Love it or leave it? Victoria’s Secret “Victoria”

Möödunud nädalal sain väikese varase jõulukingituse Glamora veebipoelt, mis müüb Eestis Victoria’s Secreti tooteid. Sain tooted ise välja valida ja et kõik räägivad praegu Victoria’s Secreti uuest parfüümist Victoria, tundsin selle vastu suurimat huvi. Kuna ma polnud aga lõhna ise tundnud, ei hakanud ma kohe parfüümiga riskima ning otsustasin parfümeeritud dušigeeli ja kehalosjooni kasuks. 

Victoria peamisteks nootideks on vahuveini segu punastest marjadest, roos ja kreembrülee. Nii kehalosjoon kui dušigeel lõhnavad i-me-li-selt, aga dušigeelil on justkui pisut erksam ja värskem aroom, mis meeldib mulle rohkem kui mahedama ja magusama losjooni oma. Kui parfüümil oleks täpselt sama lõhn, mis dušigeelil, tahaksin seda endale kindlasti. Dušigeel üksinda nahka väga pikaks ajaks lõhnama ei jäta, kehalosjooni peale kandes on aga mõnus aroom nahal ka tundide möödudes. Mis mulle losjooni puhul eriti meeldis, on selle kergus – teadupärast ongi losjoonid pigem kerged ja vedelad kehaniisutajad, kreemidele ja võietele omast paksust neist oodata ei maksa. Ideaalne olukordadeks, kui lähed välja, aga hüppad enne kiirelt duši alt läbi ning sul pole aega enne riietumist pikalt oodata, et kreem imenduks. 
Kuna olen harjunud, et sellised tooted tulevad üldjuhul 200ml pakendites, ei süvenenud ma ka kodulehel koguste uurimisse ning olin pisut pettunud, kui selgus, et need on 100ml tooted (see on kodulehel küll kirjas, aga samas piltidel on 200ml tuubid). Olgu see siis hoiatuseks – ärge eeldage, vaid lugege alati üle, kui suures pakendis toode tuleb. Victoria dušigeel maksab Glamora lehel 21 ja losjoon 22 eurot. Minu meelest 100ml eest on see liiga kallis hind, aga kui Victoria sari oleks n-ö tavasuuruses ehk 200ml, ostaksin ma selle hinnaga küll. Õnneks on suurem jagu Victoria’s Secreti tooteid lehel siiski suuremates kogustes ja mitmed ka soodsamate hindadega. :)

Glamora leiad aadressilt www.glamora.ee ja kuni 19. detsembrini, olles sisse loginud* ja sisestades oma ostuga koodi anna, pakitakse toode tasuta kaunilt ära, nii et see on kohe valmis kingituseks emale, õele, sõbrannale või miks mitte sulle endale! ;)

*vabandan kõigi ees, kellel kood pole töötanud, sellest reeglist teavitati ka mind hiljem.

(Visited 6 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Stella K. Wadowsky 01/12/2013 at 18:26

    Anna, kuidas sinu üldmulje nende kahe toote põhjal on – kas sa parfüümina "Victoria" ostaksid või … jõuluvanale selle wishlisti kirjutaksid?

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *