bits & pieces

On aeg jälle maha istuda, hetkeks hinge tõmmata ja mõelda, kuhu need päevad nii kiiresti lendasid. Siinkohal on suuresti abiks Instagram, kus allapoole kerides on selgelt näha mitmed meeldejäävad ja mõnusad hetked. Toon need sealt iga mõne aja tagant ka blogisse, et vahelduseks pisut pikemalt ka niisama juttu ajada. Tühjast-tähjast ja toredatest-ilusatest asjadest, nagu ikka. Kusagil kerkis küsimuseks, miks ma rohkem oma eraelust ei räägi ja siin on mu vastus: tahan, et mu blogist leiaks inspiratsiooni, ilu ja rõõmsaid hetki. Jagan teiega vaid parimaid kilde igast päevast. Ma ei taha, et keegi peaks kunagi mu blogisse tulema ja koos minuga ärrituma, sest mu ülemised naabrid on lärmakad… Või mulle kaasa tundma, sest hambaarst on liiga kulukas. Ma ei vala siia kibestumust, kui ilm on kehv, raha otsas või tööd liiga palju. See pole see koht. See on koht, kus me unustame ära liiga kõrged küttearved, liiga kauge palgapäeva ja inimesed, kes on meile liiga teinud. Siin on ruumi ainult kõikidele ilusatele asjadele. Loomulikult on ka mu eraelus palju ilu, mis siia ei jõua, aga on asju, mida ma tahan hoida ainult enda peopesas soojas. :)

Kuu algas värske Cosmopolitani ajakirjaga ja see number on minu jaoks vägagi eriline, sest seal oli ka intervjuu minu ja kahe teise Eesti blogijaga. Andsime nõuandeid, kuidas oma blogi elusa ja värskena hoida ning sellele soovi korral suuremat lugejaskonda kasvatada. Kes pole veel jõudnud maikuu Cosmole pilku peale heita, siis veel on aega see soetada, enne kui juuni üle võtab. 
Üks reede algas minu jaoks uue siidri mekkimisega. Mulle saadeti nimelt kolm pudelit värskelt Eestisse jõudnud Mokai siidrit, millel oli huvitav ja unikaalne leedripuu maitse. Kes üle 18 ja oskab piiri pidada, võiks selle huvi pärast kindlasti ära proovida – hoiatuseks nii palju, et tegu on pigem magusapoolse joogiga. 

Uinun ja ärkan iga päev, Sofia padja peal. Pole möödunud vist ainsatki ööd meie koos oldud ajast, kui ta poleks end mu padjale kerinud. Kus teie kassid öösiti magada armastavad? 
Seppälä uuendas täielikult oma kosmeetikakollektsiooni ja nende valikus on nüüd nii-nii palju lahedaid ja ilusa disainiga tooteid, millest teile õige pea ka lähemalt kirjutama hakkan. Praegu aga väike sneak peek lauvärvide näol. Kas need pole mitte ühed coolimad pakendid, mida te näinud olete? Kel huvi Seppälä uuele valikule pilk peale visata, siis Stockmanni Seppäläs on juba uued letid väljas ja sealt leiab kõike… ja ma mõtlen ka KÕIKE (juuksetooted, küünetooted, meik, kehahooldus, parfüümid jne).

Jätkuvalt on üks mu uusi lemmikuid Boheem, nii nende köök Cafe och Bar Popularis kui ka Kalamajas asuv Boheem. Proovisin kord lõunal käies ka ise nende kanawrapid ära ja need olid imehead! Boheem on üldse üks mõnusamaid ja õdusamaid kohvik-restorane, mida ma tean… Samas pole ma neid veel väga palju avastada ka jõudnud.
Möödunud laupäeval käisin River Islandi kaupluse avamisel ja siin on kiire outfiti pilt, mille enne minekut tegin. Ma armastan seda kirju mustriga kleiti ja mütsi kandmine pani mind mõtlema sellele, et miks mul rohkem mütse pole? Minul, kellel mul on iga teine päev bad hair day, võiks neid ju mitu-mitu olla…

Eile käisin Oksana Tanditi esinduskaupluse avamisel, kus õhtu tipphetkeks oli tema uue kollektsiooni “Disco” esitlus. “Eestis ei ole piisavalt kulda,” ütles Oksana ja ma arvan, et tal on õigus, mis sest, et ma ise vaatan rohkem hõbeda poole. Näitan teile millalgi ka enda lemmikkomplekte sellelt showlt.
Viru keskus avab hoogsalt uusi kauplusi ja täna oli Massimo Dutti kord. Esimest korda külastasin Massimo Dutti kauplust Oslos ja pean tõdema, et nende sügistalvine valik koos pehmete sallide, kudumite ja jakkidega istus mulle rohkem kui kevadsuvised toonid, aga pood ise oli väga ilus ja maitsekas. Muide, tegin seal ka ühe avastuse – naiste osakonnas pole ainsatki musta värvi eset. Mitte ainsatki! Tumedaim toon on tumesinine ja suurem osa nahast esemeid on pruunid. Lihtsalt väike tähelepanek. :D
Täna jõudsid lõpuks kohale minu disainitud EQUA pudelid! Veetsin õe ja tema kallimaga terve õhtu pudeleid posti pannes ja ma ei jõua ära oodata, et need juba ilusti kõigile kohale jõuaksid! Kui neist mõne pildi Instagrami klõpsate, pange kindlasti ka #equabyannaelisabeth – mulle meeldiks hirmsasti näha, kuidas need teieni on jõudnud ja kuhu te neid endaga kaasa võtate! :)
Viimase pildi tegin River Islandi avamisel koos Mari-Liisiga. Fännasime sealseid ümmargusi prille ja ehkki me kumbki ei ostnudki lõpuks neid, oli meil lõbus neid proovida… ja imetleda kõiki muid asju selles poes!

Kui teil on mingeid mõtteid, palveid, soove või ideid, jätke need kommentaaridesse ja võime seal juttu jätkata. Seniks aga järgmise korrani! :)

(Visited 8 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Anna Elisabeth 15/05/2014 at 19:49

  Panin ühele kommentaarile Accept asemel Delete. :( Aga suur-suur aitäh sellele tüdrukule ja ta küsimusele vastuseks: kleit on Seppälä oma. :)

  Reply
 2. Merje 15/05/2014 at 20:50

  Need lauvärvid on tõesti armsad! Jään arvustust ootama :)

  Reply
 3. cococherry 16/05/2014 at 08:31

  kaks asja, mille peale ma mõttes kõvasti "word!" karjatasin: esiteks jutt mütsidest. see lause käib nii hästi ka minu mütside ja juuste kohta :D teine siis, et mis puutub sellesse eraelu jagamisse… ma pikemalt ei hakka oma arvamust lahkama, aga lihtsalt, jah, inimesed üllatavad mind selles suhtes iga päev ja panevad kukalt kratsima. halvad asjad on ikka sellised, mis juhtuvad paraku iga inimesega, aga mida ma usun, et keegi ei soovi igaveseks talletada, vaid pigem ikka eluga edasi liikuda ja unustada. seega miks peaks keegi tahtma need ammugi veel siis kuskile internetisügavustesse üles märkida? PS! ma sattusin juhuslikult eile oma emaga blogimisest rääkima ja ta laulis mulle vist oma 10 mintsa kiidulaulu, kui ilus tütarlaps sa oled ja kui ilus blogi sul on :) ma olin üllatunud, aga samas ei olnud ka. pai.

  Reply
 4. PiiaP 16/05/2014 at 10:16

  Oi, kui rõõmus ma olen iga kord kui Su kiisupreilit näen. Võtsin enda kassitüdruku ka umbes samal ajal ja nad on vist isegi sama vanad. :)
  Minu kiisu laiutab öösiti ka padja peal, mistõttu on üks varupadi enda jaoks alati voodis olemas. No ja hommikuti on kergem ärgata, sest peale äratuskella teeb kass lakkumise ja nurrumisega selgeks, et ei ole mingit sissemagamist.

  Paid mõlemale!

  PS! Kaabu sobib imehästi!

  Reply
 5. Miss K 16/05/2014 at 19:18

  minu kass magab minu teki all… kui ma teda ise sinna ei lase, siis tuleb ja hakkab käpaga tekiäärt üles kraapima ning maandub lõpuks ikka minu kaisus :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *