XVII.I

OVERSIZED COAT, SHOES, NECKLACE: NEW YORKER / JEANS: LINDEX / SHIRT: SEPPÄLÄ
EARRINGS: MONTON / HANDBAG: ANNA ELISABETH BY KADRI KRUUS

Täna on olnud täpselt selline laupäev, nagu alati: magan end välja ja hakkan siis blogi jaoks tootepilte tegema (homme tuleb ilupostitus! :)), sest nädala sees on selleks lihtsalt liiga pime. Varsti lähevad päevad pikemaks ja ma ei jõua seda ära oodata, sest ma eelistan pildistamiseks alati päevavalgust lambi-või välguvalgusele ning seda on meile hetkel ikka väga nirult antud. Tootefotodega ühelpool, käisime hommikusööki ostmas ja tegime need outfitipildid (olgu öeldud, et mul olid tegelikult madalad saapad, aga pildi mõttes panin hetkeks kõrged kontsad, sest oversized lihtsalt näeb kontsadega parem välja!). Nüüd koristan oma pildistamise tagajärjed (iga kord kui ma tooteid pildistan, näeb elutuba välja, nagu oleks Kaubamaja Ilumaailm siin plahvatanud) ja ei kavatse mõnda aega muud teha kui diivanil vedeleda ja Claire Marshalli Youtube videosid vaadata. Ta on tõenäoliselt hetkel mu lemmikuim Youtuber: mulle meeldib ta stiil ja välimus, ta teeb VÄGA häid videoid ja on mõnusalt chill ja otsekohene. Girl crush much? I think so… Õhtul aga lähme Sinilindu sõbra bändi kuulama. 

It has been a very typical Saturday so far: I woke up late and used the daylight to take some long overdue product photos for the blog (I can’t wait for it to get lighter outside, so I can do this more often). Then we went out and grabbed some breakfast (while also taking these outfit photos) and now I’m just laying on the couch and watching Claire Marshall’s Youtube videos. She’s probably my favourite person on Youtube: I love her looks, her style, her video editing and her personality. Girl crush much? :D Later we are going out, our friend’s band is playing at a local club. But now I’ve got to run. Ok, not run. Close this tab and continue watching Claire’s videos. :D

(Visited 13 times, 1 visits today)

11 Comments

 1. Tuuliki 17/01/2015 at 15:24

  Esimene pilt on lemmik. Naerata rohkem piltidel, sulle väga sobib naeratus.

  Reply
 2. Piia Õ. 17/01/2015 at 15:42

  Hästi ilus soeng, mulle meeldib selline väga äärmuslik juukselahk.
  -P.
  Bowtie Diary

  Reply
 3. Maarja 17/01/2015 at 16:30

  Niiiiiiiiii kena mantel!!!!!!! Oskad öelda, kas seda on veel saada?=))

  Reply
 4. Anna Elisabeth 17/01/2015 at 20:47

  Kahjuks ei oska öelda… See on sügistalvisest kollektsioonist, nii et äkki leiab seda praegu allahindlustelt? Mine jahile! :)

  Reply
 5. Maarja 18/01/2015 at 13:48

  Sain selle iluduse lõpuks. Uskumatu!=)))) Aitäh Sulle ja Sinu blogile;))

  Reply
 6. Anna Elisabeth 18/01/2015 at 13:53

  Oh, väga lahe, et leidsidki selle! Mul on tõesti hea meel! :D

  Reply
 7. Maarja 18/01/2015 at 14:59

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 8. Getri 19/01/2015 at 12:24

  Mõnus mantel tõesti! Aga jalgu vaadates hakkab natuke külm :D

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *