Where do I begin?

Vahepeal on lihtsalt nii palju uusi asju juhtunud, mida ma teiega veel jagada pole jõudnud. Osa neist teen tasa siin postituses, ülejäänust räägin järgnevates – mu sahtlitäis arvustusi ootavaid tooteid ei lähe varsti enam kinnigi, lisaks sellele on mul palju huvitavaid ideid, mis tuleb veel ellu viia. Aga et kõik liiga segaseks ei läheks, alustan lihtsalt ühest otsast.

So much has been going on lately… I think it’s about time to share some of the new exciting things and ideas with you guys, but I promise, there’s a lot more coming in the near future! ;)

Olen hakanud kandma tumedamat sügismeiki ja mu suurimaks lemmikuks sealjuures on M.A.C “Rebel” huulepulk. Olen pisut pettunud selles, kuidas see maha kuluma hakkab (koguneb vagudesse ja jääb inetult jooneline), mis tähendab, et seda kandes peavad peegel ja huulepulk pidevalt käeulatuses olema, aga selle kaunis värvitoon korvab kerge ebamugavuse. 
Hakkasin nüüd ka trennis käima ja püüan seda teha vähemalt 3-4 korda nädalas, sest viis korda nädalas on ideaal, mida praeguse elutempo juures on raske saavutada (töö, kool, üritused, blogi). Otsustasin lihtsalt, et kui ma tahan suveks ideaalvormi, tuleks selle kallal vaeva hakata nägema KOHE, mitte kevadel… Käin Revali spordiklubis, peamiselt seetõttu, et saan seal töö kaudu veidi soodsamalt käia. Mulle on seni kõik treenerid väga meeldinud, nii shapingus kui body balance’is.

I’ve been wearing my new M.A.C “Rebel” lipstick a lot lately – the only minus with this gorgeous lipstick is that when it wears out, it makes dry lines on your lips and you have to keep a mirror and a lipstick near to be sure, it still looks decent. It’s also a bit drying, which is a disappointment, but I LOVE the colour.
I also started working out recently. So far so good, my current favourite is shaping.

Alates sellest kuust olen ma Lindexi official style ambassador Eestis! Kuidas seda eesti keelte tõlkida, ma ei teagi, aga see tähendab, et ma toon teieni aeg-ajalt Lindexi värskemaid uudiseid ja valin igal kuul välja mõningad oma lemmikesemed, mida teile outfitipostitustes näidata. Olen selle koostöö pärast väga elevil! Ülemistel fotodel näete, mis ma sellel kuul välja valisin ja outfitipiltidele ilmuvad need üsna pea! ;) Kes juba varem huvitatud on, siis jakki (mida on ka samblarohelist ja tumesinist) võib lähemalt uurida SIIN ja Matthew Williamsoni disainitud vesti võib näha SIIN, mõlemad on saadaval ka De La Gardie kaubamaja Lindexis.

I’m an official Lindex style ambassador in Estonia now, which means that every month I bring you the hottest news and trends from Lindex and I’ll also mix and match some outfits myself that I’ll show you in outfit posts. It’s really exciting and I can’t wait to see get started with my outfit posts with Lindex. On these photos you can see some items I picked out for this month. You can get the jacket (which also comes in navy blue and moss green) HERE and the Matthew Williamson for Lindex vest HERE

Vahepeal silmailuks valik Zara kaelakeesid ja China Glaze küünelakk “Optical Illusion” (mis vajab rohkelt pealislakki, et see kauem kui päeva veatuna püsiks ja pudenema ei hakkaks).

I have always loves Zara necklaces and I wouln’t mind owning every single one of them. I was also quite pleased with China Glaze “Optical Illusion”, although it needs a heavy top coat, to stay put for more than a day.
.
Olen kodus hakanud rohkem rõhku panema tervislikule toitumisele. Kui natukese aja eest rääkisin teile salatitest, siis praegu on mu kaheks lemmikuks puder erinevate lisanditega (pähklid, banaanid, rosinad, moos, kodujuust, õunad, marjad, kaneel… ) ja granaatõun (ning tegelikult ka melon… ). Vahel ma mõtlen, et kui ma saaks, siis ma sööksin ainult puu- ja juurvilju ja smuutisid… aga need hood lähevad tavaliselt üpris kiiresti üle.

Praeguseks kõik! Peagi toon teieni kolm outfiti Lindexilt, paar ilusat uut leidu Vero Modast, rohkelt arvustusi ja… mida te veel näha ja lugeda tahaks? Jätke oma soovid, ideed siia kommentaaridesse! :)

I’ve been into healthier food lately… I’ve always loved healthy stuff, but something I discovered recently is porridge. I love it with bananas, nuts, cinnamon, jam, cottage cheese, berries… I also love pomegranate, I would eat one a day, but it’s so expensive in Estonia. 

That’s it for now. In the near future you will see beautiful outfits with my new favourite Lindex items, a couple of finds from Vero Moda and a lot of exciting reviews (at least I’m very excited about these products. ;)).

(Visited 5 times, 1 visits today)

22 Comments

 1. Laura 19/10/2013 at 10:59

  See Lindexi esindamine tundub küll väga põnev. Jään postitusi ootama! :) (Ja toidud tunduvad äärmiselt isuäratavad.)

  Reply
 2. Jaanika L 19/10/2013 at 11:21

  Mulle tuleb meelde sinu postitus selle kohta, kuidas sa alustasid oma blogi kaks aastat tagasi ja sinu ainsateks lugejateks olid sinu ema ja sõbranna ja elukaaslane ja nüüd on sul NII palju lugejaid ja oled STAAR! Ma saan sellest täiesti aru, kuna sul on eriline šarm, mis tõmbab inimesi ligi ja sinu postitused on väga head :)

  Reply
 3. Piret 19/10/2013 at 11:21

  Sa pole päris pikka aega videosid teinud, seega oleks soov mõnd videot vaadata :) Ja videos võivadki siis olla kasvõi needsamad tootearvustused :)

  Reply
 4. Piret 19/10/2013 at 11:39

  This comment has been removed by the author.

  Reply
 5. Sandra R 19/10/2013 at 13:10

  Kuna sa siin oma isuäratavaid toidupilte jagasid, siis tekkis mõte, et ehk võiksid jagada mõnd oma lemmikretsepti…mida sa üldse tavaliselt õhtusöögiks teed ja sööd?? Kes teie peres kokkab? Sina või su elukaaslane?

  Reply
 6. Jaanika L 19/10/2013 at 14:08

  Sarm on selle omaduse nimi ;)

  Reply
 7. Ruth Maria 19/10/2013 at 14:55

  Stiilisaadik võiks ju eesti keeles täitsa suupäraselt kõlada!

  Ja ainult värksed puuviljad, köögiviljad, smuutid – miks sa siis ei saa? Toortoitlasi on Eestis juba omajagu ning hea tervis ja palju energiat käivad selle asjaga kaasas. :)

  Reply
 8. Jasmin Isabel 19/10/2013 at 16:08

  Lindex on ilmselt ainuke pood, millest siin Inglismaal elades tõeliselt puudust tunnen. Väga lahe, jään ootama neid lahedaid leide sealt mõnusast poest :)
  Ma vahel ikka loen su blogi ja vaatan pilte ja siis mõtlen küll, et kuidas on ühele inimesele nii palju ilu antud? Pildista üks kõik mis nurga pealt või ükskõik mis kell, ikka oled ilus! Vapustav oled, Anna! :)
  http://worldofjasminisabel.blogspot.co.uk/

  Reply
 9. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:27

  See on põnev ka minu jaoks ja ma loodan, et meid ootavad ees väga lahedad look'id ja esemed. ;)

  Reply
 10. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:28

  Mul on tõepoolest viimane aeg end videote osas kokku võtta. Vahepeal tahtsin juba algust teha, aga siis läks pööraselt kiireks ja jõudsin alati koju siis, kui väljas oli juba lootusetult hämar…

  Reply
 11. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:29

  Oi, need on suured sõnad. Lugejaid on tõepoolest palju-palju kogunenud, aga staariks ma end kindlasti ei nimeta. Tüdruk, nagu iga teine, kes on lihtsalt otsustanud oma elu ja arvamusi pisut teistega jagada. :) Suur aitäh Sulle! :)

  Reply
 12. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:34

  Me kokkame üsna 50-50, aga kuna ma jõuan sageli varem koju, siis olen ma vist ka pisut sagedamini pliidi ees. Praegu me ei saa mitmeid asju teha, sest meil pole veel ahju, aga ma mõtlen kidnlasti retseptide jagamise peale. Toit mulle meeldib ja miks ei peaks siis meeldima ka sellest rääkida. :)

  Reply
 13. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:35

  Stiilisaadik kõlab tegelikult tõesti hästi. :)
  Keegi ei keelagi mul ainult värskest toituda, aga nagu kirjutasin, siis see viskab lihtsalt mõne aja pärast üle ja tuleb isu juustu, leiva ja kala järele. :D

  Reply
 14. Anna Elisabeth 19/10/2013 at 19:35

  Suur-suur aitäh Sukke nii ilusate sõnade eest, Sa ei kujuta ette, kuidas see mu tuju tõstab ja mind motiveerib. :)

  Reply
 15. Merlin Kase 20/10/2013 at 19:23

  Sa oled nii tubli ja nii tore, et Sul hästi läheb (: Kõrget lendu armas Anna!

  Reply
 16. Poppy Lee 21/10/2013 at 09:34

  so amazing post, love the coat #$#$%$%^#$

  Love your style totally, shall we follow each other and share beauties to each, Hope to be your friend soon Pls post more! I love comment and browse blogs I followed!
  XOXO
  Poppy:
  http://me-poppy.blogspot.com
  Pls leave a message if u follow me , i will follow back soon~

  Reply
 17. kaia 24/10/2013 at 15:17

  olles Lindexi ambassador, ehk oskad sa öelda, kas Matthew Williamsoni kollektsioon Tartusse ei jõuagi? :(

  Reply
 18. kaia 24/10/2013 at 15:17

  olles Lindexi ambassador, ehk oskad sa öelda, kas Matthew Williamsoni kollektsioon Tartu Lindexitesse ei jõuagi? :(

  Reply
 19. Jaanika L 28/10/2013 at 19:02

  Ja tagasihoidlik on teine omadus, millega võiks sind kirjeldada :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *