Love it or leave it? Clarins Everlasting Foundation

Olin juba mõnda aega otsinud uut jumestuskreemi, sest Maybelline BB-kreem sobis mulle pigem suvisel ajal, vana lemmik Bourjois Flower Perfection on aga praegu justkui liiga kuiv. Nõme, kuidas lemmiktooted (tihtilugu just näotooted) mingil hetkel enam ei sobi ja tuleb uus leida. Sobiv jumestuskreem on mu meelest üks raskemaid asju, mida leida, sest esiteks tuleb leida õige toon, siis tekstuur, siis katvus, siis püsivus… ja loota, et kõik just sulle sobivad omadused on peidus ühes ainsas pudels või tuubis. :D Aga… Ma arvan, et olen nüüd vähemalt mõneks ajaks uue lemmiku igapäevase jumestuskreemi leidnud ja selleks on Clarins Everlasting Foundation*.

Lubadus. Ideaalne inimesele, kes tahavad jumestuskreemi, mis peaks vastu igas olustikus (stress, kuumus, niiskus jne). Katvus on ühtlane, aga loomulik ja kreem püsib nahal hajumatult terve päeva. Sisaldab SPF 15. Lubab olla non-comedogenic ehk siis mitte poore ummistav!
Pakend. Ütlen ausalt, pakend oli esimene, mille järgi see mulle Levelzone.ee-s silma jäi. Matt klaaspudel ja kuldne kork, pealekandmiseks mugav pump.
Tekstuur: Pigem vedel, aga kuivab küllaltki kiiresti.
Lõhn. Värske, pisut magus. Ehkki tugeva lõhnaga näotooted on ebavajalikud ja kahtlustäratavad, pole mul selle imehea lõhna vastu kohe vähimatki.
Pealekandmine. Mina kandsin peale meigisvammiga, pintsliga kogemus puudub. Svammiga töötas väga hästi.
Katvus ja tulemus. Ütleksin, et sellel on keskmine kuni tugev katvus. Ühest kihist piisas, et luua ühtlane põhi, aga probleemsemad kohad tuli korra veel üle käia. Ehkki jumestuskreem jääb näol matt, pole see n-ö “kuiv matt”, pigem lihtsalt sametine. Kindlasti pole tegu jumestuskreemiga, mille saa kiiresti ühe minutiga näole – peab hoolrgs jälgima, et iga nurgake saaks üle käidud.
Püsivus. Ehkki jumestuskreem lubab püsida 15 tundi, pole ma pidanud vajalikuks seda nii kaua järjest kanda, aga hommikul kella 9st õhtul kella 20ni peab küll väga hästi vastu! Ei muutu nahal kuivaks ega hakka kortse esile tooma või läikima. Otsaette ja ninale võib tekkida kerge kuma, aga kindlasti mitte rasune läige (samas, mul on normaalne-kuiv nahatüüp ka).

Julgen seda jumestuskreemi soovitada inimesele, kes otsib keskmise kuni tugeva jatvusega jumestuskreemi, mis püsiks peal terve päeva ega ummistaks samas poore. Ehkki tegu on küllalt mati tootega, julgen seda soovitada ka rasusema nahaga inimestele, kuid vahest tasuks siis enne ostmist testrit proovida. Rääkides ostmisest, siis www.levelzone.ee müüb seda hetkel 29 euroga (poes jääb hind 35-40 euro kanti).

*GIFTED ITEM

(Visited 8 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Mari 03/12/2014 at 21:33

  Ma loodan, et sa seda nüüd koleda vingumisena ei võta. Aga lõhnast rääkisid kaks korda ning viimases lõigus algab üks lause üksiku E-ga. :)

  Reply
 2. Anna Elisabeth 03/12/2014 at 21:34

  Vingumisena, miks? Aitäh sulle hoopis, ma vist ei tohiks nii hilisel kellaajal blogida… :D

  Reply
 3. Maaria 04/12/2014 at 10:51

  Minu lemmik juba mitu aastat, sel on head heledad toonid ka, mida minusugusel heledanahalisel muidu raske leida. Hea katvus ja püsivus ja lõhn ja kõik. Suht pööörfi!
  Kahjuks pean sulle ütlema, et see läheb õige pea valikust välja (ehk uuendamisele, aga kes teab, mis see kaasa võib tuua) … seega kui väga meeldib, siis muretse endale mitu pudelit ette ära ;)

  Reply
 4. Anna Elisabeth 04/12/2014 at 10:52

  Oi, kuule, suur-suur aitäh Sulle selle info eest! Mul on nii hea meel, et mul on selliseid lugejaid nagu Sina! :)
  Ja nõustun, normaalsed heledad toonid (mis pole roosad!) finally! :)

  Reply
 5. SandraT 07/12/2014 at 21:54

  Aa ja unustasin mainida, et mul on kombineeritud/norm nahatüüp ja umbes seitsmendal tunnil hakkas alles natuke kumama, aga mitte läikima. Nii et minu ostukorvi lendab see üsna kindlalt, aitäh :)

  Reply
 6. moskiito 08/12/2014 at 07:13

  See oli eelmisel talvel mu lemmiktoode. Sest talvisel ajal tekib tõesti selline tunne nagu kaitseks see nahka külma näpistuse eest. Lõhn oli alguses mulle kohutavalt vastumeelne, aga harjusin ära, kuna ülejäänud omadused olid nii head. Peakski uuesti ostma. Aga siis see lõhn tahab jälle harjumist…

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *