Is Beauty Blender worth all the hype?

Sain lõpuks ära proovida oeh-kui-kuulsa Beauty Blender meigisvammi. Ehkki sellele on mitmeid odavamaid alternatiive, kinnitavad kümned ja kümned Youtuberid ja ilublogijad, et sellele pole väärilist vastast. Mulle saadeti lahkelt proovimiseks mitte üks, vaid kolm (värvilt) erinevat svammi, pluss Beauty Blender Micro Mini kõrvatropid svammid. :)

I got a chance to try out the oh-so-famous Beauty Blender makeup sponge. I have to be honest, I was quite intrigued, because although this sponge has a lot of cheaper alternatives, hundreds of Youtube videos and blogposts keep telling that Beauty Blender is the best…

Ehkki Beauty Blender on originaalis olnud roosa, valiksin ja soovitaksin musta värvi varianti. Samal põhjusel olen ka Make Up Store meigisvamme kasutanud: mustad näevad okeid välja ka siis kui nad on meigiga koos, valged lähevad kohe “räpaseks”. Roosa on selline neutral ground – välimuselt neist loomulikult kõige efektsem ja kihvtim.

Beauty Blenderi kasutamine on äärmiselt lihtne: tee vee all korralikult märjaks (kuni see paisub pea poole suuremaks), pigista liigne vedelik välja, tupsuta seda jumestuskreemi sisse ja seejärel kanna ühtlaste tupsutavate liigutustega nahale. Kuna sel svammil pole mingeid nurgakesi ega servi, on jutid ja joonekesed välistatud ja tulemus on ühtlane.
Micro Mini svamm on mõeldud peitekreemi ja näiteks vedelate highlighter-toodete täpsemaks pealekandmiseks. Ütlen ausalt, et minu meelest saab suurema svammi terava otsaga teha ära suhteliselt sama töö, nii et siin on asi puht enda soovides ja eelistustes. Usun, et pisemat svammi oskavad enim hinnata need, kes on meigi tegemisel väga-väga täpsed ja nõudlikud, üldiselt pole see aga kindlasti tegu otseselt vajaliku tootega…

Beauty blender is now not only pink, but it also comes in black and white (and if I’m not mistaken, roya purple), plus there is a new addition to the BB family: neon green mini blenders for more detailed work. Using this sponge is very easy: make it wet, so it grows bigger and softer, then squeeze out all the excess water, dip it into your preferred liquid foundation and then dab it softly all over the face for an even and flawless finish.

Niisiis, kas Beauty Blender on minu meelest väärt kõiki neid kiidusõnu? Jah. Kas ta on väärt nii kallist hinda? Seda oskan öelda siis, kui tean, kaua üks Beauty Blender töökõlbulik on. Ütlen ausalt, et ma ei taha absoluutselt enam oma tavaliste Make Up Store svammide juurde tagasi pöörduda. Beauty Blender annab nii-nii ühtlase ja sujuva tulemuse, seda on supermugav kasutada, lihtne puhastada ja et svamm on kasutamisel niiske, ei jää jumestuskreem sellega liiga paks ega kuiv, vaid vastupidi – kattev, aga kaunilt kumav (aga see sõltub vist ka jumestuskreemist, mida kasutatakse… Mina olen seda seni kasutanud Clarins Everlasting jumestuskreemiga). Hind kõigub sõltuvalt ostukohast 16-20 euro kandis, mulle teadaolevalt on need hetkel saadaval I.L.U-s, Kaubamajas, Stockmannis ja makeupexpress.eu-s.

So, is it worth all the hype? Yes, I must say that this is better than all the other makeup sponges I’ve ever used and it gives such a flawless finish. Plus it’s very soft and gentle on the skin. The price is quite high, though and I have to get back to you on if it’s worth the price or not – depends on how long one sponge will last until it breaks/gets so dirty that there’s no way back (I will use the special Beauty Blender cleanser after every 1-2 uses though!)

Kingiloosis võitsid endale Beauty Blender meigisvammid Kätlin Võsu ja elviiderman*! Palju õnne ja ühtlasi suur aitäh kõigile osalejatele!

*Su kommentaaris ununes meiliaadress, palun võta minuga ise ühendust: annaelisabeth.net@gmail.com

(Visited 35 times, 1 visits today)

290 Comments

 1. LAURA 12/12/2014 at 11:34

  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Sigma F80 pintslit, mis hakkab juba vanaks jääma. Väga väga tahaks proovida ka omal nahal seda taevani kiidetud švammi, ehk ei olegi siis vaja uut pintslit otsima hakata :)

  rrrlaura@tlu.ee

  Reply
 2. Merlin K 12/12/2014 at 11:35

  Jumestuskreemi pealekandmiseks olen viimasel ajal eelistanud Real Techniques expert face brushi, vahepeal kasutan ka stippling brushi. Ma pole kunagi olnud meigisvammide fänn aga ehk on see toode just see, mis mu nüüd nende usku pöörab? (;
  kasemerlin(at)gmail.com

  Reply
 3. Laura M. 12/12/2014 at 11:35

  lauramoon88@gmail.com
  kasutan praegu teistsuguseid meigisvamme ja sooviksin proovida beauty blenderit, sest tundub hea toode ja paljud kiidavad :)

  Reply
 4. E v e 12/12/2014 at 11:35

  Kasutan kas pintslit või näppude abi :) Olen ka viimasel ajal Beauty Blenderist nii palju kuulnud, et tahaks omal nahal toote ära proovida :)

  daxexy@gmail.com

  Reply
 5. siraM 12/12/2014 at 11:35

  Kunagi kasutasin ka meigisvamme aga kuna nende puhastamine oli nii tülikas, siis nüüd hetkel kasutan Real Techniques blending brush'i, mis on okei aga tahaksin väga proovida Beauty Blenderi svammi ja omal nahal proovida, kas see on tõesti nii hea :)

  marissepp@hotmail.com

  Reply
 6. Reveletion 12/12/2014 at 11:35

  merilinommisto@hotmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega just sel põhjusel, et kõik meigisvammid on mind alt vedanud, seepärast sooviksin ka seda imesvammi katsetada. :)

  Reply
 7. Kätlin 12/12/2014 at 11:35

  katlin.plakso@gmail.com
  Kasutan pintslit. Soovin proovida samal eesmärgil nagu su postituse pealkiri ehk siis kas on tõesti kiiduväärt toode:)

  Reply
 8. Maasikas 12/12/2014 at 11:39

  mariswestblog@gmail.com
  Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks hetkel sõrmesid, kuna tunenn, et nii jääb ilus ja ühtlane tulemus. Olen proovinud erinevaid svamme, kuid pole kunagi saavutanud soovitud tulemust. See svamm tundub aga üllatavalt mõnus!

  Reply
 9. kty 12/12/2014 at 11:39

  Tere!
  Ise kasutan The Body Shopi jumestuskreemi pintslit, ma olen sellega väga rahul olnud kuid siiski, jätab jutte jumestustreemi peale kandes. Olen äärmiselt huvitatud Beauty Blenderist, kuna tõesti, kes poleks kuulnud ilublogijast kes seda ei kiida taevani. Tahaksin väga ära proovida ja ise sama rahul olla ilusa meigipõhja saavutamisel :)

  Päikest!
  katlinvosu@gmail.com

  Reply
 10. Krista 12/12/2014 at 11:39

  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks real technique pintslit, mis on küll väga hea, kuid vajab rohkem tööd selleks, et ei jääks vedelat jumestuskreemi kasutades triibuline. Kuna tihti on vaja hommikul kiirelt meik peale kanda, siis sooviks katsetada midagi, millega tuleks kiiremini ühtlasem tulemus.
  Krista
  sepsuk@hot.ee

  Reply
 11. LauraL 12/12/2014 at 11:39

  Kasutan pealekandmiseks näppe, aga tahaks väga seda svammi proovida, äkki on sellega parem jumestuskreemi peale kanda.
  laxik1@yahoo.com

  Reply
 12. Karin 12/12/2014 at 11:39

  Tahaksin vägagi proovida, sest siiamaani kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks ainult oma väikseid näpukesi.
  karini88@yahoo.com

  Reply
 13. Liiina 12/12/2014 at 11:39

  Oo, need Beauty Blenderid näevad nii šikid välja! Mina kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks enamasti näppe, kuna see on ilmselt kiireim viis. Mõnikord kui aega rohkem on, kasutan ka pintsleid :) Beauty Blenderit tahaks väga proovida kuna sooviks laitmatut ja ühtlast jumestust!

  Reply
 14. Keiti Oja 12/12/2014 at 11:52

  Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks sõrmi, kuna tundub kõige kindlam variant. Ent kindlasti sooviksin Beauty Blenderit proovida, kuna seda on niiii palju kiidetud :)

  keitio94@gmail.com

  Reply
 15. Jaanika J. 12/12/2014 at 11:52

  janzaza@hotmail.com
  Kasutan pintslit või tavalist svammi. Ostsin endale hiljuti jumestuskreemi, mis tundub koostiselt tihkem ja seda on parem peale kanda märja svammiga kui pintsliga.

  Reply
 16. Miina 12/12/2014 at 11:52

  Kui kasutan mineraal-põhja, siis kasutan kabuki brushi, kui kasutan jumestukreemi, siis meigisvammi. Olen Beauty Blenderist palju kuulnud ning seetõttu põnevil, kas tõesti on tegu nii ägeda tootega nagu reklaamitakse. Minu kogemusest ka jumestuskreem jääb kuidagi paksult ning raske on saavutada loomulikku välimust, kui Beauty Blender seda aga võimaldab, siis tundub ju asi tõesti seda hinda ka väärt olema!

  miina.karafin@gmail.com

  Reply
 17. Laura Oro 12/12/2014 at 11:52

  Praegu kasutan elfi Studio Stipple Brushi, vahepeal ka näppe. Beauty Blenderit prooviks see tõttu, et pole kunagi harrastanud svammidega meigi peale kandmist, kuid tundub huvitav ja mugav.

  laura.oro.3@gmail.com

  Reply
 18. c2ruuu 12/12/2014 at 11:52

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, varem olen kasutanud ka pintslit, aga siiski meeldib tulemus sõrmedega peale kandes rohkem. Meigisvammi varem kasutanud ei ole, seega oleks suurepärane võimalus ka see moodus järgi proovida.

  carolina.kala@gmail.com

  Reply
 19. karoleen 12/12/2014 at 11:52

  Kasutan hetkel põhiliselt pintslit, aga tahaksin kindlasti proovida ka meigisvammi ning Beauty Blender oleks selleks hea võimalus :)
  karoleenraja@gmail.com

  Reply
 20. Krissu 12/12/2014 at 11:56

  Kui mul on rohkem aega ja soovin katvamat tulemust, kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks The Body Shopi jumestuskreemi pintslit, aga igapäevaselt ja BB-kreemide puhul lähevad käiku sõrmed. Hea meelega kasutaksin seda käsna :)
  krisharsing@gmail.com

  Reply
 21. Kristi Raudsepp 12/12/2014 at 11:56

  Kristi Raudsepp
  kristi.11@hotmail.com
  Kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks oma sõrmi.
  Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest see tundub teistsugune ja parem kui tavalised svammid-pintslid, millega ma pole kunagi head tulemust saanud

  Reply
 22. Maaria 12/12/2014 at 11:56

  Ooo, põnev! Prooviks küll :)
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks kas Clarinsi jumestuskreemipintslit või siis samuti neid MUS musti meigisvamme. Beauty Blenderi kohta olen ka palju vaadanud ja lugenud ning ootasin, millal need ka siis meile jõuavad, ei ole veel jõudnud soetada, aga plaanis on küll :)

  Jõulurõõmu!

  maariajunolainen@gmail.com

  Reply
 23. Diana 12/12/2014 at 12:05

  dianatisler@gmail.com
  Hetkel kasutuses olevad svammid pole väga hea meigi pealekandmis võimega, seega oleks väga huvitav proovida midagi sellist mis ei jäta ühtegi triipu ja kannab jumestuskreemi hästi peale :)

  Reply
 24. Michell Luik 12/12/2014 at 12:05

  michellluik@gmail.com
  Hetkese seisuga kasutan jumestuskreemi ja BB-kreemide peale kandmiseks sõrmi, kuna kõik käsnad on mind alt vedanud. Aga nüüd sooviksin just seda käsna proovida, kuna olen selle kohta väga palju ja ainult head kuulnud :)

  Reply
 25. Sarah Liis 12/12/2014 at 12:05

  Kasutan hetkel jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit, kuna svammides olen pidanud korduvalt pettuma ehk usk svammidesse on kadunud- seepärast sooviksin ka seda katsetada, et kas tõesti on nii hea toode! :-)
  Slseppel@gmail.com

  Reply
 26. Merilin 12/12/2014 at 12:05

  Oi, selline giveaway on üllatav ja armas :) Mõeldudki neile, kes tegelikult ka loevad :)
  Hetkel kasutan Sigma f80 pintslit, nii mõnusalt ühtlaseks jätab. Enne seda kasutasin üht ELFi flat-top pintslit. Aga Beauty Blenderi prooviks igatahes järele, ühtlasest katvusest ei ütle kunagi ära :)
  normalnjuss(ätt)gmail.com

  Reply
 27. Helene 12/12/2014 at 12:05

  Olen kasutanud nii pintslit kui tavalist odavat svammi, aga alati jõudnud tagasi lihtsalt sõrmede kasutamise juurde – mugavam ja jääb ühtlasem. Tahaks proovida kuidas Beauty Blender oma tööd teeb ja kas jääksin seekord sõrmede asemel professionaalsema toote kasutamise juurde :)

  helene.kaljuste@gmail.com

  Reply
 28. Sigrid 12/12/2014 at 12:11

  Hetkel kasutan jumestuskreemipintlslit, aga Beauty Blenderit sooviksin seetõttu, et ma pole pintsli tulemusega 100% rahul.

  Sigrid
  vns001@hot.ee

  Reply
 29. Maris Kurvits 12/12/2014 at 12:11

  Maris Kurvits
  maris.kurvits@gmail.com
  Hetkel kasutan täiesti tavalisi odavaid svamme ja tahaksingi proovida just sellepärast, et väga paljud blogijad kiidavad seda ja tundub päris huvitav ja teistsugune.

  Reply
 30. Kairin 12/12/2014 at 12:16

  kairin123@hot.ee
  Siiani olen kasutanud meigi pealekandmiseks käsu, kuna pintslites olen aina pidanud pettuma. Tahaksin väga seda proovida, kuna Sa ütlsid et nii jääb jumestuskreem nahal ilus ja kumav, minul jääb oraegu aga kuidagi kuivavõitu :(

  Reply
 31. margit 12/12/2014 at 12:21

  Tõttöelda ma jumestuskreemi praegu üldse ei kasuta, kuigi mu jume ei ole 100% ühtlane ja mu näonahk on kõigest okei. Kardan jumestuskreemi kasutada, sest mu nahk oli varem väga halvas olukorras. Nüüd vast aasta olen igasugustest pahadest tegelestastest põhimõtteliselt puutumata ja julgeksin hakata uuesti katsetama. Kui Beauty Blender jätab nii hea tulemuse, nagu kirjeldad, oleks see mulle ideaalne abivahend :)
  margit.metsallik@gmail.com

  Reply
 32. Marge Pihu 12/12/2014 at 12:46

  Marge Pihu
  marge.pihu@gmail.com

  Mina olen varem kasutanud pealekandmiseks kas sõrmi, millega jäi ikka väga ebaühtlane tulemus, või pintslit, mille puhul jäi kuidagi liiga paks kiht jumestuskreemi näole. Meigisvammi ei ole seni veel kasutanud, kuid hea meelega prooviks ära, kuna näeb lihtsalt super ilus välja ning Sinu kirjeldus on väga huviäratav.

  Tervitused Sulle! :)

  Reply
 33. Laura-Liis Mik 12/12/2014 at 12:46

  lauraliismik@gmail.com
  Mina kasutan neid kolmnurkseid meigisvamme, kuid olen nüüd mõtlema hakanud Beauty Blenderi peale, sest tõesti, kõik kiidavad seda. Kuid ost on jäänud praegu hinna taha :D

  Reply
 34. maria :) 12/12/2014 at 12:46

  mnoormaa@gmail.com

  Kasutan praegu RT pintslit, aga oleksin väga väga huvitatud selles švammist, sest mul väga kuiv nahk ja pintsel minumeelest pigem toob esile seda :)

  Reply
 35. Anni Naaris 12/12/2014 at 12:46

  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Peamine põhjus miks soovin Beauty Blenderit ongi kogu see hype selle kohta, tahan omal nahal ära proovida :)

  Reply
 36. Kätlin Tiigi 12/12/2014 at 12:46

  katlin.tiigi@gmail.com

  Hetkel kasutan täiesti tavalist svammi, aga kuivalt. Polegi kunagi märjalt proovinud, kuid arvan, et väiksed svammid ei sobigi märjalt kasutamiseks, nad on lihtsalt nii väiksed. See tundub hea suurus olevat, samas võtab meigikotis ka rohkem ruumi.

  Reply
 37. Triin 12/12/2014 at 12:46

  Hetkel kannan meiki peale sõrmedega, kuid Beauty Blender aitaks saavutada kindlasti ühtlasema tulemuse. Eriti talvel, kui pole piisavalt valgust :)

  topaze@hot.ee

  Reply
 38. Kärt 12/12/2014 at 12:46

  Kasutan käsna või pintslit. Pintsliga on enne tükk tegemist, et veatut tulemust saada, käsn on juba selline aastaid proovitud-elatud meetod, et vaheldus ei teeks paha. Paksemate jumestuskreemide puhul olen jumestuskreemi sõrmedega peale kandnud, sellisel moel muutub kreem sõrmede vahel soojusest veidi vedelemaks ja lihtsustab peale kandmist.
  Mis puudutab beauty blenderit, siis soov seda proovida on juba ammu (ilmselt esimesest eestikeelsest samateemalisest blogipostitusest), aga hind ühe *käsna* kohta tundub väga kõrge. Siiamaani pole raatsinud osta, aga mine tea, vahest ongi seda väärt…

  Reply
 39. Johanna 12/12/2014 at 12:46

  Jumestuskreemi kasutan eranditult buffing brushiga, aga bb-kreemi kuidas kunagi – vahel kiirustades/laiseldes näppudega, vahel pintsliga. Beautyblenderit tahaks proovida sellepärast, et minu jaoks on see uus ja põnev. Igasuguste švammide kasutamise lõpetasin juba aastaid tagasi, sest need tundusid nii ebapraktilised ja -mugavad ning nägid lihtsalt eemaletõukavad välja :D

  jjllaa@hot.ee

  Johanna

  Reply
 40. Hanna 12/12/2014 at 12:46

  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan hetkel odavamat analoogi Beauty Blenderist(3€ ja pärit mingist Horvaatia kosmeetika poest). Uudishimu sellist svammi kohates oli suur, kuid ei raatsinud suurt summat kohe välja käia ning otsustasin esmalt tuvust teha odavamatega :) mul pole hetkel kasutatava svammi kohta midagi halba öelda, kuid huvi Beauty Blenderi originaal versiooni vastu on endiselt suur. Sooviksin omal nahal katsetada, kas erinevused funktsioonis on tõesti nii suured kui kahe toote hinnavahe :)

  hanna.kadri@hotmail.com

  Reply
 41. Epp V 12/12/2014 at 12:46

  Mina tahaksin väga proovida! Hetkel kasutan just Make up Store mustasid svamme või Real Techniquesi jumestuspintslit. Olen Beauty Blenderist nii palju head kuulnud, et oleks hea olla ka selle omanik, et kas kaasa kiita või… maha teha :)

  epp.vaikla@gmail.com

  Reply
 42. Cleer 12/12/2014 at 12:46

  cleersillat@hotmail.com

  Tavaliselt kasutan pintslit, vahest ka näppe. Olen huvitatud, sest ei ole seda proovinud ja nii paljude inimeste jutu järgi on see super asi, sooviksin selles ise veenduda :)

  Reply
 43. Unknown 12/12/2014 at 12:46

  Hetkel kannan meiki peale pintsliga, aga Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest sellega saaks ilmselt kiiremini ühtlasema tulemuse.
  sandra.kuus@gmail.com

  Reply
 44. Blonde and Cupcakes 12/12/2014 at 12:46

  Hetkel üritan jumestuskreemist probleemse naha tõttu üldse hoiduda, kuid nüüd hakkab naha seisukord aina paranema ja tunnen, et olen taaskord valmis meigitoodetega katsetama. Varasemalt kasutasin pintsleid, kuid olles lugenud palju hämmastavaid review'sid, tunnen, et just Beauty Blender on see, mida vajan ideaalse meigipõhja saavutamiseks.
  Blondeandcupcakes@gmail.com

  Reply
 45. Kristina 12/12/2014 at 12:46

  kristinaa665@gmail.com

  Seda postitust lugedes tuligi tahtmine Sulle kommentaar kirjutada, et tahaks isegi seda proovida ning postituse lõpus tuligi välja, et kingid ka kaks oma lugejatele. Nii vahva kokkusattumus! :)
  Kannan tegelikult meiki üsna harva, kuid enamuse ajast kasutan käsi ja mõnikord ka pintslit, kuid pintsliga jääb tulemus üsna laiguline.

  Reply
 46. Häly Kont 12/12/2014 at 12:46

  haly.kont@gmail.com
  Kunagi kasutasin meigikäsnasid, aga mingi hetk ei olnud ühtegi käepärast ja siis avastasin, et sõrmedega jumestuskreemi peale kandes saab palju ühtlasema ja ilusama mulje. Seega olengi nüüd kogu aeg sõrmedega peale kandnud. Aga oleks tore kui lõpuks leiaks ikka miskit millega jumestuskreemi peale kanda ilma, et peaks alati peale jumestuskreemi pealekandmist kohe käsi pesema minema, et pärast ripsmetušši ja kulmugeeli pudelid jumestuskreemiga koos ei oleks :)

  Reply
 47. Britu 12/12/2014 at 12:46

  britt.tatter@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi näole näppudega. Miks tahaksin Beauty Blenderit proovida? Peamiselt seetõttu, et olen selle kohta kuulnud tõesti palju kiidusõnu ja tahaksin teada kas see teeb oma tööd siis tõesti nii hästi. Mulle on väga oluline see, et tulemus oleks võimalikult sujuv ja kui see svamm seda võimaldab, siis see on toode mulle!

  Reply
 48. Gea Römmel 12/12/2014 at 12:46

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale kas näppude või meigisvammiga. Sooviksin Beauty Blenderit proovida, sest mulle tundub, et see on just täpselt see vahepealne variant mis mulle kõige paremini sobiks :)

  Gea
  gea.rommel@gmail.com

  Reply
 49. saskia 12/12/2014 at 13:33

  Saskia
  sassa8@hot.ee

  Kasutan kas sõrmi või pintslit, kuid olen juba pikemalt mõlnud Beauty Blenderi ostmisele. :)

  Reply
 50. Serli 12/12/2014 at 13:33

  Serli Purk
  serli.purk@gmail.com

  Mina hetkel kasutan näppe, sest kõikidest proovitud variantidest on see kõige mugavam siiani olnud.

  Reply
 51. kristin , 12/12/2014 at 13:33

  kristinkliiman@hotmail.com

  Kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks sõrmi, sest see on kiirem ja lihtsaim viis hommikuti kiiruga meiki peale kanda. Kuid kui õhtuti välja lähen ja rohkem aega ja viitsimist on kasutan Real techniquesti pintslit. Kuigi mulle väga siiski pintsliga tegelikult ei meeldi, seetõttu oleksingi väga õnnelik beauty blenderi üle. Ma olen seda juba väga ammu endale tahtnud, aga no ei raatsi osta sellise raha eest.

  Reply
 52. Anette Petmanson 12/12/2014 at 13:33

  Varem kasutasin erinevaid svamme, aga kuna nad lähevad väga kiiresti koledaks ja katki, olen neist loobunud. Praegu kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, aga väga keeruline on saavutada ühtlast katvust. :( Väga-väga tahaks Beauty Blender svammi proovida!

  anette.petmanson@gmail.com

  Reply
 53. Bertha 12/12/2014 at 13:33

  Bertha Tulviste
  bertha.tulviste@gmail.com

  Hetkel kasutan jumestuskreemipintslit või näppe, kuid pole enam nende variantidega rahul ja sooviksin väga ära katsetatada Beautyblenderit :)

  Reply
 54. k 12/12/2014 at 13:33

  Katrin Kasumets
  kasumets@gmail.com
  Jumestuskreemi peale kandmiseks kasutan poest ostetud, mingit kõige tavalisemat ja odavamat svammi. Ajab oma asja ära nagu öeldakse. Beauty Blender`it olen näinud ja lugenud selle kohta, aga pigem ongi asi jäänud raha taha. Muidugi tahaks katsetada ja proovida, tundub uus ja põnev.
  Ilusat jõuluaega!

  Reply
 55. Mari-Liis L 12/12/2014 at 13:33

  Mari-Liis Luhtaru
  mariliis.luhtaru@mail.ee

  Varem kasutasin käsi, kuid viimasel ajal kasutan seppälä meigisvammi, mis mulle otseselt mingit erilist muljet ei ole suutnud avaldada. Kuid oleksin väga huvitatud Beauty Blenderyst! :) Ehk saaks ka minu õudus ebaühtlase jumestuskreemiga näos läbi.

  Reply
 56. Ilona Maripuu 12/12/2014 at 13:33

  ilonamaripuu@gmail.com

  Mina kannan hetkel jumestuskreemi peale mingite tavaliste svammidega, olen rahul, aga samas tulemus ei jää alati nii ühtlane ja ilus kui tahaks, sellepärast oleks suur huvi proovida Beauty Blenderi svamme :)

  Reply
 57. Maria 12/12/2014 at 13:33

  mariae.berens@gmail.com

  Hektel kasutan Bodyshopi jumestuskreemi pintslit.. Kahjuks on see aga juba vananema hakanud ja oleks vaja midagi uut ja toredat :) Üldiselt ei ole ma mingi supermeikija, seega ka pintslit hakkasin suhteliselt hilja kasutama kui sõbrad vaatasid mind kui tulnukat, kui kandsin jumestuskreemi peale näppudega :D Tore oleks midagi uut proovida ja ehk on see toode just see, mis sobib :)

  Reply
 58. Britt-Anett 12/12/2014 at 13:33

  Hetkel kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks tavalist meigisvammi. Beauty Blenderit sooviksin proovida sel põhjusel, et teada saada, kas see tõesti on nii kiiduväärt ning see tundub ka kvaliteetsem/vastupidavam kui tavaline meigisvamm.
  annu_222@hotmail.com

  Reply
 59. kadri. 12/12/2014 at 13:33

  Praeguse seisuga kannan jumestuskreemi näole sõrmede abil. Natuke tüütu on, aga mis seal ikka. Beauty blenderi peale olen mõelnud küll, kuid seni on selle kallis hind jäänud mõjuvaks faktoriks. Kindlasti on aga see hea alternatiiv sõrmedega jumestuskreemi pealekandmisele.

  Reply
 60. Mariliis 12/12/2014 at 13:43

  Mariliis
  mariliisrs@gmail.com

  Siiamaani olen kasutanud peitekreemi näole kandmiseks sõrmi & jumestuskreemi pealekandmiseks Real Techniques'i stippling brush'i. Siiamaani on see meetod kõige ühtlasema ja triibuvaba tulemuse andnud, aga siiamaani.. sest Beauty Blender teeb ilmselt sõrmedele ja pintsile 1-0!

  Reply
 61. Kadi Tasane 12/12/2014 at 13:43

  Hetkel kasutan RT expert face brushi, aga Beauty Blenderit tahaks proovida, sest olen sellest palju head kuulnud ja pole varem seda tüüpi meigisvammi kasutanud ;)

  Kadi
  kad-i@hotmail.com

  Reply
 62. Anet 12/12/2014 at 13:48

  Anet
  anet.ernits@gmail.com

  Jumestuskreemi kannan näole näppudega, varem kasutasin svamme. Beauty Blenderit sooviks proovida selle väga hea tagasiside tõttu ja ehk aitaks see tasandada mu naha "ebatasasusi". :)

  Reply
 63. Well, aga tegelikult ?! 12/12/2014 at 13:48

  cpillerpetrov@gmail.com, Cädri-Ly Piller-Petrov
  Hetkel kasutan Real Techniques jumestuskreemi pintslit, mida saan vaid kiita! Kuna olen hakanud rohkem meigist ning tehnikatest hui tundma, olen mõelnud ka Beauty Blenderi soetamisele (hetkel UKs elades olen otsinud seda siit ja sealt, eks kõrge hind on jätnud ka kõhkluse sisse, kas mul on seda ikka vaja).

  Reply
 64. Erika 12/12/2014 at 13:57

  Erika Kool
  erikakool93@gmail.com
  Mina kannan jumestuskreemi näole sõrmede abil. Olen proovinud ka svamme, tavalisi kolmnurkseid, kuigi ma ei pea ennast meikimisel just eriti saamatus, siis siiski on tavalise meigisvammiga tulemus jäänud kuidagi triibuline ja minu arvates ebakorrektne. Nii et olen svammile käega löönud, aga sellist innovaatilist svammikest tahaks proovida küll ;)

  Reply
 65. Hegi Mark 12/12/2014 at 13:57

  BB kreemi kannan peale näppudega, pintsliga ei tule nii hea välja. Pintslitest kasutan RT Buffing brushi ja Contour Brushi, vastavalt puudri ja põsepuna pealekandmiseks, tõesti imelised!

  hegimrk@gmail.com

  Reply
 66. Helen M 12/12/2014 at 13:57

  helenmaazik@gmail.com
  Olen siiamaani meiki peale kandnud ainult näppudega, kuid tulevikus sooviksin proovida kindlasti ka muid meetodeid, kas siis pintsleid või veel huvitavam – Beauty Blender´it.

  Reply
 67. Carina Ž 12/12/2014 at 14:01

  Carina
  carka.zukova@mail.ee

  Jumestuskreemi kannan peale sõrmedega, kunagi kasutasin ka mõningaid vamme kuid need ei olnud väga muljetavaldavad. Beauty Blenderit soovin proovida, sest olen kuulnud, et päris paljud inimesed on sellega ülimalt rahule jäänud. :)

  Reply
 68. Helen 12/12/2014 at 14:09

  helen.marandi@gmail.com
  Siiamaani olen kasutanudkas jumestuskreemi pintslit või sõrmi. Hea meelega prooviks Beauty Blenderi ära ;)

  Reply
 69. Kätlin 12/12/2014 at 14:16

  Mina kasutan olenevalt tujust pintslit ja oma väikseid sõrmekesi :) Proovida tahaksin samuti huvi pärast, kas on üks meigisvamm väärt sellist hinda.
  k2tlin_loogus@hotmail.com

  Reply
 70. Laura Seedre 12/12/2014 at 14:26

  Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks kas RT pintslit, iseenesest mulle nende pintslid väga meeldivad. Vahel kui pintslit kaasas pole, olen kandnud peale ka sõrmedega. Tavalisi meigisvamme ei usalda üldse, mul jäi alati nendega nägu triibuliseks. Aga BB-le annaks meeleldi võimaluse. :)

  lauralicious00@hotmail.com

  Reply
 71. crln 12/12/2014 at 14:46

  carolinsiimenson@gmail.com

  Siiani olen kasutanud mitut erinevat svammi taolist asja, pintslit…aga kõige parema tulemuse annavad minu puhul sõrmed :)
  Beauty Blender meigisvammi ei ole proovinud. Analoogseid tooteid ka mitte. Oleks huvitav proovida nii kiidetud toodet.

  Reply
 72. Massalskaja 12/12/2014 at 14:46

  Viktoria Matjušenko jaar31@hot.ee Mina kannan jumestuskreemi näole nii:)….võtan meigiseene, teen vee all märjaks, pigistan üleliigse vee välja, siis peale jumestuskreemi ja kannan näole. Väga mugav ja lihtne peale kanda. Ja tulemus on võrratu;) Proovige kindlasti. Tahaks ise proovida ka seda uut käsna:)

  Reply
 73. helaain 12/12/2014 at 14:46

  Kannan jumestuskreemi RT stippeling brushiga peale ja olen üpris rahul. Beauty blenderit tahaksin ilmselt samal põhjusel, miks sa isegi, et ise kogeda, kas tegemist on tõesti väärt tootega ja kui ongi, siis kindlasti jätkaks selle kasutamist. Aitäh, toredate postituste eest :)!!!

  Helin.naska@gmail.com

  Reply
 74. sunlight 12/12/2014 at 14:46

  janeli.sinisalu@gmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit ja sõrmi. Beauty Blenderit soovin, kuna olen selle kohta kuulnud/lugenud väga palju head. Tahaksin selle toote ise ära proovida, et meigi tulemuse oleks ühtlane ja ilus. Suvel tellisin endale beauty blenderi niiöelda Replica, mis kohe üldse kriitikat ei kannata. Tahaks ära proovida ka õige toote!

  Reply
 75. Johanna 12/12/2014 at 15:13

  puusaag.johanna@gmail.com

  Hetkel kasutan Real Techniques pintslit ja tihti kannan peale ka sõrmedega. Olen samuti huvitatud Beauty Blenderist, sest tahan teada, kas see on ka minu jaoks neid kiidusōnu väärt :)

  Reply
 76. Triin Rist 12/12/2014 at 15:13

  siiani olen kasutanud oma sõrmi ja jumestuskreemipintslit, kuid sõrmed on siiani parima tülemuse suutnud teha. Beauty Blenderit ega sarnaseid tooteid pole kasutanud veel, kuid väga-väga tahaks. Samas just ükspäev käisin kaubamajas uudistamas beauty blenderit ja pidin kurbusega tunnistama, et natuke liiga kallis on, et endale lubada, kuid väga tahaks proovida.

  triin.rist@gmail.com

  Reply
 77. Siret V 12/12/2014 at 15:13

  Mina kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks RT buffing brushi, varem kasutasin nende foundation brushi, aga sellega tuli ühtlase tulemuse saamiseks päris palju tööd teha, buffing brush on märksa mugavam selles osas. Beauty blenderit tahaksin proovida, sest siiani pole ma meigisvammidega sõbraks saanud, aga kui seda nii palju kiidetakse ehk suudab see siis mind ka meigisvammide usku pöörata? :D

  siret.viks@gmail.com

  Reply
 78. Eia K. 12/12/2014 at 16:12

  elina.k6ivsaar@gmail.com

  Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks Suavipiel meigisvammi, mis on sama põhimõttega nagu Beauty Blendergi. Minu arust kõige mugavam moodus üldse jumestuskreemi peale kanda- saab palju kiiremini ja ilusa ühtlase tulemuse. Kui tahan eriti püsivat meiki, kannan RT puudripintsli asemel ka puudri peale selle sama Suavipiel svammiga.
  Kuna olen Suavipiel svammiga siiamaani väga rahul, siis ise ilmselt ei raatsiks Beauty Blenderit osta, sest see on poole kallim. Küll aga ootan huviga Sinu postitust sellest, kui kaua Beauty Blender on töökõlblik, sest Suavipiel svammi puhul on mul välja tuua ainult üks miinus- üsna ruttu tekivad sinna mikromõrad ja n-ö praod.

  Reply
 79. Terje 12/12/2014 at 16:12

  Kannan jumestuskreemi hetkel peale sõrmedega, sellel lihtsal põhjusel, et lapsed panid mu meigisvammid hakkama. Ja see viimane on ka põhjuseks, miks see kaunis Beaut Blender mulle võiks saada.
  Ja ma luban, et hoian teda lastele kättesaamatus kohas ;)
  terje.telk(at)gmail.com

  Reply
 80. Daisy E 12/12/2014 at 16:12

  Seni olen kasutanud jumestuskreemi pealekandmiseks ainult oma sõrmi. Seega, usu või ära usu – ma pole kunagi oma elus ühtki meigisvammi kasutanud. Kuna talvel on minu nahk väga kuiv, on ühtlase tulemuse saavutamine küllaltki keeruline ja et just beauty blenderit on nii palju erinevate blogijate poolt kiidetud, tahaksin seda väga proovida.
  Daisy

  daisy.estam@gmail.com

  Reply
 81. Piret 12/12/2014 at 16:12

  piret.hiiesalu@gmail.com

  Enamjaolt kasutan sõrmi, sest nii saan kiiremini. Kui aga rohkem aega, siis kas pintslit või meigisvammi.

  Reply
 82. Mailis Kalvik 12/12/2014 at 16:12

  mailis.kalvik@gmail.com

  Hetkel kasutan oma näppe või pintslit :) Siiski leian, et näppudega jääb ehk kõige ühtlasem tulemus ja toodet kulub ka vähem. Loodan alternatiivi oma näppudele leida, sest endale veel panen näppudega peale aga kellelegi teisele ei tahaks küll näppe näkku toppida. švammidega jällegi tihti peale tülikas. Pealegi tahan oma silmaga ära näha, kas beauty blender oma nime ja hinda väärt on! :)

  Reply
 83. Anni Kõrvemaa 12/12/2014 at 16:12

  Kasutan Artdeco pintslit, Beauty Blenderit soovin proovida, sest pole varem kasutanud midagi sellist meigi peale kandmiseks ning oleks huvitav näha tulemust/kuidas see toode töötab. :) annikorvemaa@gmail.com

  Reply
 84. alma 12/12/2014 at 16:12

  alma.ilublogi@gmail.com
  Praegu on kasutuses Real Techniques pintslid. Tahan proovida, sest ma olen alati väga skeptiline nii kiidetud toodete suhtes. Ma ei usu pea kunagi, et mingi asi tõesti nii hea on või siis reaalselt ei olegi tooted midagi erilist, lihtsalt kõva reklaam ja popp värk.

  Reply
 85. Helina A. 12/12/2014 at 16:12

  Varem kasutasin meigišvammi, kuid kuna need muutuvad kiirelt "räpaseks" ja hakkavad tükke endast loovutama(kuluvad), siis olen näppudele truuks jäänud :)
  Beauty blenderit olen kaua piilunud, nii, et oleks päris põnev ta lõpuks ära proovida :)

  Helina008@gmail.com

  Reply
 86. Kanni 12/12/2014 at 16:20

  kannireimann@gmail.com

  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan enamasti Make Up Store'i jumestuspintslit, BB kreemi kannan tavaliselt näppudega. Beauty Blenderit tahaksin proovida, kuna loodan, et sellega saaks veel loomulikuma ja kergema tulemuse.

  Reply
 87. Mariann 12/12/2014 at 20:58

  Kasutan sõrmi. Beauty Blenderit tahaks proovida, sest igalpool kiidetakse ja uudishimu lööb üles. Ise ei raatsi meigi alla suuri summasid panna, on paar halba kogemust.

  mammu2108@gmail.com

  Reply
 88. Kristi. 12/12/2014 at 20:58

  Hetkel kasutan pintslit, aga kuna Beauty Blenderit sooviks proovida kuna sellest on saanud suur sensatsioon kuid hind tundub krõbe. Samas on huvi suur just tulemuse vastu, haunis ja kumav jume Blenderi kasutamisel kõlab ahvatlevalt.

  kristi.lillakas@gmail.com

  Reply
 89. Unknown 12/12/2014 at 20:58

  Enamasti kasutan oma sõrmi, proovinud olen ka svammiga. Tahaksin proovida Beauty Blenderit et saavutada ilus, ühtlane tulemus ja samas saaks jumestuskreem kiiresti, mugavalt peale kantud.

  Reply
 90. Crithel K. 12/12/2014 at 20:58

  cristhel.kraav@suhtlus.ee

  Kasutan hetkel kõige tavalisemaid svamme. Olen kuulnud Beauty Blenderist väga palju head ning et see jätab ka loomuliku ja ilusa välimuse. Kunagi peaks see toode minu meigikotti kindlasti vupsama.

  Reply
 91. Lisette 12/12/2014 at 20:58

  Jumestuskreemi pealepanekuks kasutan tavaliselt mingisuguseid odavamaid meigisvamme, aga kuna nendega jääb tulemus suhteliselt ebaühtlane, siis vahel panen hoopis näppudega kreemi näole.. Ühtlasema tulemuse saamise eesmärgil tahakski Beauty Blenderit proovida:)

  lisettest@hotmail.com

  Reply
 92. Ave-Ly K. 12/12/2014 at 20:58

  Mina kasutan hetkel jumestuskreemiga koos beautblender'i laadset asja ehk odavamat variant. Olen juba niiii kaua soovinud originaali ära proovida, kuid ei teadnud üldse, et neid Eestis müüakse. Niiet hetkel olen väga ekstaasis sellest uudisest – eriti lahe on see, et ka selle puhastusvahend ja need minid (peitekreemi kandmiseks ideaalsed nagu youtube'st kuuldud ja nähtud) on Eestisse müügile jõudnud. Kuna beautyblender'ga peaks jumestuskreemi kandmine näole olema palju veatum ja lihtsam, kui muidu, siis ootaks sellelt tõesti seda, et enam ei peaks nii suurt vaeva hajutamise peale minema.

  Ave-Ly17@hotmail.com

  Reply
 93. Efka 12/12/2014 at 20:58

  hetkel on kasutusel, ks näpud või tavaline kolmnurk svamm. Tahakski näha, kas see annab siis parema tulemuse.
  evelinv@gmail.com

  Reply
 94. Kerli 12/12/2014 at 20:58

  Hetkel kannan jumestuskreemi näppudega näole, sest senised svammid ei ole andnud minu meelest eriti head ja ühtlast tulemust. Näppudega saan jumestuskreemi hajutada ilusti nii juuksepiirile kui ka lõuajoonele, ilma, et jääks ranti. Miinus selle puhul on see, et küünealused ja küünenahad on siis kõik jumestuskreemised :D
  Väga tahan proovida Beauty Blenderit.

  kerli.joesaar@gmail.com

  Reply
 95. Siret U 12/12/2014 at 20:58

  Kasutan Beauty Blenderi soodsamaid alternatiive, mis millegagi väga silma ei paista või lihtsalt oma käsi :) Häid sõnu on profimeikaritelt svammikese küllaga tulnud ning olen mõelnud ka originaalvariandile aga just see kestuse-hinna suhe on miski, millest enne rohkem aimu tahaks saada.

  siret7@ut.ee

  Reply
 96. Anna-Liisa 12/12/2014 at 20:58

  Jumestuskreemi kannan peale näppudega ja Beauty Blenderit tahaks proovida, sest puuduvad varasemad kogemused meigisvammiga ja oleks huvitav katsetada :)

  anna@elvag.edu.ee

  Reply
 97. Madli Tammel 12/12/2014 at 20:58

  tammelmadli@gmail.com

  Jumestuskreemi kannan peale tavaliselt pintsliga, kuid see kõik oleneb jumestuskreemist endast, vahel ka näppudega. Beauty Blenderit tahaks proovida kuna tunnen, et vahel jääb pintsliga peale kantud jumestuskreem kohati ebaühtlaseks. Tahaks saavutada pigem midagi loomulikku ning ühtlast :)

  Reply
 98. Liisa K 12/12/2014 at 20:58

  Jumestuskreemi kannan peale pintsliga, vahel svammiga, aga tahaksin proovida Beauty Blenderit just mitmete kiidusõnade pärast :)

  liisakikerpill@gmail.com

  Reply
 99. elviiderman 12/12/2014 at 20:58

  Kui kunagi põhikoolis oma meigikatsetustega alustasin (elagu 90ndad pruuni huulepulga ja kriitvalge lauvärviga!!), siis pätsasin vanema õe käest omale esimese meigisvammi. Sellise klsssikalise nn poroloonist kolmnurga. Plätserdasin siis sellega uhkelt oma nägu, et oleks ikka hästi korralikult kaetud ja matt (ja oligi, nagu praegu piltide pealt ahstamapanevalt võib näha). Iroonilisel kombel on mul tänaseni meeles see heleroosa meigisvamm, aga mitte jumestuskreem, mida tol ajal kasutasin. Neid kolmnurki sai hilisemate aastate jooksul soetatud küll eri suurustes ja kujudes ja eks lõpuks hakkasin ka materjalidel vahet märkama ja teadlikumalt valima.

  Oma esimese jumestuskreemi pintsli soetasin Helsinki tripil H&M-st. Ajal, mil Soome reis marsuudiga Sadam-Mannerheimi katu-Sadam tähendas paljude Eestalste jaoks (mina nende hulgas!) juba suurt kordaminekut. H&M-i Eestisse tulekust ei julgenud eesrindlikumad fashionistad veel unistadagi. Oma kahe eurose hinna eest oli seda pintslit rohkem kui küllalt. Ja see on isegi mul vist senini alles, aga kasutust pole enam aastaid leidnud. Aga kuidagi armas on see ikka. Sentimentaalsus, noh.

  Fakt on igatahes see, et pärast esimest jumestuskreemipintslit on megisvammid, minu elust kadunud (tõsi, kolides leidsin siiski ühest oma "ilukarbist" siiski mingi tagavra kasutamata "kolmnurki" kuid sinna karpi nad ka jäid, juhuks kui on ehk tarvis kellelgi teisele meiki teha või postapokalüptilises maailmas tekib vajadus ninapuuderdamise järele).

  Erinevaid pintsleid on tulnud ja läinud, tänaseks kannan bb kreemi näole sõrmedega, hea lihtne hajutada ja tulemus jääb ilusti läbikumav. Vedelate bronzing creamide ja põsepunade puhul kasutab Real Technique'i stippling brushi. Jumestuskreemi peale kandmiseks see mulle ei meeldinud, küll aga sobib suurepäraselt just nende nn vedelate aktsent-toodete (oo, keeleuuenduse lõputud kurvid!) jaoks. Kuna üks mu lemmik jumestuskreemidest on õhulise suflee tüüpi tekstuuriga (LOreal Matte Morphose), siis seda on suurepärane peale kanda Real Technique'i expert face brushiga.

  Beauty Blenderit olen poes sõrmede vahel veeratanud, aga flashbackid 90ndate fotodest on liialt eredad. Nii ma sugereerin endale, et 16-eurot-"porolooni"-eest-on-ilmselgelt-liiga-palju.

  Kuid samas… kuidagi peavad ju memuaarid "Meetoditest meigi pealekandmiseks" edasi arenema, nii et who knows. Maybe one day…

  P.S. Piinlikult paljusõnalisusele kalduva kommentaari põhjal, tundub, et oleks viimane aeg hakata ise blogima, mitte teiste virtuaalsetes kodudes sisekamuslikke monolooge pidamas käia :)

  Reply
 100. Egle 12/12/2014 at 20:58

  pikka aega kasutan juba pintslit
  tahaks proovida sest olen palju head sellest kuulnud, aga ise ei tahaks seda raha välja käia .)
  egleolesk@gmail.com

  Reply
 101. Marlen 12/12/2014 at 20:58

  Ma kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Real Techniquesi meigipintslit ja üldse kasutan nüüd pigem pintsleid. Vanasti sai tavalisi svamme kasutatud aga pintsliga on palju mugavam. Pole nüüd svamme proovinud ja pole ka ostnud seda kurikuulsat toodet, kuid see oleks hea võimalus ära proovida :)

  marlenpiho@gmail.com

  Reply
 102. Anonymous 12/12/2014 at 20:58

  Kannan tavaliselt jumestuskreemi peale sõrmedega või siis Real Techniques pintslitega.

  helenreimand@hot.ee

  Reply
 103. Anni Zimmermann 12/12/2014 at 20:58

  annizimmermann@hot.ee

  Praegu kasutan ma oma jumestuskreemi pealekandmiseks näppe. Mingi hetk ma kasutasin ka umbes sarnast beauty blenderit, kuid see ei töötanud eriti hästi, eks see oli odavam kah :P Väga tahaks proovida ka õiget versiooni!

  Reply
 104. kellllu 12/12/2014 at 20:58

  kellice555@hotmail.com
  Varem kasutasin pintsilt, hetkel kasutan sõrmi kuna tundub kõige mugavam ja jääb siiani parim tulemus ;).

  Reply
 105. Laura 12/12/2014 at 20:58

  Jumestuskreemi kannan hetkel näole kas näppudega või pintsiliga(firma on nüüdseks juba maha kulunud). Olen proovinud ka svamme, aga need lähevad väikese aja möödudes nii räpaseks, et pikalt neid kasutada ei julgenud.
  Sooviksin Beauty Blenderit, sest tahaksingi just nimel teada is it worth all hype. Palju kiidusõnu kuulnud, kuid hind on päris krõbe.

  lauralumi06@gmail.com
  Laura Lumi

  Reply
 106. Kätlin 12/12/2014 at 20:58

  Kätlin Paavel, katlinpaavel@gmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest tahaks teada, kas see annab loomulikuma tulemuse ja kas see on tõesti nii hea kui räägitakse.

  Reply
 107. Maris Mustimets 12/12/2014 at 20:58

  marismustimets@gmail.com
  Praegu kannan jumestuskreemi näole sõrmadege, kuid olen kuulnud niivõrd palju head Beauty Blenderist (just sellest originaalist), ja tahaksin veenduda, et tegu on tõesti tootega, mis on väärt kiidusõnu :)

  Reply
 108. Joanna Lättemägi 12/12/2014 at 20:58

  joannalattemagi96@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedegla. Beauty Blenderit tahan proovida, sest kõrini sellest, et sõrmed jäävad korralikult kreemiga kokku ning katvus näol pole ühtlane.

  Reply
 109. Karolin Sakk 12/12/2014 at 20:58

  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Ecotoolsi pintslit, kuid sellega jäävad mõningad triibud ehk pintslitõmbed. Näppudega ma kahjuks väga sujuvalt ei oska toodet peale kanda, seega Beauty Blenderi oleks minujaoks äkki hea lahendus.

  Karolin Sakk
  91karolin@gmail.com

  Reply
 110. Kissu Blogib 12/12/2014 at 20:58

  Ma kasutan endiselt sõrmi, aga svammi prooviks küll. Vaatasin hiljuti iherbi lehelt ka (saab 5-6€ kätte, arvestades sisse tootehind+postikulu-5€ koodi kasutades), aga jätsin hetkel tellimata, et pühade aeg jne, et ei tea kas ja millal alles kätte saaks.
  kissublogib(at)gmail.com

  Reply
 111. Epp Sillukse 12/12/2014 at 20:58

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale pintsliga, kuid olen kasutanud ka svamme. Beauty Blenderit tahan proovida uudishimust, et kas see tõesti on nii hea kui kõik kiidavad ning näha ka vahet tavalisel svammil ja BB'l.

  eppsillukse@hotmail.com

  Reply
 112. Epp Sillukse 12/12/2014 at 20:58

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale pintsliga, kuid olen kasutanud ka svamme. Beauty Blenderit tahan proovida uudishimust, et kas see tõesti on nii hea kui kõik kiidavad ning näha ka vahet tavalisel svammil ja BB'l.

  eppsillukse@hotmail.com

  Reply
 113. Angela 12/12/2014 at 20:58

  angelakosk@hot.ee

  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan kas tavalist jumestuskreemisvammi, või siis vahel ka lihtsalt näppude/kätega, kuna endale tundub et siis jääb ühtlasem. :)

  Reply
 114. inger reti 12/12/2014 at 22:25

  Meigi pealekandmiseks kasutan oma enda puhtaid käsi, sest leian, et nii hajub jumestuskreem väga hästi. Samas olen kuulnud, et Beauty Blender pidi hajutamise veel lihtsamaks tegema ja just sellepärast tahaksingi seda proovida.

  inger.r.ivanov@gmail.com

  Reply
 115. Mammu 12/12/2014 at 22:25

  Sõrmedega kannan jumestuskreemi peale. Põhjuseks, mis enda kirjelduseski mainisid on meigishvammide kasutamisel ebaühtlane tulemus. Seepärast oleks päris põnev uudistoodet proovida :)
  irena.ee@gmail.com

  Reply
 116. Tuuliki 12/12/2014 at 22:25

  Tuuliki tulks@hot.ee
  Hetkel kasutan näppe või pintslit ja sooviks proovida, sest uued tooted pakuvad ju ikka huvi + olen selle kohta palju head lugenud

  Reply
 117. monika 12/12/2014 at 22:25

  monikasoodla@gmail.com

  Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Beauty Blenderit soovin proovida, et saada ühtlasemat tulemust.

  Reply
 118. keidisada 12/12/2014 at 22:58

  Jumestuskreemi olen senini peale kandnud real techniques meigisvammiga. Käed siiski sügelevad selle algse svammi poole :)

  keidi-sada@hotmail.com

  Reply
 119. Kairi Jõemaa 13/12/2014 at 10:55

  Jumestuskreemi, puuderkreemi ja BB-kreemi – neid kõiki olen terve oma elu peale kandnud näppudega, lihtsalt ei ole proovinud ühtegi muud varianti, kuigi näppudega mäkerdamine ei ole kõige mugavam ja peale toimingut tuleb käed korralikult puhtaks pesta, muidu on oht midagi ära määrida.

  Mineraalpuudrit, mida hetkel kasutan, kannan peale suure kabuki pintsliga.

  Beauty Blenderit soovin proovida sellepärast, et seda on nii palju kiidetud. Hetkel mul jumestuskreemid seisavad kapis puutumatuna sellepärast, et ma lihtsalt ei viitsi näppudega seda peale mäkerdada ja tulemus ei jää alati kõige parem, loodan, et Beauty Blender lahendab selle mure :)

  kairi.joemaa@gmail.com

  Reply
 120. k 13/12/2014 at 10:55

  Kasutan tavalisi svamme, aga sain korraks Beauty Blenderit proovida. Tõesti-tõesti – jumestuskreemi kiht jäi väga õhuke, ühtlane ja jättis väga kerge tunde. Edastasin soovi ka Jõuluvanale :)

  kaitz20@gmail.com Kaidi

  Reply
 121. Calista Krass 13/12/2014 at 10:55

  Seni kannan peale jumestuskreemi sõrmedega. Uuups. Pole just kõige kiirem ja parem tulemus, seepärast tahangi beauty blenderit proovida.

  ckrass8@gmail.com

  Reply
 122. cococherry 13/12/2014 at 10:55

  ma olen peaaegu (taaskord) müüdud tänu sinule, that's why :D aga oma BB-sid ja CC-sid kannan ma peale mingite nn ühekordsete svammidega, firmast pole õrna aimugi… nüüd tellisin prooviks RT expert face brush. pole seda veel kätte saanud, aga vaatab, kuidas sellega hakkama saan :)

  cococherryblog@gmail.com

  Reply
 123. Karolina Pennula 13/12/2014 at 10:55

  Issand, tahtsin just kommentaaridesse kirjutada, et oi kui hea, et sa selle kohta kirjutasid. Paljud YouTuberid kiidavad seda ja tahaks ka hirmsasti järele proovida. Kindlasti võtan osa sellest loosimisest!!
  Mina tavaliselt kasutan näppe. :D Ma olen vist lihtsalt nii harjunud niiviisi peale kandmist juba noorest peale. Aga tahaks hirmsasti järele proovida beautyblenderit! :))

  karo123@tdl.ee

  Reply
 124. K Han 13/12/2014 at 10:55

  Hei!

  Kasutan puuderkreemi peale kandmiseks Maci kabuki pintslit, siiani kõige mõnusam viis, tulemus jääb jube ühtlane.
  Beauty Blenderi nimi kõlab juba nii huvitavalt et tahaks seda proovida!

  Kersti Hansen
  hansenkersti@gmail.com

  Reply
 125. Annabel Laurit 13/12/2014 at 10:55

  Kasutan hetkel bb-kreemi ja kannan seda peale sõrmedega. Svammi sooviksin, sest on plaanis osta teistsugune jumestuskreem ja pintslite valimises pole ma spetsialist. Olen palju head kuulnud beauty blenderist ja see on minus väga suurt huvi tekitanud.
  annabel.laurit@mail.ee

  Reply
 126. Nála 13/12/2014 at 10:55

  mariin.virolainen@gmail.com

  Mina kannan jumestuskreemi praegu peale sõrmedega, sest olen pettunud igasugustes pintslites ja meigisvammides. Ehk Beautyblender taastaks mu usu nendesse :)

  Reply
 127. liperatrice 13/12/2014 at 10:55

  Enamasti kannan jumestuskreemi peale sõrmede abil, sest kõik svammid on senimaani imanud toodet liialt sisse. Seetõttu olekski viimane aeg beautyblenderit proovida!! :):)
  merili.kraus@gmail.com

  Reply
 128. Ebehallmagi 13/12/2014 at 10:55

  Hetkel kasutan meigi peale kandmiseks sormi, silmaalused tupsutan yle yhe Beauty Blenderi odavama alternatiiviga, mis mulle on taitsa meeldinud. Seega olekski vaga ponev naha, kas paris Beauty Blenderiga jaab siis tulemus teistsugusem :)
  ebe.hallmagi@gmail.com

  Reply
 129. Kristina 13/12/2014 at 10:55

  Kannan jumestuskreemi peale Real Techniques pintsliga, kuid sooviksin proovida ka kvaliteetset meigisvammi, millega saaksin kindlasti palju ühtlasema tulemuse.

  kristina.kutsar@hotmail.com

  Reply
 130. Eva 13/12/2014 at 10:55

  Hetkel kasutan kõige tavalisemat svammi jumestuskreemi pealekandmiseks. Sellest ilusast enamasti roisast tootest on nii palju räägitud, et uudishimu sai võitu ja hea meelega prooviks ka.
  evajam@gmail.com

  Reply
 131. Marie 13/12/2014 at 10:55

  Kasutan praegu kõige tavalisemaid meigisvamme, aga tahaks midagi kvaliteetset ja korralikku proovida, siis teaks edaspidi, kas need on kallimat hinda väärt :)

  marievainumets@gmail.com

  Reply
 132. Marie 13/12/2014 at 10:55

  Kasutan praegu kõige tavalisemaid meigisvamme, aga tahaks midagi korralikku proovida, siis teaksin edaspidi, kas need on kallimat hinda väärt :)

  marievainumets@gmail.com

  Reply
 133. Uduvalge 13/12/2014 at 10:55

  Peamiselt kannan jumestuskreemi peale pintsliga, aga kui ma pole viitsinud seda ära pesta, siis teevad näpud oma töö. Harva kasutan svammi ning seda ainult siis, kui tundub, et juuksepiiri ääres on jumestuskreemi liigselt ning hajutan rohkem laiali.

  Beauty Blenderi puhul tahaksin teada, kas see on parem kui pintsel.

  hanna.jogis@gmail.com

  Reply
 134. Gloria Paul 13/12/2014 at 10:55

  glots@glots.ee

  Ja hetkel kasutan üldjuhul Beauty Blenderit (ja ka tõsiselt rahul), kui olen sissemaganud siis pintslit (ei pea kaks korda kraanikausini kõndima, nagu švammiga :D)
  Enda švamm veel täitsa kobe, aga mu õe teeks õnnelikuks.

  Reply
 135. Trintsu 13/12/2014 at 11:05

  trinity.kannus@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale näppudega, kuna tavalised meigisvammid koguvad palju mustust ja minu nahka on kerge rikkuda, aga samas kuna ma olen võistlus iluvõimleja ja mul on hooaja jooksul palju võistlusi nii Eestis kui ka välismaal, siis oleks tore, kui mul oleks mõni spetsiaalne meigisvamm. :)

  Reply
 136. Kristiina 13/12/2014 at 12:59

  krizkel@gmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, kuna muud asja pole selle jaoks, seega meigisvamm oleks tore :)

  Reply
 137. Siret 13/12/2014 at 12:59

  s1rqu7@gmail.com

  Praegu kasutan enamasti pintslit. Olen lugenud palju positiivset tagasisidet Beauty Blenderi kohta ja sooviks seda ka ise proovida :)

  Reply
 138. Unknown 13/12/2014 at 12:59

  Enamasti kannan nahale näppudega, varasemalt kasutasin ka svamme, aga need mulle ei meeldi eriti. Plaaningi siin osta endale kas mõne spets pintsli või siis Beauty Blenderi. Usun et saaksin sellega kiirelt ja mugavalt hea, loomuliku tulemuse:)
  kaie.loorits@gmail.com

  Reply
 139. Maarja Otstavel 13/12/2014 at 12:59

  Jumestuskreeme ei kasuta juba paar aastat. Lõin käega selle "õige" leidmisele.
  Siiani kasutan BB kreemi, hajutan näppudega. Tüütuks kiskunud see näppudega mässamine.
  Ei tea kas sellest kasu oleks BB kreemi hajutamisel?
  maarja.otstavel@gmail.com

  Reply
 140. Velli Kütt 13/12/2014 at 12:59

  Hei, :)
  Mina kasutan sõrmi meigi pealekandmiseks, kunagi olen ka svamme kasutanud, aga need läksid tõesti mustaks ja kasutuskõlbmatuks päris kiiresti. Olen ka mõelnud pintsli peale, kuid ka see võib selliseid jutte näole jätta nagu nurgelised meigisvammid. BeautyBlender, tundub, et olekski parim variant ja sooviksin seda ise proovida :)
  vellykas9@hot.ee

  Reply
 141. Karmen 13/12/2014 at 18:21

  Mina kannan jumestuskreemi näole hetkel sõrmedega. Olen teadlik, et see ei ole kõige parem ja puhtam viis, aga sebi need paar švammi, mis mul olnud on (ei mäleta kahjuks firmat) vedasid mind alt ja nüüd ei taha kuidagi poes käsi švammi järel haarata
  Küll aga meeldiks mulle väga proovida Beuty Blenderi švamme, sest seni olen kuulnud vaid kiidusõnu :)
  Karmen Sipelgas
  karmensipelgas@gmail.com

  Reply
 142. rebeca tamm 13/12/2014 at 18:21

  Kasutan hetkel pintslit, ent soovin teada saada millise tulemuse saab svammiga just aknesel ja probleemsel nahal :)

  rebecatamm@gmail.com

  Reply
 143. Anonymous 13/12/2014 at 18:21

  viimasel ajal kannan sõrmedega, viskasin just svammi ära ja pole jõudnud uut soetada. kink oleks küll tore ja heameelega prooviks ära
  giina1@hot.ee

  Reply
 144. Blondu 13/12/2014 at 18:21

  jgertseva@gmail.com

  Enamus ajast kannan sõrmedega, aga kui tunnen, et olen liiga palju kreemi peale kandnud, siis ühtlustan seda dermoshopi musta svammiga :) Neid kasutan samal põhjusel, mis Sa MakeUpStore omi. Seda svammi tahaks proovida, kuna tundub, et on tõepoolest imeline toode :)

  Reply
 145. Helen ! 13/12/2014 at 18:21

  helen.kalmist@gmil.com
  Jumestuskreemi kannan peale sõrmedega, sest pintsli ja tavaliste svammidega ei jää tulemus nii ühtlane..

  Reply
 146. Millu 13/12/2014 at 18:21

  milluke92@hotmail.com

  Mina kannan näppudega peale ja kasutan maybelline dream pure bb-kreemi. Näpud pole ideaalne variant, seega prooviks svammi hea meelega ära.

  Reply
 147. hannaanette 13/12/2014 at 18:21

  anette.nappa@gmail.com

  Ausalt öeldes meigin ennast väga harva, nädalas 1-2 korda, kui sedagi, ja sellepärast mul kestavad meigitooted päris kaua (õnneks) ja kui otsa saavad siis ikka kõik korraga :).

  Jumestuskreemi katan hetkel sõrmedega, sest tavaline svamm hakkaks lihtsalt mustust koguma ja ma arvan, et mu näonahast midagi lõpuks alles ei jää.

  Aga… ma olen niii kaua unistanud Beauty Blenderist, päris tõsiselt. Mulle meeldib katsetada uusi tooteid, veelgi enam teiste poolt kiidetud tooteid :).

  Reply
 148. hélena 13/12/2014 at 18:21

  vaharhelena@gmail.com

  Hetkel kasutan jumestuskreemi näole kandmiseks sõrmi, kuna pintslid ei ole kunagi minu jaoks mugavad tundunud. Tunnen, et just sõrmedega saan kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse ilma probleemideta ligi. Aga beauty blenderist olen kuulnud väga head tagasisidet, soovinud seda enda meigikotti lisada olen juba u aasta. :)

  Reply
 149. Svea 13/12/2014 at 20:10

  Mina kannan hetkel sõrmedega oma jumestuskreemi ja BB-kreemi näkku, RT pintsel ei ole enam nii hea mu meelest lihtsalt :(

  svearoosilill@hotmail.com

  Reply
 150. Mona 13/12/2014 at 20:10

  monaeesalu@gmail.com
  Kannan peale beauty blenderi odavama variandiga, sellega on juba väga hea tulemus, huvitav mis siis veel originaaliga oleks? Aga pole raatsinud omale osta originaali hinna tõttu.

  Reply
 151. JessuXxX 13/12/2014 at 20:10

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale real techniques pintsliga. Varem olin sellega rahul, aga nüüd, mida rohkem kasutan, kukuvad karvad pintsli küljest ära ja jäävad meigi kandmisel näo külge kinni. Olen tegelikult ka ise varem palju kuulnud beauty blenderist just youtubest ja hea oli kuulata eestlaselt ka kinnitust, et see teeb oma tööd hästi.
  jlainde@gmail.com

  Reply
 152. Mari-Liis Truusööt 13/12/2014 at 20:10

  Kasutan ka sõrmi nagu paljud siin, vahel ka pintsliga aga oleks tore ka midagi uut proovida, seda enam kui tulemus nii ilus jääb. :)

  Reply
 153. Lyyli 13/12/2014 at 20:10

  Olemas paar svammi, aga pole nendega seni päris rahule jäänud.
  lyyli.suuk[ät]gmail.com

  Reply
 154. K. 13/12/2014 at 21:37

  kelli.poldma@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale pintsli või tavalise svammiga, viimast pigem juhul kui pintsel puhastamist ootab.

  Reply
 155. Laura Tillo 13/12/2014 at 21:37

  laura.tillo1@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale I.L.U-st pärit pintsliga. Svammi sooviksin, sest olen kuulnud kiidusõnu ja näinud ka oma tuttavaid seda kasutamas.

  Reply
 156. Riineke Palm 13/12/2014 at 21:37

  riineke.palm98@gmail.com
  Olen jumestuskreemi peale kandnud vaid sõrmedega. Oleks huvitav proovida uusi viise jumestuskreemi peale kandmiseks ja Beauty Blender tundub selleks väga hea vahend. ;)

  Reply
 157. Heili Kivi 13/12/2014 at 21:37

  larrykiisu@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale Real Techniques pintsliga, beaut blender'it tahaksin väga proovida, sest see tundub usaldusväärne.

  Reply
 158. anu075 13/12/2014 at 21:37

  anu_e@hotmail.com
  Kasutan BBkreemi peale kandmiseks sõrmi, tulemus ei ole kohe kindlasti päris täpne ja põhjalik. Soov on olnud RT pintsel selleks muretseda, kuid nüüd tundub beauty blender otstarbekam võrreldes pintsliga.

  Reply
 159. Kristel Meos 13/12/2014 at 21:37

  Meil : kristelmeos18@gmail.com
  Hetkel kasutan erinevaid pintsleid kuna olen selle niiöelda "õige" otsingul. Svamme ei julge enam katsetada kuna olen pidanud pettuma seni- võibolla ei ole lihtsalt seda õiget svammi leidnu.
  Seega nägin seda imelist võimalust võita see imetoode. Ise osta ei julge kuna kardan jälle pettuda.
  Kuid kui loosiõnn ei naerata tuleb see vist lisada kingisoovide nimekirja :)
  Palju edu kõigile :)

  Reply
 160. NightyBirdie 13/12/2014 at 21:56

  elerin.varek@gmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega või pintsliga. olen palju kuulnud beautyblenderist ja tahaks proovida, kas see tõesti on nii hea, nagu väidetakse

  Reply
 161. Greete Kereme 14/12/2014 at 11:07

  greete.kereme@gmail.com
  Olen kasutanud kõige lihtsamaid meigisvamme, mida olen hulgi ostnud ja väga tihti vahetanud sest saavad kiiresti mustaks. Viimsel ajal olen üritanud aga hoopis sõrmi kasutada, kes teab, vb saab soetatud lähiajal beauty blenderi sarnane kuid odavam svamm.

  Reply
 162. Janeli 14/12/2014 at 11:07

  kasutan igapäevaselt hoopis mineraalpuudrit, aga jumestuskreemi puhul (st kui natuke tugevamat meiki vaja) üldjuhul eelistan pintslit.
  janeli.harjus@gmail.com :)

  Reply
 163. Katri-Helena Kaasik 14/12/2014 at 11:07

  Hetkel kannan meiki peale mingi hiinast ostetud meigishvammiga. Kuna ma olen kimpus sellega, et ükskõik kuidas tuleb jumestuskreemi liiga palju ja tekitab näkku sellise "maski" siis olen jumestuskreemi kasutamisest loobunud.

  katrihelena6@gmail.com

  Reply
 164. Tipsik 14/12/2014 at 11:20

  tipsu987@hot.ee
  Praegu kannan ma jumestuskreemi peale pintsliga, kuid ma tahaksin väga proovida ka svammiga.

  Reply
 165. BrittaAnn 14/12/2014 at 14:10

  britta.priks@gmail.com

  Minagi kannan jumestuskreemi näppude abil peale. Sooviks väga katsetada Beautiblenderit, kuna tahaks teada, kas see on ka nii hea kui väidetakse :)

  Reply
 166. Anonymous 14/12/2014 at 14:10

  kristelpahkel@hot.ee
  Kasutan hetkel real tehniques pintsleid ja sooviksin beautyblenderit proovida sellepärast, et see näeb nii ilus välja ning kõik kiidavad seda :) Samuti sooviks proovida jumestuskreemi proovida meigikäsnaga peale panna.

  Reply
 167. B 14/12/2014 at 19:37

  Hetkel kasutan real techniques pintslit. Muidu super rahul, aga kui sellega ikka "buffin", siis minu kuiva naha ajab jubedalt ketendama… Okei, nüüd jääb mulje nagu ma väga tugevalt hõõruksin vastu nägu… :D

  beritkiik@gmail.com

  Reply
 168. merle 14/12/2014 at 19:37

  merlevastra@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale pintsliga, ent kuna beauty blenderit väga palju kiidetakse, oleks huvitav seda proovida :)

  Reply
 169. Laura 14/12/2014 at 19:37

  laura.koidam@gmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale jumestuskreemi pintsliga. Beauty Blenderist olen huvitatud, et ise ka seda varianti proovida :)

  Reply
 170. Maarja-Liis V. 14/12/2014 at 19:37

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale pintsliga, mille eluiga hakkab vaikselt lõppema. Kindlasti oleks parim asendaja Beauty blender :)

  Reply
 171. Anja 14/12/2014 at 19:37

  kask.annika@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale esialgu sõrmedega ning viimistlen pintsliga. Svammi pole proovinud, kuigi see idee on peas mõlkunud pikemat aega :)

  Reply
 172. Pingu 14/12/2014 at 19:37

  Kannan jumestuskreemi peale puffing brushiga, aga tõepoolest tahaks vaheldust ja seega väga sooviks beauty blenderit :)

  sommerkata@hotmail.com

  Reply
 173. Külli Nigulas 14/12/2014 at 19:37

  kylli.nigulas@hotmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale näppudega (mis on tüütu), sest pole siiani rahul olnud pintsli ja švammiga. Kuna aga olen palju head kuulnud Beauty Blenderi kohta, siis tahaksin väga proovida, kas sellega oleks ehk kõige mugavam ja ilusam tulemus.

  Reply
 174. Jennifer Scholz 14/12/2014 at 19:37

  jennifer.scholz9@gmail.com

  Hetkel kannan peale nii pintsli kui sõrmedega, sinna kuhu pintsel nii hästi ligi ei pääse, teen sõrmega. Tahaksin seda proovida, kuna siiani ei ole ei pintsliga ega ka sõrmedega pealekandmine andnud nii õhtlast tulemust, kui tahaks ja tahaks teada, kas Beautyblendes seda teha suudab : ).

  Reply
 175. Keity Tõruke 14/12/2014 at 19:37

  Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks lameda otsaga kabuki pintslit, mis teeb oma tööd suurepäraselt.
  Kuid olen pikalt soovinud ära proovida kuulsa ja paljukiidetud Beauty Blenderi :)

  Seega fingers and toes crossed ;)

  Ps! Jumaldan su blogi.

  keity.toruke@gmail.com

  Reply
 176. Keity Tõruke 14/12/2014 at 19:37

  Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks lameda otsaga kabuki pintslit, mis teeb oma tööd suurepäraselt.
  Kuid olen pikalt soovinud ära proovida kuulsa ja paljukiidetud Beauty Blenderi :)

  Seega fingers and toes crossed ;)

  Ps! Jumaldan su blogi.

  keity.toruke@gmail.com

  Reply
 177. Gerda Lauri 14/12/2014 at 19:37

  gerdalauri98@gmail.com

  Hetkel kanna jumestuskreemi peale tavalise Oriflamest tellitud svammiga. Kuna olen Beauty Blenderist nii palju head kuulnud tahaks ka ise selle ära proovida. :)

  Reply
 178. Maarja 14/12/2014 at 19:37

  maarjasoidla@gmail.com
  Olen seni kandnud jumestuskreemi sõrmedega, svammiga kandes tunnen end veidi kohmetult. Beauty blenderit olen üsna kaua juba proovida tahtnud, küllalt krõbe hind on seni tagasi hoidnud.

  Reply
 179. Anonymous 14/12/2014 at 19:37

  anita14114@gmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi selleks mõeldud pintsliga peale, olen ka nende tavaliste kolmnurksete svammidega proovinud, kuid hetkel tundub pintsel mugavam. Seda svammi tahaksin proovida just seetõttu, et seda kiidetakse väga ja nagu Sa ise mainisid postituses on see hästi kattev ja jumekas ei jää eriti paksult peale, mis on minu jaoks väga väga oluline.

  Reply
 180. tr 14/12/2014 at 20:03

  Ooo, ma just viskasin oma vana svammi ära ja uus jumestuskreem on ka mu poole parasjagu teel. (:
  kandtriin@gmail.com

  Reply
 181. ramona 14/12/2014 at 20:03

  ramonadrem@gmail.com
  Kannan hetkel jumestuskreemi näole peamiselt pintsliga, kuid vahel tupsutan näpuga mõne punasema koha hiljem õrnalt üle. Tahaks väga seda uut svammi proovida, kuna varasemad on jätnud tunde, et kreemi jääb rohkem svammi sisse kui näo peale. Sinu postitust lugedes tundus, et see toode võiks paremini käituda :)

  Reply
 182. Kristel Kiisk 14/12/2014 at 20:13

  kristel.kiisk@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan üldjuhul peale sõrmedega, aga siis on jälle häda et peab kraanikauss läheduses olema. Beauty blenderi sooviks küll ära proovida :)

  Reply
 183. V. 14/12/2014 at 20:48

  verrika100@gmail.com

  Tavaliselt kannan näppudega peale. Prooviks seda täitsa huvi pärast ja tahaks teada kuidas tulemus jääb.:)

  Reply
 184. eneli 14/12/2014 at 20:48

  eneli.ige@gmail.com
  Juba aastaid kannan jumestuskreemi sõrmedega peale, sest ükski svamm ega pintsel ei ole kahjuks soovitud tulemust andnud :/

  Reply
 185. Elli 14/12/2014 at 20:48

  Mina jumestuskreemi otseselt ei kasutagi praegu, ainult bb-kreemi ja mineraalpuudrit. Kuidagi on täiesti ära ununenud. Nüüd paar päeva olen plaaninud ostma minna, aga valik on nii suur, et ei tea millist valida. Bb-kreemi kannan peale pintsliga mille ostsin hiljuti Kaubamajast või siis sõrmedega. Kui pintsliga kannan teen ka sõrmedega üle sest nii jääb ühtlasem. Pintsliga on just vahel see jama, et jääb ebaühtlane ja jooned ei taha ära minna… Võib-olla ma ei oska seda õigesti kasutada lihtsalt? Svamm tundub ideaalne variant, eriti sest tõid veel eraldi välja ka, et kuna see on ümar siis ei jää jooni. Olen neid "tavalisi" svamme varem kasutanud ja meeldisid need ka, ei teagi miks pintslile üle läksin… eliisetikka@hotmail.com

  Reply
 186. Kerli Kõue 14/12/2014 at 22:14

  Kerli61@hot.ee
  Enne, kui mullapsi ei olnud, arvasin, et kui olengi emaks saanud, siis olen ikka hoolitsetud-meigitud-ilusti riides ja tipin kontsadel. Reaalsus: hoolitsen enda eest minimaalselt: juuksur ca kord kuus, minimaalne meik (kulmud, ripsmed, huuled), kontsad on ammu jäänud kapi kaugemasse nirka ja riided on mul alatasa millegagi kokku määritud. Aga nüüd vaatasin endale peeglist vastu ja sai villanud. Lubasin, et leian päevast need minutid, etnd poputada ja hoolitsetud välimus saavutada. Mis oleks selleks alguseks parim: kiire ja mugav meigi abimees. Just sellepärast soovingi proovida. Kaunist jõuluaega.

  Reply
 187. Mari Pärn 14/12/2014 at 22:14

  marily22@hot.ee

  Kasutan pintslit ja tulemus jääb tõesti ebaühtlane, seepärast tekkis teie poolt soovitatud toot vastu eriline huvi :)

  Reply
 188. MerilyŠ 14/12/2014 at 22:14

  merilysmidt@gmail.com
  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan RT pintsleid, kord üht, kord teist – olenevalt tujust. Beauty Blenderit tahaks nii väga proovida, aga hind on kahjuks svammi jaoks liiga krõbe. Ei kujuta üldse ette, et svamm saab kuidagi nii hea olla, et 20 eurot väärt olla, aga mind on sellistes asjades kerge ümber veenda :D.

  Reply
 189. Liisi 14/12/2014 at 22:14

  liisipung@gmail.com
  jumestuskreemi kannan peale sõrmedega, sest pintsli ja švammidega jääb jumestuskreemi kiht liiga paks. Hea oleks leida mõni kerge ja mugav variant ilusa meigipõhja tegemiseks.

  Reply
 190. Kerda Keller 15/12/2014 at 07:25

  kerdake@gmail.com

  Hetkel kasutan pealekandmiseks pintslit. Beauty blenderit tahaksin proovida, sest olen ka selle kohta nii palju kiidusõnu kuulnud ning seni pole õnnestunud seda endale soetada.

  Reply
 191. Katriin Vider 15/12/2014 at 07:25

  katriinvider@gmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Ecotools'i custom coverage buffing brush'i, millega olen tegelikult päris rahul, aga olen alati huvitatud ka uute asjade proovimisest, sest make up ja kõik sellega seonduv on minu kirg – sellest ka põhjus, miks tahaksin proovida Beauty Blenderit. :)

  Reply
 192. K. 15/12/2014 at 07:25

  kristiin100@gmail.com
  Üldjuhul kasutan oma sõrmi, harvem pintslit. Sooviksin Beauty Blenderit proovida, sest tegu tundub olevat väga huvitava ja kasutamist väärt asjaga :)

  Reply
 193. Liis 15/12/2014 at 07:25

  liis.jogi@gmail.com

  Igapäevase BB kreemiga kasutan sõrmi, aga kui on vaja teha natuke rohkem tööd, siis võtan appi vee all niisutatud svammi.

  Reply
 194. Assu 15/12/2014 at 08:04

  agnestoomsalu@gmail.com

  Praegu teevad töö ära mu näpud, mõnikord kasutan ka pintslit. Beauty Blenderit tahaks proovida seetõttu, et olen kasutanud odavamaid alternatiive, kuid kõik on mind alt vedanud ja soovitud tulemust pole saanud.

  Reply
 195. Signe Kalamees 15/12/2014 at 08:04

  Mina olen endiselt üks nendest, kes jumestuskreemi peale kannab sõrmedega… Seega aeg oleks proovida midagi nüüdisaegsemat :)
  (signe.kalamees@gmail.com)

  Reply
 196. m.k. 15/12/2014 at 09:41

  Hetkel kasutan duo-fibre pintslit, aga olles kasutanud ka Beauty Blenderit, tean, kui hea see on :)

  merilinkilter@gmail.com

  Reply
 197. Kristiina Ojamets 15/12/2014 at 11:03

  Kannan BB-kreemi sõrmedega näo peale, aga olen viimasel ajal taibanud, et jumestuskreem oleks korralikuma meigi tegemisel ikkagi asendamatu ning mu üsna allergilise ja tundliku naha puhul pole sõrmedega hõõrumine alati parim variant. Kui oleks vette kantav svamm nagu Beauty Blender, ei koguneks ka mustus. Väga põnev igastahes :)

  kristiina.ojamets94@gmail.com

  Reply
 198. Carmen Laht 15/12/2014 at 11:03

  Kasutan hetkel meigisvammi puuderkreemi peale kandmisel, mida küll tuleb tihti vahetada just selle mustuse kogumise omadusele.

  carmenlaht1@gmail.com

  Reply
 199. Janzukas 15/12/2014 at 11:05

  Hetkel kasutan pealekandmiseks pintsleid, kuid prooviksin hea meelega järgi, kuidas svamm sama töö ära teeb :)
  janzukas@gmail.com

  Reply
 200. Anna-Liisa 15/12/2014 at 11:32

  Kõige rohkem kasutan kabuki pintslit, sest kasutan mineraalpuudrit. Beauty Blenderit soovin proovida, sest hetkel kasutan Real Techniques svammi. See viimane on ideaalne peitekreemi peale kandmiseks.
  Ilusat jõuluaega!
  annake17@hotmail.com

  Reply
 201. Tiina Lükk 15/12/2014 at 12:20

  tiinalykk@hotmail.com

  Silmaalustele panen peitekreemi näppudega ning jumestuskreemi pintsliga. Beauty Blenderit olen proovinud meikarite käe all ning toode meeldib väga. Leian samuti, et hinnaklass on veidi kõrge.

  Kõike kõige paremat!

  Reply
 202. Merje S 15/12/2014 at 12:20

  Hetkel kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit. Olen kunagi BeautyBlenderi laadset toodet kasutanud ja see meeldis mulle. Tahaksin päris BeautyBlenderit kindlasti kunagi proovida.
  Merjely@gmail.com

  Reply
 203. hanna Jõemets 15/12/2014 at 16:43

  hanna.joemets@gmail.com
  Kannan hetkel jumestuskreemi peale sõrmedega, kuna minu arvates et jää pintsliga tulemus nii hea ja tekivad n-ö triibud näole, samas on sõrmedega ka vastik peale kanda, selle pärast tahakski endale beauty blender meigisvammi ja lisaks tahaks näha ka seda kuidas see katab, ühesõnaga tahaks seda katsetada. :)

  Reply
 204. Kamilla Selina Lepik 15/12/2014 at 18:51

  Kannan jumestuskreemi peale sõrmedega kuid olen ammu mõelnud svammi kasutusele võtmisele. Beauty Blender tundub väga hea variandina, eriti veel kuuldud kiidusõnade ja selle üliarmsa ja lihtsa välimuse poolest:)!

  kamilla.s.lepik@gmail.com

  Reply
 205. Liis 15/12/2014 at 18:51

  aliis.lellep@gmail.com
  Ka mina olen üks neist, kes kannab jumestuskreemi peale sõrmedega. Minu jaoks on see lihtsalt kiireim ja mugavaim viis. Kuid seda imeasja prooviks küll, äkki hakkab veel meeldima :)

  Reply
 206. Ethel Sokk 15/12/2014 at 22:04

  etuuu@live.com
  Hetkel kasutan pintslit, aga kuna Beautyblenderit on nii palju kiidetud, sooviksin ka seda proovida.

  Reply
 207. Reelika 17/03/2016 at 07:11

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 208. Sirle Kangur 02/09/2016 at 12:12

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 209. Triinu Jõgi 09/10/2016 at 14:18

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 210. Kelly Kaukes 03/07/2017 at 18:57

  This comment has been removed by the author.

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *