chocolate & shea for winter

The Body Shopil on palju imehäid sarju ja mu lemmik on alati olnud shea. Kõige-kõige parem lõhn, mis minu meelest ka üpris unisex. Ehk just seetõttu shea sari mulle nii väga meeldibki, et mulle meeldivad ka meesteparfüümid rohkem kui naistele loodud? Igatahes, eelmisel (üle-eelmisel?) aastal avastasin ka Chocomania sarja, millelt kasutasin siis kingituseks saadud kehakoorijat. Pisut hiljem hakkasin fännama sama sarja dušigeeli… Ja nüüd ongi mul The Body Shopist kaks lemmiksarja: shea ja šokolaad. Suveks on need vahest veidi liiga rammusad (pluss eelistan siis mahlasemaid lõhnu), aga külmal ja pimedal ajal annavad täpselt õige kosutuse. Mis mulle šokolaadisarja juures veel e-ri-ti meeldib, on et kui tavaliselt kipuvad šokolaadised ilutooted paratamatult väga keemilise lõhnaga olema, siis see lõhnab täpselt nagu šokolaadimagustoit, ka nahale jääb pikkadeks tundideks aimatav šokolaadiaroom. Mitte pealetükkiv, aimatav! ;)
Mis on teie lemmiksari The Body Shopis? 

I love the Body Shop, especially their body butters and shower creams/gels. My two absolute favourite ranges from them are shea and Chocomania. First one has such an unique and even a bit manly scent (the boyfriend likes it as well) and the second one was just such a lovely discovery: usually all chocolate products have such a fake and chemical scent, but this range smells exactly like a chocolate dessert. Plus the scent lingers on your skin for hours! I’m sbsolutely obsessed with those two ranges, especially during colder weathers!
What is your favourite range from The Body Shop?
(Visited 3 times, 1 visits today)

4 Comments

  1. Triin Rist 22/12/2014 at 20:39

    kookose sari on kõige sümpaatsem, ei ole just selline magus kookos vaid selline mõnus kookos, mis mulle meeldib, aga see on ka ainuke sari, mis mulle sümpaatne tundunud on.

    Reply
  2. cococherry 22/12/2014 at 21:07

    Shea ftw! Mu uus armastus selle kõrval on veel ka argaania – see lõhnab samuti niiiiii hästi! Dušigeel on selles mõttes isegi mõnusam kui shea, et vahutab rohkem.

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *