#1 My Day in Photos

Mõtlesin, et oleks lahe vahelduseks teha päev minu elus stiilis postitusi, sest ainult arvustuste ja outfittidega võib kogu see lugu siin üpris üksluiseks muutuda. Tõstke käsi, kellele see idee meeldib ja tõenäoliselt mida rohkem käsi tõuseb, seda tihemini ma oma igapäevategemiste vahel telefoniga pilte klõpsin. :)
I thought it would be cool to make a short but sweet post about my day every once in a while. Just whenever I’ve been up to something more fun than just my usual routine. Please let me know if you like these kinds of posts and if I should do them more often or not? Your feedback is needed and very much appreciated! :)

Tänane päev algas koristamisega, sest pärast tervet nädalat üksi kodus olemist nägi meie pesa välja, nagu oleks kaheksa tüdrukut korraga siin end peoks valmis sättinud. :D Pärast seda tõmbasin jalga Jean Paul Gaultier for Lindex triibulised sukkpüksid ja suundusin sõbrannaga Eesti Näituste Messikeskusesse, kus toimus järjekordne Ilu Sõnum.

I spent the whole morning cleaning our home. I’ve been alone for this whole week and our apartment lookes quite… messy. As if eight girls had gotten ready for a party here… :D After that I put on my Jean Paul Gaultier for Lindex stripy tights and off I went to Ilu Sõnum, which is basically the biggest beauty trade fair we have here in Estonia every fall. 

Nagu eelnevatelgi aastatel, siis ka seekord umbes 80% asjadest mind ei kõnetanud, küll aga olid Salon24 ja Tradehouse jätkuvalt tasemel. Mõlemist võis leida 5-9 euro eest salongitooteid, mina näiteks ostsin endale 15 euroga Joico kohevusšampooni ja palsami. Kaupluses maksab juba üks ligi 20 eurot. Mu teiseks ostuks oli Reflectocil ripsme- ja kulmuvärv ning ülejäänud paikades hoidsin end vaos… (mu eelmist postitust mäletate? :D) Mis sest, et näiteks BeautyPro pakkus soodsalt theBalmi.
Although about 80% of the brands were quite random (for me at least), there were some very good deals as well. Salon hair care for 5-9€ for example. I got Joico shampoo and conditioner (both for just 15€) and also Reflectocil eyebrow and eyelash dye. That’s all, I kept my money hidden after these two purchases (collectiong for this Alexander Wang, remember? ;)).

Pärast ilumessi sõitsime kesklinna aega parajaks tegema. Meile meenus, et Stockmannis peaks veel Hullud Päevad käima ja ehkki tavaliselt ma seal trügimas ei käi, ei olnud meil kummalgi ühtegi targemat ideed ka. Kätlin lahkus sealt uue vannitoavaiba ja sinepiga, mina krevetiwrapiga (Stockmanni krevetiwrap on imeline!). Ülalolevad orhideed vaatasid meile vastu koduosakonnas.
After the beauty fair we headed to town and also quickly went to Stockmann to see what they’re offering right now for their Crazy Days sale. My friend got a bathroom rug and I got a wrap with shrimps from Deli, that’s pretty much it. :D

Väljas oli absoluutselt imeilus, sügis on vaieldamatult üks mu lemmikuid aastaaegu. Vähe sellest, et riided on siis kõige coolimad, on siis kogu olemine kuidagi hoopis teine. Raamatud ja küünlad tulevad välja, iga park ja allee on nagu kunstiteos.
Mida teie täna tegite? Kes ilumessi külastas, siis millise saagiga koju jõudsite? ;)

I love Tallinn in fall. Every park looks like a painting and the air feels so crisp, yet the sun is still warm. Soon it’s already winter, so I’m taking in as much of these golden leaves as I possibly can!

What did you do today? :)
(Visited 3 times, 1 visits today)

5 Comments

 1. Miss K 11/10/2014 at 19:18

  küünlad on minulgi põlenud juba nädalaid…õnneks sai hiljuti Ikeas käies varusid täiendatud :) muideks, home4you reklaamlehes nägin, et neilt saab väga soodsa hinnaga lõhnaküünlaid osta…
  kappasin minagi ilumessilt läbi…tundub, et sel korral oli rõhk juuste- ja kehahooldustoodetel… ning hinnad väga head, nagu alati… koju tuli minuga asju, mida tõesti vaja oli ja siis lisaks üks hirmkallis seerum silmaümbrusele, sest no lihtsalt pole midagi teha…kui aastanumbri ees on juba 3, tuleb sellele piirkonnale erilist tähelepanu pöörata!
  p.s. sellised postitused on väga oodatud! :)

  Reply
 2. Diana* 12/10/2014 at 12:49

  Mõtlesingi just, et sügis on super aastaaeg, veetsin terve nädalavahetuse metsasid mööda kapates. Selliseid postitusi loeks hea meelega, mulle meeldivad väga kuulda killukesi kellegi elust. Vahepeal läheb meelest. et ka teised elavad planeedil ja see on nagu väike meeldetuletus :)

  Reply
 3. Anna Elisabeth 12/10/2014 at 13:20

  Minu praegused küünlad on samuti IKEA-st, samuti mõned Home4You-st ja hiljuti leidsin paar mõnusat küünalt mingist suvalisest suurest sisustuspoest Helsingis. :)
  Ma kartsin, et mul on väga raske end ilumessil vaos hoida, aga õnneks või kahjuks lihtsalt polnud midagi, mis silmad hullult särama paneks (välja arvatud siis Tradehouse ja Salon24).
  Postitan siis kindlasti tihemini oma päevast, suur aitäh Sulle tagasiside eest! :)

  Reply
 4. Anna Elisabeth 12/10/2014 at 13:21

  Mulle meeldib ka teiste elust lugeda, seetõttu hakkaksi mu enda blogi juba mulle pisut igavaks jääma. Püüan edaspidi tihemini näidata, et olen ka inimene sellelt planeedilt. :D

  Reply
 5. Mannu 13/10/2014 at 09:12

  küünalde põletamisele suursuur like ka minu poolt! :D

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *