Wardrobe update for fall!

Ma pean midagi üles tunnistama. Ma ootan sügist. Jumaldan suve ja palavust, rohelust, rannas peesitamist, jääkülmi smuutisid terrassil, roadtripimist ja kõike suve juurde kuuluvat ning kavatsen võtta suvest veel viimast nii kauaks kui seda on, aga mis puutub riietumisse, siis ma ei jõua sügist ära oodata. Mulle meeldivad saapad kordades rohkem kui sandaalid, mistõttu olen nõutult terve suve kandnud vaid üht sandaalipaari, mille endale ostsin. Ma ei armasta kleidikesi ja suviselt erksaid värve, nii et suvi on möödunud sarnastes šortsides, seelikutes ja toppides. Mu fantaasia lihtsalt ei tööta suvel… Küll aga läheb pirn põlema sügise saabudes. Mantlid ja jakid, skinny‘d, saapad, sallid, kudumid… Sügis on 100% minu riidekapi hiilgeaeg! Niisiis, paratamatult mõlgutan ma juba mõtteid selles suunas, mida endale sügiseks soetada.

Kas keegi teist ka juba sügisriietele mõtleb või olen ma ainus peast soe? Kas on midagi, mida te kindlasti endale uueks hooajaks soetada tahaksite? :)

I have a confession to make. I’m already waiting for fall. Don’t get ne wrong, I adore summer and am planning to enjoy every last bit that is given to us this year, but as far as clothes go, I can’t wait to go back to coats, jackets, knits, skinny jeans, leather boots, big scarves, hats and everything else that we need as the weather gets colder. Here are some things I’m really thinking about getting very soon. :)

Are any of you thinking about their fall wardrobes already? What are you planning to get? :)

(Visited 4 times, 1 visits today)

9 Comments

 1. Merlin K 03/08/2014 at 19:16

  Ma armastan soojasid suveõhtuid ja valgeid öid! Aga suutsin mingil kummalisel viisil juba kuskil kuu aega tagasi endale sügiseks mantli ära osta ja kärsitult ootan millal selle selga saaks (;

  Reply
 2. Svea 03/08/2014 at 19:59

  Ma võtaks kogu selle kupatuse, mis sa siia postitusse lisasid :D

  Reply
 3. Liisu 03/08/2014 at 19:59

  Kummikuid ja mantlit igatsen küll juba.. :)

  Reply
 4. Pille- Riin 03/08/2014 at 19:59

  Ma hea meelega tõstaks kogu selle kupatuse enda riidekappi. :D

  Reply
 5. Rosi 04/08/2014 at 06:17

  Suvi on suurepärane aga ka mina armastan sügist garderoobi seisukohast kõige enam! Mantlid, sallid, saapad … ei jõua ära oodata! Ja sel aastal plaanin endale ka ühe kübara soetada, midagi sellist nagu ülalpool näha:)

  Reply
 6. Triin Rist 04/08/2014 at 06:17

  Ostsin täna endale lindexist üge musta värvi kampsuni ja kui shopingult tagasi jõudsin, siis mu elukaaslane arvas, et ma olen täitsa pooletoobine, sest kes ikka 30 soojakraadi juures suudaks kampsunitele mõelda :D

  Reply
 7. Piia Õunpuu 04/08/2014 at 16:54

  Ma hakkan igal aastal kohe augusti alguses sügisriietele mõtlema, ma ei saa sinna midagi parata. Salaja alati kirun end, et enam suve nautida ei suuda ja mõtetega sügises olen. Ja oma kitsaid musti teksaseid igatsen nii väga, sest praegu on nende jaoks liiga palav…
  -P.
  Bowtie Diary

  Reply
 8. Johanna 04/08/2014 at 18:30

  Olen sinuga 100% nõus… suvi on tore, aga ootan sügist väga, et kapist oma kampsunid ja saapad välja võtta! :)

  Reply
 9. Stella K. Wadowsky 04/08/2014 at 18:30

  Sel aastal ma sügist ei oota, sest sellega kaasneb nii palju suuremaid kohustusi. Pealegi avastasin alles tänavu enda jaoks sandaalidest rõõmu Kuid kuna sügis tuleb nii või teisiti, tuleb see endale meeldivaks teha. Seega ostsin endale ja tütrele punased Hunterid, et üheskoos lompides kõndida. Sügiseks ostsin ka punase koti… Ja tumesinise koti… Ja Sinu tuules, kes Sa äsja kiitsid halli värvi käekotti, plaanin endale Singapurist veel ka hallika käekoti tellida. Kõik Sinu süü! Aga mul on plaan soetada endale platvorm tennised. Leidsin ägedad ogadega tennised ja loodan, et need jõuavad netipoest peagi kohale. Ja noh… Lindexi "Holly & Whyte" osakond on 1001 % mulle. Lisaks loodan endale sügiseks uue sinise klubijaki hankida. Soovid ei saa kunagi otsa.

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *