H&M in Estonia!

Loodan, et te ei oota nüüd pikka postitust, mis täis Eesti esimeses H&M-is klõpsatud pilte. Mul oli plaanis jäädvustada kõik detailid, mis mulle silma jäid ja neid oli palju, aga kui sul on ühe käe otsas käekott ja ostukott ning teises käes šampus (või tikuvõileib, kui oled suutnud mõne kandikuga neiu või noormehe kinni püüda :D) ning ümberringi sadu inimesi, siis pole mahti pildistamisele keskenduda. Selle asemel, et stressata, tundsin end vabalt ja veetsin mõnusasti aega. Palju-palju oli asju, mis mulle meeldisid, kuid kaasa tuli minuga tagasihoidlik kotitäis asju. Nii mõnus oli seal ringi jalutada – tavaliselt külastan ma H&M-i alati reisidel ja tekkis natuke välismaal olemise tunne. Ja hinnad! Pluusid, mida ma imetlen Zaras, aga jätan 50eurose hinnasildi tõttu poodi, saan ma H&M-st kätte 17-20 euroga. Minuga tuligi kaasa kaks šifoonpluusi, mida ma tean, et hakkan kandma enam-vähem kogu aeg. Sama lugu pesuga – H&M-i pesu on ilus, mugav ja soodsa hinna tõttu pole kunagi kahju seda juurde osta. ;)

Kuna Rocca al Mare on minu uuest elukohast umbes sama kaugel kui Kuu Maast, siis ootan ma kannatamatult Postimaja poe avamist. Millal teil on plaanis esimest korda meie oma H&M-i külastada?

p.s. Jah, ma lõikasin tuka. Ma ei suutnud otsustada, kuidas oma juuksed sättida ja haarasin lõpuks köögikäärid pihku… :D

H&M is finally in Estonia and since we’ve been waiting for it for many years now, you can only imagine how excited everyone is! Yesterday I went to the VIP Shopping Event that was held two days before the store officially opens and I really enjoyed my time. I almost felt like I was in Helsinki, cause that’s where I have always visited the store. ;)

(Visited 3 times, 1 visits today)

18 Comments

 1. Elena 13/09/2013 at 21:11

  Täna olen su pilti jälginud ja see tundus teistsugune, ei saanud asjale pihta, mis selle pildi teistsuguseks teeb, nüüd aga lõpuks sain asjale jälile.. TUKK! :D
  Väga kaunis igaljuhul ja midagi uut :)

  Reply
 2. Kats 13/09/2013 at 21:21

  Uudishimust tahaks pühapäeval/esmaspäeval läbi käia, aga kardan meeletult, et ees ootab TÜHJUS! :D
  Õigel avamise päeval ei julge sinna minna, sest siis kardan, et on liiga suur sagimine. Ainult kartused.. :D

  Ja kas sul uus soeng? Mõnus tukk igatahes vahelduseks ja sobib sulle. :)

  Reply
 3. cococherry 14/09/2013 at 11:37

  Ma mõtlesin sama, et oleks justkui välismaal poes olnud. Kas see sama wishlisti must pluus tuligi lõpuks sinuga koju kaasa? :) mina ei suutnudnseda igatahes poodi jätta…

  Reply
 4. A 14/09/2013 at 11:37

  Ma ka vaatasin, et midagi on teistmoodi ja alguses ei saanud arugi, aga siis rääkisid, et lõikasid tuka. Nii ilus oled ja hästi sobib sulle! :)

  Reply
 5. Merje 14/09/2013 at 11:37

  Tukk sobib sulle väga hästi! Ise ootan ka just netipoe avamist :)

  Reply
 6. Anonymous 14/09/2013 at 11:37

  Ma loodan, et sa ostsid selle soni ära. :) Ma loodan ka, et sa seekord oma tukka kinni panema ja varjama ei hakka nagu eelmine kord kui sa tuka lõikasid, see sobib sulle. :)

  Reply
 7. Anna Elisabeth 14/09/2013 at 15:12

  Lõikasin jah tuka ette. :)
  Ma usun ja loodan, et tühjuse pärast ei pea muretsema. Vast on arvestatud sellega, et esimestel nädalatel on külastajaid eriti palju. :)

  Reply
 8. Anna Elisabeth 14/09/2013 at 15:13

  Jaa, tuli see ja üks sarnane khakiroheline ka. Imeilusad. :)
  Kahju, et ma sind ei näinud seal…

  Reply
 9. j.m 15/09/2013 at 08:03

  TUKK! Mulle nii meeldib, et lausa tahaks endale ka uuesti lõigata. Palju parem, kui enne oli (selles mõttes, et tukk sobib väga, aga ka ilma selleta oled ilus :)).
  Tulin just täna Zarast… nüüd tunnen, et oleks võinud mõne asja ostmata jätta :D

  Reply
 10. Anna Elisabeth 15/09/2013 at 09:25

  Ma tunnen, et oleks võinud pooled asjad, mis viimastel kuudel soetatud, ostmata jätta… :D

  Reply
 11. Elisabeth Härma 15/09/2013 at 21:27

  Imeilus tukk. H&M on minu lemmik ka just soodsa hinna tõttu, esimesel vabal päeval käin kindlasti ära. :)

  Reply
 12. Britu 16/09/2013 at 17:02

  Tukk on tõesti väga ilus :)
  Ma ei tea kas sa oled seda teemat põhjalikumalt käsitlenud, aga tahaks teada kuskohast sa oma clip-inid ostad ja kuidas sa nende kvaliteediga rahul oled?

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *