My eyebrow routine!


My eyebrows are naturally pretty much as light and sparse as one’s eyebrows can get, so fixing my brows is a step in my makeup routine that I never skip. I have dark hair, dark eyes and long lashes, so I need to use some brow products to frame my face. My routine is really simple – I use a brow powder, a brow brush and a brow pencil. First I fill in my brows with a powder (E. Funkhouser Brow Defining Powder “Brunette”, I usually use the lighter shade during daytime and the darker one when I want a more dramatic brow) and then define the shape of them (especially the ends) with a pencil. I really don’t have any useful tips, but practice makes perfect and you should always stick somewhat to your natural brow shape. Thin and plucked brows are just not cute, at least not in my opinion.Mu kulmud on nii heledad ja hõredad kui ühed kulmud üldse olla saavad, vähemalt nii meeldib mulle mõelda, kui mul on tuju enda vigade kallal nokkida. Ma annaks palju, et mul oleks loomulikult tumedad ja tihedad kulmud, kuid olen õppinud töötama sellega, mis mulle on antud – loomulikult mõningate vidinate abiga. Mul on kasutuses E. Funkhouseri kulmupuuder “Brunette”, millest kasutan päevasel ajal heledamat tooni ja vahel “draama” lisamiseks ka veidi tumedamat, Real Techniques kulmupintsel (puudriga tuli tegelikult ise ka päris okei pintsel kaasa, tellisin selle mylook.ee-st) ja kulmupliiats. Varem kasutasin ainult viimast, kuid olen aru saanud, et puudriga saab palju loomulikuma tulemuse, nii et pliiats on nüüd vaid viimaseks korrektuuriks ja vormimiseks, eriti, mis puudutab kulmu n-ö “lõpusirget”. :D
NB! Mu kulmud pole kunagi täna täpselt sellised, nagu nad olid eile ja homme sellised, nagu nad on täna – kord on nad peenemad, siis paksemad, siis veidi pikemad kui tavaliselt… See kõik on üks suur kunst ja katsetamine. :D

p.s. Sel pildil on üsna tugevad ja dramaatilised kulmud, et oleks paremini aimu, kuidas on kujundatud kaar ning kuidas puuder ja pliiats koos töötavad. :)

MÕNINGAD NIPID

 • Jäta kulmud viimaseks, nii ei teki ohtu, et need jumestuskreemi või puudrit hajutades “minema pühid”.
 • Enne kulmupuudri või -pliiatsi pealekandmist võiks nahal olla ka mõnda teist puudrit, kasvõi läbipaistvat, sest siis kinnitub kulmupuuder paremini ja pliiatsil pole liiga libe aluspind.
 • Mina alustan alati kulmukaarest, siis on mul kindel keskpunkt olemas. Jätkan kulmu algusest (kuhu tuleks toodet kõige pehmemalt kanda) ja alles viimasena viimistlen lõpu, mis peaks olema ühtlasi kulmu kõige defineeritum osa.
 • Jäta meelde, et harjutamine teeb meistriks (mida mina kohe kindlasti veel pole) ja tasuks jääda võimalikult loomulikuks – kitku ära karvad, mis kursilt liialt kõrvale kaldunud, kuid jäta ikka loomulik kulmujoon alles. Mida rohkem on karvu, seda paremini kinnitub ka puuder ja loomulikum jääb tulemus.


(Visited 16 times, 1 visits today)

12 Comments

 1. Sandra 23/01/2013 at 18:18

  Kenad kulmud ja hea postitus ;)

  Reply
 2. Anonymous 23/01/2013 at 19:07

  Vähe on märgatav ja väga ilus. Peaks isegi proovima, aga tundub hetkel küll jube keeruline protsess:S

  Reply
 3. Triin 23/01/2013 at 19:07

  Kuna mul on kartulikarva juuksed, siis väga tumedaid vahendeid kasutada ei taha. Kasutan kas ELF-i kulmupaletti toonis "Ash" (koos sama Real Techniques pintsliga mis sul on) või Avoni kahe otsaga kulmupliiatsit (ühes otsas on pliiats, teises otsas hari) toonis "Blonde". Mõlemad sobivad minu juuksetooniga nagu valatult. Samuti ei salli ma seda, kui kulmupliiats on punaka alatooniga. Süsimuste kriipskulme jälestan, aga mõned inimesed ei saa aru, et see ei ole atraktiivne. Kõige ilusam on see, kui on järgitud oma loomulikku kulmukuju ning oma juuksevärvi. Sinu kulmud on kenad ja sobivad sulle! Muide, mis huulepulk sul peal on, see on nii ilus!

  Reply
 4. Anna Elisabeth 23/01/2013 at 19:07

  Huultel on Maybelline Color Sensational Vivids huulepulk "Vivid Rose". Kirjutan neist huulepulkadest lähipäevil rohkem. ;)

  Reply
 5. Kristiina 23/01/2013 at 19:22

  Kulmude "joonistamisest" võiksid ka video teha!

  Reply
 6. Keidi Piller 23/01/2013 at 19:43

  Kuna mul on endal ka suur probleem kulmudega, siis sain siit väärt nõu! Aitäh!!

  keidzup.blogspot.com

  Reply
 7. Laura 23/01/2013 at 19:43

  Väga ilusad kulmud! Kas tellisin tooni "Taupe" või "Brunette"?

  Reply
 8. Anonymous 23/01/2013 at 19:43

  Ma ei jõua ära oodata, kui need uued Maybelline'i tooted müüki jõuavad!

  Reply
 9. Anonymous 23/01/2013 at 20:01

  Väike ''hint''.. Kasutasin ise ka pikka aega riitsinusõli ja kulmud muutusid tõepoolest kergelt tumedamaks, kuid kui lõpetasin selle oli poole kuu pärast näha, kuidas kulmud muutusid tihedamaks ja ilusamaks. Riitsinusõliga kitkusin väljakasvu umbes kaks korda kuus, sest tõesti nii vähe seda oli. Kuna endalgi olid kidurad kulmud, siis lõpetasin riitsinusõliga mäkerdamise ja praeguseks olen väga rahul tulemusega.. :)

  Reply
 10. Kadi 24/01/2013 at 07:34

  Mul on väga kummalised kulmud – tavalist kartulikoore värvi ja päris pika karvaga, samas mitte just ülitihedad. Tahaks neid küll konkreetsemaks teha aga ükski kulmuõpetus ei aita mul loomulikku tulemust saada, mistõttu olen jätnud nad senimaani veel selliseks nagu nad on – mõne pildi peal hästi näha, mõne pildi peal 'kaovad ära'. Võimatu missioon :D

  Reply
 11. Anonymous 10/04/2013 at 06:08

  Kuna mul on ka tumedad juuksed ning heledamad kulmud (nagu teil), käin neid keemiliselt salongides värvimas. Mõtlesin, et ehk oleks teile ka abiks ning vähendaks tüütavat kulmude värvimist kui kasvõi prooviksite salongis lasta teha, juhul kui pole seda juba teinud.
  Muidugi ei ole tulemus alati just see, mida sooviks, kuid sellepärast tulebki täpseltselgeks teha, mida tahetakse. Kui ka see ei sobi siis saab ka kodus värvida.
  Loodan, et ehk olin abiks, kuna tean kui tüütu on kulmude värvimine ning korda seadmine :).
  Kõike head, Helina.

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *