Blessed with the best!

boots: Steve Madden, blouse: H&M, collar necklace: New Yorker

I had the best birthday ever! I seriously can’t remember a better birthday than this… I woke up to Queen and got a beautiful gift from my boyfriend. We took some photos and he drove me to work, where I was showered with flowers and chocolates. After work I met my sister for a quick coffee break and she gave me her gift – clothes! I love getting clothes! Then my boyfriend picked me up and we got a LOT of sushi from Sushi Cat. We sat on my bed, ate sushi and drank champagne, while watching some music videos, playing games and being silly as we always are. Then I got tired and took a quick nap. When I woke up all my best friends were downstairs with flowers and balloons as a surprise! It was my first big birthday surprise and although I was really confused at first, it turned out to be the best night ever!

Eile oli üks parimaid sünnipäevi mu elus! Ma kohe tõsimeeli ei mäleta sünnipäeva, mis oleks olnud parem kui eilne… Terve päev oli nagu filmist välja võetud! Ärkasin Queeni saatel ja Linnar andis mulle imeilusad kingitused – kõrvarõngad ja parfüümi, mida kandsin sel ajal, kui me tutvusime. Tegime smuutit, klõpsisime mõned pildid ja ta sõidutas mu tööle, kus mind uputati lillede ja šokolaadide alla. Pärast tööd tegin kiire kohvipausi oma vanema õega – ta andis mulle üle ka kingi, mis sisaldas lemmikasju, mida temalt saada – riideid! Peas mõlkus juba tuhat suvist outfit’i – muide, ka piltidel olev must seelik on üks tema kingitustest! Linnar tuli mulle järele, me ostsime Sushi Catist terve hunniku sushit ning veetsime mitu head tundi mu voodil istudes, süües, vahuveini juues, arvutist muusikavideosid vaadates ja muidu enda moodi lollitades ja naljatades. Mingil hetkel väsisin ma ära ja jäin magama. Tund hiljem palus Linnar mul alla tulla. “Las ma magan,” torisesin. “Tule palun korraks alla!” Loivasin end voodist välja, läksin trepist alla ja… koridor oli täidetud lillede, õhupallide ja kõigi mu parimate sõpradega!!! Isegi laud oli elutoas kaetud! Ma olin alguses nii segaduses ja minus tungis esile emalt päritud võõrustaja geen. “Appi, aga mul pole piisavalt klaase… Appi, kellele teed-kohvi? Kas keegi tahab, ma lõikan apelsine?” Vastu sain: “ISTU MAHAAA!” :D
Aitäh kallile-armsale-parimale Linnarile, et ta selle päeva nii imeliseks tegi, aitäh mu armsatele vanematele ja vanavanematele õnnitluste ja kingituste ja kõige eest, mis mul tänu nendele on, aitäh Liinale ja Joelile (need roosad õhupallid on Liinalt, minu mankilt!) Linnarile selle idee pähe istutamise eest, aitäh Triinule ja Dorisele, aitäh Regole ja Krislynile, Maritile ja Allanile ning Kristole, minu suurele ja heale vennale! :) Aitäh tädi Sirjele (muide, lisaks kõigele muule ka selle pluusi eest, mis mul nendel piltidel on) ja kõikidele teistele Norrast! Ma olen üks õnnelik-õnnelik tüdruk ja hetkel on küll tunne, et enam paremaks minna ei saa. :)

Lisaks veel kord suur-suur-suur aitäh kõigile, kes mind eile isiklikult, sms-ga, Facebookis, blogis ja Instagramis õnnitlesid! Mul oli eile tunne, nagu mul oleks sada sõpra ja teie õnnitlusi oli nii-nii tore lugeda, need olid nagu üks suur ja soe kingitus! AITÄH!!! 

(Visited 4 times, 1 visits today)

5 Comments

 1. Liina 19/02/2013 at 11:26

  Mul on väga hea meel, et eilne õhtu korda läks! (:

  Reply
 2. Ann Buht 19/02/2013 at 11:47

  ''võõrustaja geen. "Appi, aga mul pole piisavalt klaase…''

  Ma naersin nii mis hirmus selle peale :D

  PS! Väga armsad pildid!

  Reply
 3. Anonymous 19/02/2013 at 12:49

  Oee… kui ilus sa ikka oled. :) Kuna ma olin eile haige ja sind õnnitleda ei saanud siis SUUURED SUURED ÕNNITLUSED tagantjärgi. :) Võõrustaja geeni üle naersin nii mis hirmus. hehe. :;D Muigasin ka selle üle kui sind alla kutsuti. :)

  Reply
 4. Anonymous 19/02/2013 at 14:36

  Tsau Anna! Palju õnne Sulle veel tagantjärgi! Mul muidu üks väga offtopic ja uudishimulik küsimus, aga sa mainisid kunagi, et ostsid ilumessilt endale maailama ägedaima koti ja ma ei tea miks mulle jäi mulje, et Kadri Kruusi oma? Ühesõnaga oled sa seda kotti siin blogis näidanud? Olen käekoti otsingutel ja mulle meeldib Kadri Kruusi looming ka, seega oleks huvitav näha, mille sina välja valisid :)

  Reply
 5. Anna Elisabeth 19/02/2013 at 14:37

  Hei,
  ei, see oli suvaline kott ja üpris hetkevaimustus, mitte Kadri Kruusi kott. Tema tooted on tõesti superilusad!

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *