Sunday in Helsinki!

My sister asked if I wanted to spend a day in Helsinki with her and who am I to say no to Helsinki – it is one of my favourite cities! The more I go there, the more I love it and imagine myself living there one day. This city has so much to offer! Since we just wanted to chill, I didn’t even bother taking my blogging camera with me and snapped away with my small Canon IXUS.

Teisipäeval käis mu õde välja idee veeta päev Helsingis ja juba pühapäeva varahommikul istusime laevale. Olen alati valmis Helsingisse minema, alati! Sellel linnal on nii palju pakkuda ja kui päris aus olla, kujutaksin end hea meelega isegi seal elamas. :) Ma ei tahtnud oma peegelkaamerat kaasa võtta, nii et kõik pildid on klõpsatud pisikese Canon IXUS digikaga. Loodan, et te siis ei pahanda mõnevõrra kehvema kvaliteedi pärast. :)

We love Design District! Sadly, all the cool shops were closed on Sunday, but window shopping was just as fun (and probably saved us a lot of money, haha).

Design District on üks mu lemmikpiirkondi Helsingis. Nii palju väikeseid kohvikuid ja põnevaid kauplusi! Pühapäeval olid need muidugi kõik kinni, aga window shopping säästis meile kindlasti hulga raha. :D

We always visit Starbucks when we get the chance. Overpriced, but delicious, I love their frappuccinos! Never enjoyed their latte though.

Olen nõus, et Starbucksi kohv on üldjuhul ülehinnatud, aga nii häid frappuccinosid kui seal, pole ma mujal kindlasti saanud.

Celebratory windows for Lindex. I’m so excited for their 60th birthday and the big party coming up this Thursday! I get butterflies even thinking about this huge event in Göteborg!

Lindexi pidulikud vaateaknad 60. juubeli puhul! Ma ei jõua suurt sünnipäevapidu ära oodata ja õnneks ei peagi ma enam kaua ootama. Juba ülehomme on aeg kohver pakkida ja Rootsi sõita! ;)

All those beautiful little parks in Helsinki is what makes this city feel so warm and welcoming. Plus, we got SO lucky with the weather! :)

Kõik need väikesed pargid ongi see, mis teeb Helsingist nii külalislahke ja kutsuva paiga. Lisaks sellele vedas meil väga ka ilmaga. ;)

Akateeminen Kirjakauppa. We were on a hunt for a few fashion and beauty books. They had none of the ones we wanted (or had them in Finnish). :(

Akateeminen Kirjakauppa on koht, kuhu ma võiksin tundideks eksida. Seekord jahtisime aga ainult moe- ja iluraamatuid. Pidime kahjuks pettuma, sest soovitud teoseid neil polnud ja kui olid, siis soome keeles. :(

Just a quick outfit snap. DIY distressed jeans and shoes are from Zara, the warmest and cosiest knit ever, hat and t-shirt are from Lindex and my bag is Michael Kors. :)

Kiire outfiti pilt! Ise lõhutud teksad ning kingad (Zara), kott (Michael Kors), maailma mõnusaim ja soojem kudum, kaabu ning t-särk (Lindex).

 Alexander McQueen

My beautiful sister Mia and her almost as beautiful Roberto Cavalli leather jacket. :)
Mu imeilus õde oma peaaegu sama imeilusas Roberto Cavalli nahkjakis. :)

Louis Vuitton

This is one of my favourite stores, especially the one on Aleksanterinkatu, I love the layout there!
See on üks mu lemmikkaupluseid, oleksin sillas, kui see ühel päeval ka Tallinnasse jõuaks!

Until next time, Helsinki! ;)
Järgmise korrani! :)
(Visited 9 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Miss K 09/09/2014 at 07:55

    ka mina võiksin päev otsa Akateeminen Kirjakauppa raamatupoes veeta ja kindlasti (arvestades mu patoloogilist raametute ostuhullust) väljuksin sealt mitusada eurot vaesemana :)

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *