Minimal Monday No.2

Minimal Monday seeriat tutvustasin esimest korda siin postituses, täna oli teine esmaspäev, mil otsustasin, et less is more ja tooteid näol ei tohiks olla rohkem kui ühel käel sõrmi. Tõsi, on päevi, mil ma ei kanna grammigi või kasutan vaid pisut peitekreemi, aga mis lõbu oleks sellest kirjutada? ;)
Maybelline Big Eyes ripsmetušist olen ma korduvalt rääkinud – tegu on üsna lollikindla tootega, mille kasutamise teeb eriti mugavaks eraldi alumiste ripsmete jaoks mõeldud pisike harjake. Artdeco kulmupuudrist olen ma kirjutanud söögi alla ja söögi peale, nii et isegi need, kes mu blogi kunagi lugenud pole (ja nende onud-tädid ja kaugemad sugulased) peaksid juba teadma, et see on ainus puuder, mida olen juba ligi aasta aega endale kulmude “maalimiseks” kasutanud. Make Up Store põsepuna “Sand” on juba mõnda aega mu lemmik nii kontuurimisel kui põsepunana, täna kasutasin seda põsesarna all, meelekohtadel ja lõuajoonel, et magamisest lapikule näole pisut rohkem kuju ja vormi anda. M.A.C Pro Longwear põsepuna “A Whole Lotta Love” on imeline “ärataja” – piisab ainult väga-väga väikesest kogusest, et saavutada pisut rõõmsam ja reipam jume. Peategelaseks on mu igapäevases meigirutiinis aga juba mõnda aega olnud Bourjois Flower Perfection jumestuskreem (pildil on pudel muidugi pahasti näha, aga Google on kõigi parim sõber). Esiteks on sellel väga hea katvus – mu põsel on rohkelt punetavaid aknearme ja see suudab punetuse täielikult ära peita. Kasutan seda nii jumestuskreemipintslite kui svammidega ja mõlemaga töötab see suurepäraselt (aga svammiga vajutades saab alati katvama tulemuse). See lõhnab imeliselt, ei oksüdeeru (ehk ei lähe kuivades teist tooni) ja kui tegu pole just väga rasuse nahaga inimesega, püsib see ka kenasti mitmeid tunde peal. Siit ka tähelepanek: soovitaksin seda pigem normaalse, kuiva või segatüüpi nahaga inimestele, rasusemale nahale võiks paremini sobida Bourjois 123 jumestuskreem, mis pisut matim ja vähesema kumaga.
Minimal Monday means that at least once a week I try not to wear more than five makeup products on my face. Don’t get me wrong, there are days that I don’t wear ANY or when I only wear some concealer, but what fun would it be to read a post about that, right? Today I chose these five products. Bourjois Flower Perfection is my current favourite foundation (it’s not too heavy, yet hindes all the redness from my acne) and Maybelline Big Eyes is my current go-to mascara that never lets me down (plus the small wand for your lower lashes is so comfortable!). My blush of choice was M.A.C Pro Longwear “A Whole Lotta Love” and for contouring I also used a blush – “Sand” by Make Up Store. And, I’ve showed it SO much already, but my eyebrows don’t really want to leave the house without some Artdeco eyebrow powder No.5 on them. :)


(Visited 3 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Ann Buht 25/11/2013 at 17:09

  Kasutan isegi sama Artdeco kulmupuudrit ja pole rohkem millegagi rahul olnud :)

  Reply
 2. Mari-Liis Suvi 25/11/2013 at 18:03

  Oi ma ostsin omale täna Bourjoisi jumeka, kuid otsutasin teise kauks ja proovinud veel pole, aga olen elevil!

  Reply
 3. Karita K 25/11/2013 at 18:03

  See põsepuna näeb nii ahvatlev välja, ega ka Make Up Store Sand palju alla jää…Tundub, et sulle jumestuskreemi ikka peab ära proovima..:)

  Reply
 4. Anna Elisabeth 27/11/2013 at 10:58

  Olen ka väga rahul, aga järgmisena tahaks midagi veidi püsivamat proovida.

  Reply
 5. Anna Elisabeth 27/11/2013 at 10:59

  Selliseid roosasid põsepunasid on palju-palju, aga MUS "Sand" on kindlasti pisut unikaalsem. :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *