Used up in February!

Sel kuul kahjuks üsna hale kogus, kuid mul pole olnud veebruaris mahti väga süveneda ja hoolitseda selle eest, et liigsed tooted kappidest ja sahtlitest kaoks. Püüan märtsis jälle järje peale saada, sest ehkki ma jagan  pidevalt tooteid, mida ma iseend kasutamas ei näe oma perele ja sõpradele, jääb mulle ikka kätte terve posu.  Panin juba märtsiks kümme asja kõrvale ja vaatan, kas suudan need lõpuni kasutada, et saaksin teile vähe kopsakama postituse kirjutada.

Not a lot this month, I haven’t really been focusing on using up my products… though I probably should, since I have way too many. I give a lot of my stuff away to family and friends, but still end up with too much. Not that I always mind, I like alternating my products. I’ll try to put aside at least 10 products for March and see if I can use them up in time. A little weird challenge to entertain myself with. :D

Mu lemmik, mis veebruaris “lõpu leidis” on The Body Shopi jahutav piparmündikreem jalgadele. See muudab jalad imeliselt pehmeks ja ehkki ma otseselt mingit jahutavat efekti ei tajunud, aitas see kindlasti jalgu pisut turgutada. Pudel ei tule tegelikult mingil kummalisel põhjusel pumbaga, mina keerasin sellele teise TBS kreemi pumba otsa.
Kui ma alguses pelgasin, et JOIK-i toniseeriv näovesi jääb nahal liiga õline, siis olin väga meeldivalt üllatunud, kui mind ootas ees hoopis väga värskendav tunne. Kasutasin seda peamiselt hommikuti näo pesemise asemel – panin pisut vatipadjale ja tõmbasin näo sellega üle. See eemaldas öösel tekkinud rasu ja äratas oma värske astelpaju aroomiga mu üles. Ainus miinus – see jätab nahale kergelt kollaka kuma. Märkasin seda alles kasutamise lõpupoole ja kui mu viimatises Avoni BB-kreemi arvustuses kommenteeriti, et see jääb nahal kollane. Võin kinnitada, et kui keegi kusagil midagi kollast nägi, oli süüdi just see JOIK-i toode. Aa, üks miinus veel. Kork lekib, mis hirmus…
Viimase osa pumpasin välja ka oma The Body Shopi C-vitamiini näoseerumist. Armastan selle apelsinist lõhna ja see muudab näo imeliselt siledaks – minu meelest võib seda vabalt ka jumestuskreemi all kasutada, sest see loob sileda aluspinna. Soovitaksin seda kindlasti proovida, sest toodet jätkub tegelikult üllatavalt kauaks, mis õigustab kasvõi natukenegi selle krõbedat hinda (23 eurot sentidega).

JOIK is a brand from Estonia and this alcohol free facial toner with sea buckthorn and aloe is a 100% natural product. I really liked it, it woke me up in the morning and helped to cleanse my skin at night. The only problem was the yellowy tint it sometimes left on the skin and the leaking cap. 
My favourite used up product is the peppermint cooling foot lotion by The Body Shop. It smells really nice, feels really silky on the skin, makes your feet baby soft and the cooling effect doesn’t make them cool, but definitely refreshed and revived, as it promises on the packaging.
The Body Shop Vitamin C Skin Reviver made my skin so silky and soft and it also worked well as a base for foundation. I enjoyed the fresh orange scent as well and would definitely recommend trying it.

Avon Winter Rose vannivaht sai mul üpris kiiresti otsa – see tegi vannivee kergelt roosakaks ja vannituba täitis intensiivne roosiaroom, mis polnud liiga magus ja lääge, vaid pigem värske ja “terav”. Lushi dušigeel Ponche lõhnas alguses mõnusalt ja justkui äratavalt, kuid pikapeale hakkas selle lõhn mulle närvidele käima. Lushi dušigeelidel on väga-väga intensiivne lõhn, mis uputab endasse terve vannitoa ja ka koridori. Avastasin ka alles pärast ostmist, et see sisaldab SLS-i, mis on häbi-häbi. Lush ei väsi kordamast, kui väga ta keskkonnast hoolib, aga inimese tervisest ja nahast?
Kaks väikest reisisuuruses šampooni. Herbalife Herbal Aloe tugevdav šampoon lõhnab imeliselt ja et ma ei näinud selle koostisosades ei SLS-i ega parabeene, olin ma meeldivadlt üllatunud. Sain selle šampooni tädilt, kes Herbalife’iga välismaal tegeleb, nii et ei oska öelda, kust seda Eestis saada võiks. Teine šampoon oli jube… Big Sexy Hair šampoon lõhnab ÜLImagusalt ja läägelt, sisaldab igasugust jama ja minule ta kohevust ei andnud, ajas hoopis juuksed elektrit täis. Eks igaühele oma ja võib leiduda keegi, kellele see meeldib, aga minul on igatahes hea meel, et proovisin enne väikest suurust.

Avon Winter Rose bubble bath ran out quickly, because I really loved using it with my baths. It made the water pink, which was unexpected, but it also had a really lovely and not too sweet rosy scent. Ponche shower gel from Lush smelled really nice at first, but I ended up disliking it. Something in the scent really disturbs me. Also, why can’t Lush make their shower gels SLS and paraben free? This disturbs me, they “care about nature”, but how about the people, their health and skin?
Two little travel sized shampoos this time. The one from Herbalife I really liked – it has a really-really nice scent and not too bad ingredients (at least I don’t see any SLS or parabens). As for the other one… Big Sexy Hair shampoo has SLS as the second ingredient, it smells really-really sweet, to me the scent is almost sickening and it  left my hair absolutely unmanageable. I have quite thin and odd hair anyway, but with this they were static and annoying.

Ma panen teid ka proovile. Valige välja kümme toodet, mis on liiga kauaks riiulile, vanniservale või kapile ootama jäänud (aga mitte veel aegunud) ja püüdke need märtsis lõpuni kasutada. Mina näiteks tõstsin enda omad nähtavale kohale väiksesse korvikesse, et mul oleks meeles neid kasutada. ;)

(Visited 5 times, 1 visits today)

8 Comments

 1. Liina 27/02/2013 at 11:17

  Leidsin ka juba oma 10 toote jaoks väikese nähtava pesa – täna sai juba 3 neist kasutatud, kuid päev on alles ees. Joik'i näovett kasutasin ise ka kunagi, kuid mingil põhjusel jäi see mul seisma ja siis enam üheltmaalt ei tahtnud seda kasutada. Aga nii palju kui mäletan, siis ka meeldis see mulle. Täna just mõtlesin, et peaksin jalgadele uue kreemi hankima, kuna talvel olen nad veidi unarusse jätnud. Pealegi, enam pole liialt palju kannatada, kui saab talvesaapad nurka visata.

  Reply
 2. Merilin 27/02/2013 at 12:00

  mul on joiki näoveel juba kolmas/neljas pudel, nii et võin julgelt öelda, et vahepeal satub partiisse ka lekkivaid korke :D
  ma alles mõni aeg tagasi viskasin hunniku kraami ära just sel põhjusel, et need olid liiga kaua seisnud endale peale mäkerdamiseks :D

  Reply
 3. marit 27/02/2013 at 13:30

  Herbalife Herbal Aloe tugevdavat shampooni ja ka palsamit saad osta antud firma distribuutorite käest. Mõtlesin igaks juhuks informatsiooni jagada :D.

  Reply
 4. Anonymous 27/02/2013 at 15:35

  Kas see kollakas kuma, mis näoveest tuleb määrib ka riideid või patja (kui õhtul kasutada)? Tahtsin just seda osta kui mul praegune näovesi otsa saab, aga su jutt hirmutas natuke ära.

  Reply
 5. Anna Elisabeth 27/02/2013 at 15:37

  Ma pole täheldanud, et ta seda teeks, aga mul on kirjud padjad ja tumedad riided. Küll aga määris lekkiv kork mu koti seest ära ning seda avades pritsis alati pisut toodet välja. Tuleb vist endal testida, kas saad parema korgiga toote või mitte, aga valgete riiete kohta ei oska ma khjuks tõesti kommentaari anda…

  Reply
 6. Anonymous 27/02/2013 at 18:17

  kõigile, kes arvavad, et see näovesi jääb väga kollakas ja määrib riideid- see ei ole üldse nii :)

  kollakas võib natukene võib-olla jääda kui kohe peeglisse vaadata, aga 2 min pärast on kindlasti igasugune kollakus kadunud (ise pole eriti üldse mingit kollakust täheldanud, kuigi ilmselt see oleneb ka kogusest ja nahatoonist, mis on mul tegelikult väga hele ja kahvatu, seega peaks ehk isegi rohkem kollakas olema?! aga see selleks)

  minu lemmik näovesi on see, olen proovinud palju muid ja selle vägaväga suurteks plussideks on see, et see ei kuivata nägu ja et see on 100% looduslik :)
  kuigi korgi kohta pole mul küll eriti midagi head öelda tõepoolest, minu oma ei tundu küll nii lekkiv kui Anna Elisabethi oma, kuid siiski ma eelistaks, et see oleks 100% suletud

  Reply
 7. Anonymous 27/02/2013 at 20:18

  Jaa, minul on ka see JOIKi näovesi kõige lemmikum asi üldse, mitte ükski näovesi, mida ma proovinud olen, pole nii mõnus olnud. Ja see on 100% looduslik! Ei koosne mingist jamast :).
  Mul läheb ka juba ikka väga mitmes pudel, aga kollakuse koha pealt mul küll midagi halba pole öelda. Kui seda üldse jääb, kaob see ikka väga kähku ära.

  Aga kork!!!! See kork on kohutav! Ma ei saa aru, kas nad ei suuda omale pädevalt töötavat disaini leiutada või milles asi, aga selle korgiga saab näovett ainult püstises asendis kodus hoida kahjuks. Äkki me peaks kõik mingi kurva kirja saatma JOIK'ile, siis nad äkki saavad aru, et võiks paremini teha.

  Reply
 8. Anonymous 01/03/2013 at 10:54

  Minu näo jätab JOIKi näovesi tugevalt oranžiks. Ostsin suvel ja nüüd on jäänu kapile seisma. Vahel õhtuti kasutan ja hommikul on ka veel nägu kollane :D

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *