga ühendust võtta!

Kingiloosi võitis Carmen, kes kirjutas: “Olen täielik The Body Shopi fänn ja lemmikut on raske valida, kuid…. Mhh… Ma usun, et mu lemmiktoode on Honey Bronzer/päikesepuuder või Kummeli Meigieemaldusõli! :)”. Palju õnne, Carmen, ja aitäh kõigile osalejatele! Carmen, kirjutan Sulle peagi meili. ;)

(Visited 10 times, 1 visits today)

51 Comments

 1. Maarja 03/02/2015 at 12:42

  Mul on tegelikult mitu lemmikut, aga üks neist on kindlasti early-harvest raspberry body butter! Meeldib, sest niisutab super hästi ja lõhn on vapustav!
  maarja.roivassepp@artun.eey

  Reply
 2. Anonymous 03/02/2015 at 13:36

  Minu lemmiktoode on kindlasti Tea Tree Skin Clearing Toner.. vaatamata sellele üsna kopsakale hinnale olen seda juba mitu korda uuesti soetanud.

  getter.trumsi@gmail.com

  Reply
 3. Kati 03/02/2015 at 13:36

  The Body Shopi kehavõid on muidugi klass omaette. Omal ajal kasutasin kilode kaupa kookose kehavõiet. See on mõnusa maheda kookose lõhnaga, aga mis kõige tähtsam – niisutab suurepäraselt, eriti kasulik talvisel ajal. Ja Moringa kehavõi sobib imeliselt kevadesse, mõnusa värske lillelõhnaga. Ka on minu lemmik Body Shopist ostetud lai juuksehari – hea pikkadele juustele ja on mul juba aastaid (7 aastat tuleb ikka ära) truult teeninud. Kuigi, kui nüüd aus olla, siis viimase olen küll Tangle Teezeri vastu vahetanud… :)

  Kati.kukk@hotmail.com

  Reply
 4. Maaria 03/02/2015 at 13:36

  Minu vaieldamatu TBSi lemmiktoode on Kanepi sarja kätekreem, no parim üldse! Eriti talvisel perioodil – kui kisub käed karedaks külmaga, siis paaril õhtul paksema kihiga sisse käed määrida ja korras! Olen seda juba nii paljudele soovitanud ja tagasiside kõigilt hea.Soovitan, soovitan, soovitan! :)

  Maaria
  maariajunolainen@gmail.com

  Reply
 5. Epp V 03/02/2015 at 13:36

  Ühte lemmikut toodet The Body Shopilt on raske valida, aga kustumatu mulje jättis Chocomania kehavõi, mis on ülihea lõhnaga ja superniisutav. Samuti meeldis ka E-vitamiiniga näokreem, rasvasema koostisega variant, sest see tõepoolest teeb näonaha pehmeks :)

  epp.vaikla@gmail.com

  Reply
 6. Merilin 03/02/2015 at 13:49

  Minu lemmik on oliivisarja kehakreem, hea unisex niisutaja :D
  normalnjuss(ätt)gmail.com

  Reply
 7. Estelle 03/02/2015 at 14:43

  Kõige lemmikum on ilmselt Vineyard peach body mist. Niii hea lõhnaga :) Aga kookose kätekreem on ka mõnus, arvestades selleg, et ma muidu käkätekreemi ei kasuta :)
  Estelle.silm@gmail.com
  :)

  Reply
 8. helen 03/02/2015 at 15:49

  Kõige lemmikumad on siiski nende kehavõid. Vahet pole mis lõhna või koostissega,kõik on nii head!
  Proovid teisi firmasid aga ikka tuled selle juurde tagasi.
  helen.jaago@gmail.com

  Reply
 9. Kristin Raudla 03/02/2015 at 15:49

  Mango on vaieldamatult üks mu lemmikumaid puuvilju, mis leiab igapäevaselt kasutust nii minu toidulaual kui ka smuutides. Seega on just mango kehakoorija minu arvates üks parimaid tooteid, oma imelise lõhna ja omaduste poolest. Kuna endal kahjuks vanni pole, siis kingiksin heameelega emale või vanaemale need vannipommid :)

  kristinraudla123@gmail.com

  Reply
 10. Marlen 03/02/2015 at 15:49

  Minu lemmikud on kehavõid ja mulle on meeldinud siiani kõik, mida olen kasutanud, seega lemmikut lõhna ei oskagi välja valida nendest. Küll aga lemmikud on veel E-vitamiiniga silmaümbruskreem ja E-vitamiiniga näokreemid (nii niisutav kui ka intensiivselt niisutav, üks siis suvehooajaks ja teine talvehooajaks). Siiani on meeldinud mulle vist kõik tooted, mida olen proovinud :), aga ma pole ka väga julge katsetaja :D.

  marlenpiho@gmail.com

  Reply
 11. Laura Oro 03/02/2015 at 15:49

  Mulle on kõik The Body Shopi kehavõid, mida kasutanud olen, meeldinud. Niisutavad mitte ainult hetkeks, vaid ka paari päeva pärast ei näi jalad kuivad.
  laura.oro.3@gmail.com

  Reply
 12. helaain 03/02/2015 at 16:30

  Üks lemmikutest on chocomania kehavõi. Esiteks kehavõid on nkn head, teiseks chocomania lõhn on ülim.

  Helin.naska@gmail.com

  Reply
 13. Kerli Kostin 03/02/2015 at 16:30

  Lemmik on shea kehavõi (nagu ilmselt paljudel), lõhna poolest meeldis veel mandli dušigeel. Esimene meeldib eelkõige niisutavate omaduste pärast, aga sel on ka see tuttavlik Hugo Bossi meesteparfüümile sarnane lõhn, mis mulle läbi aegade meeldinud on :)

  kerlikostin@gmail.com

  Reply
 14. kristel 03/02/2015 at 16:30

  The Body Shopi toodetest on raske lemmikut valida, sest neil on nii palju väga häid tooteid. Hetkel on kasutusel Wild Cherry kehapüree, mis niisutab hästi ja lõhnab veel paremini.

  kristelkesner@gmail.com

  Reply
 15. Anet$0. 04/02/2015 at 08:19

  Minu lemmikuks The Body Shopilt on hoopis teepuuõliga näopeguvaht.. teeb nii mõnusaks ja värskeks. Ning mina olen ka see imelik, kes ennem magaminekut laseb kehaspreid peale ;)

  mill.anett@gmail.com

  Reply
 16. Kätu 04/02/2015 at 08:19

  Minu lemmik on vaieldamatult jaapani kirsiõite seeria. mmm.. Endal oli selle kehalosjoon ja see lõhn püsis nii kaua ja oli nii hea.
  katlinmesila@gmail.com

  Reply
 17. Laura Koort 04/02/2015 at 16:50

  Lemmiktoode, mida ma The Body Shopilt proovinud olen, on kindlasti vaarika kehavõi. Niisutas just piisavalt ja no see lõhn!

  laurakoort@gmail.com

  Reply
 18. Carmen 04/02/2015 at 16:50

  Olen täielik The Body Shopi fänn ja lemmikut on raske valida, kuid…. Mhh… Ma usun, et mu lemmiktoode on Honey Bronzer/päikesepuuder või Kummeli Meigieemaldusõli! :)

  blogicarmen@hot.ee

  Reply
 19. Unknown 06/02/2015 at 12:03

  Ei oskagi kindlat lemmikut välja tuua. Olen nende erinevaid tooteid kasutanud palju aastaid. Väga meeldib chocomania kehavõi aga alati on käekotis ootel kanepi kätekreem.
  kaie.loorits@gmail.com

  Reply
 20. J.J 08/02/2015 at 09:09

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 21. Kati 17/11/2015 at 12:01

  This comment has been removed by the author.

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *