#2 Disappointing Products

Well well well, round two of products I wasn’t very pleased with. I’ll make it quick. JOIK facial mask with oatmeal and honey smelled disgusting and didn’t make any difference to my skin. Rimmel Lasting Finish by Kate Moss lipsticks are usually very nice, but “101” in red packaging has an awful taste and smell. I had to rub it off 2 minutes after applying this, so this was a huge disappointment. Manhattan Wake Up Concealer does nothing and I mean NOTHING. It looks nice and light reflecting on the wand, but once you blend it in, it disappears into nothing, leaving no brightening effect whatsoverer. And then… Max Factor Masterpiece mascara in waterproof… Can it really be that no other mascara smudges on me and doesn’t care about the snow, but this gives me serious panda eyes? It’s almost too weird to be true and maybe I just got a bad one, but this mascara did an awful job. Enough negativity now, have a beautiful Sunday! :)

Mulle ei meeldi kirjuda, aga vahel lihtsalt peab. Siin on teine ports tooteid, millele kulutatud raha eest oleksin saanud midagi mõistlikumat soetada (v.a JOIK, selle sain Siisonilt kingituseks ja ripsmetušš, mille andis mulle täditütar). JOIK toitev ja pehmendav näomask kaera ja meega sõna otseses mõttes haiseb ja vähemalt minu nahale ei osutanud see mingit mõju. Selle mõju ootamine oli aga tõeline piin, sest selle maski lõhn oli kohutavalt ebameeldiv. Rimmel Lasting Finish huulepulgad on õigupoolest mu suured lemmikud, ka Kate Mossi sarja omad, kuid punases pakendis pulgaga toonis “101” on lihtsalt midagi mäda… Sellel on hoopis teistsugune lõhn kui tavalistel LF huulepulkadel ja mustas pakendis Kate Mossi omadel. Lõhn ja maitse mõlemad on nii vastikud, et ma suutsin seda huulepulka kanda täpselt 2 minutit ja nühkisin siis maha. See on see, kui poes huulepulki otse huultele ei proovi, aga ausalt… kes üldse teeb seda!? Manhattan Wake Up Concealer pidi minu lootuste kohaselt olema odav alternatiiv kõikidele kallitele valgustpeegeldavatele kreemidele, kuid tõtt-öelda ei ole sel tootel mingit efekti. Niipea kui sa selle laiali hõõrud, kaob see jäädavalt ning ei jäta endast jälgegi maha. Täiesti mõttetu ost. Viimases tootes pettumist ei suuda ma siiani uskuda, sest Max Factori ripsmetušid on reeglina väga head, ka tavalises Masterpiece tušis pole ma varem pettuma pidanud, ent veekindel variant vedas mind alt. Isegi mu mitte veekindlad tušid kannatavad lume ja pika päeva ära, kuid see kinkis mulle juba mõne tunni möödudes pandasilmad. Kas ma sain praagi või on selle tootega lihtsalt midagi väga müstiliselt valesti? :D

Millised on teie kogemused nimetatud toodetega? 

(Visited 13 times, 1 visits today)

11 Comments

 1. Marlen 06/01/2013 at 13:20

  Samade toodetega küll kokkupuuteid pole aga JOIK Puhastav ja värskendav näomask rohelise tee ja piparmündiga on super jällegi, ei haise ja pärast on näonähk nii pehme, mõnus ja siidine aga kahjuks seda ainult mõneks päevaks aga samas värskendab küll mõnusalt :)

  Reply
 2. Anonymous 06/01/2013 at 14:12

  Ehk oli see ripsmetušš halvaks läinud või lihtsalt vigane partii, sest olen seda mitu aastat suviti kasutanud – ujumas käinud, nutnud ja pandasilmi pole kordagi saanud. Nüüd on veekindel lemmik Max Factori False Lash Effect. Rimmeli punane huulepulk on mul toonis number 109 ja sellega olen ka rahul. Lõhn on natuke keemia puuviljane, aga kandes küll ei häiri. Joiki maskidest olen ka proovinud ainult piparmündi oma ja see on juba ammune lemmik. Mõtlen nüüd katsetada sinu poolt kiidetud Lushi maski. Eelistan pigem puhastavaid maske, niisutuse saan kreemist. Olen hetkel ka uue Concealeri otsingul ja pilk on jäänud peale Make Up Store Cover All Mixile – oled sa seda proovinud? Mulle tundub nii mugav, et sellega peaks saama katta nii punetust kui ka siniseid silmaaluseid. See võiks nagu ka kompenseerida seda krõgbedamat hinda, nii et arvamused kuluksid ära küll :)

  Reply
 3. Anna Elisabeth 06/01/2013 at 14:13

  Ma ei ole seda MUS peitekreemi proovinud, aga tahaksin samamoodi seda proovida. Peaksingi millalgi poest läbi astuma, nii mõndagi on tarvis ja MUS mulle meeldib. :)

  Reply
 4. Liina 06/01/2013 at 14:34

  MUS concealeri triot olen ma kasutanud ja väga meeldis. Ise olen küll jäänud MACi juurde siiski. Lisaks on mu viimase aja suur armastus L'Oreal Lumi Magique. Seda on nii roosakama kui kollakama alatooniga ja ma olen väga rahul sellega. JOIKi maskidest olen mina ka just seda piparmündi oma proovinud ja selle lõhn on tõsiselt mõnus, nagu vanaema piparmünditee (:

  Sedasama Manhattani peitekat olen kunagi kasutanud, kuid ei mäleta sellest suurt midagi. Sama sarja jumestuskreem oli mul pikka aega lemmik. Lõhn vist meeldis.

  Reply
 5. Anonymous 06/01/2013 at 15:19

  Ma olen kasutanud ka JOIKi piparmüdimaski, mis oli eriti värskendav ja mõnus. Ja olen kasutanud kaera ja pruuni suhkruga kehakoorjat, mille lõhn oli minu meelest nii hea magus. Aga kõigile ei saagi samad tooted meeldida:) Igatahes su blogi on mu lemmik:) Jätka samas vaimus!

  Reply
 6. Ele 06/01/2013 at 15:19

  Sul siis veel vedas, et too Manhatteni toode midagi ei teinud. Minu kogemus oli see, et ta ei kadus nahal ära, aga jäi rõvedalt kleepuv ning umbes 20minuti möödudes nähk läikis kohutavalt, nagu oleksin õli näkku määrinud. Lisaks sain veel paar "toredat" vistrikku.

  Reply
 7. Maarja 06/01/2013 at 17:02

  Mina olen ka seda kaeraga näomaski proovinud ja lõhn oli minu jaoks täitsa talutav. Väljanägemine oli tal üsna jube, aga tegi näo mõnusalt pehmeks ja siledaks :) Viimasel korral kasutades hakkas nägu millegipärast kohutavalt õhetama, aga võibolla oli ta lihtsalt juba kaua seisnud.

  Reply
 8. Liina 06/01/2013 at 17:02

  JOIKi maske proovinud ei ole, Rimmeli huulepulgaga toon 080 Screamer- sellega olen küll ülirahul, kärtspunane huulepulk püsib hästi peal ja ei lõhna üldse. Manhattani Concealereid ei ole kasutanud kuid kunagi kasutatud puuderkreemiga olin küll rahul. Püsis peal ja ei jäänud läikima. MF duššidest olen pettunud samas tootes aga ta ei olnud veekindel. Käisin veel poes küsimas, et kas pole äkki vana partii, et nii vilets.

  Reply
 9. Merily Leis 06/01/2013 at 17:02

  Max Factori ripsmetušš oli sul ilmselt tõesti mingi praak, sest see on minu täielik go to tušš ja pole kunagi alt vedanud…

  Reply
 10. Triin 06/01/2013 at 20:49

  Minul on ilmselt küll imelik komme, kuid alati enne kui ma huulepulka ostan, ma lihtsalt nuusutan testrit ja kui lõhn on ebameeldiv, siis jätan ostmata. Ilmselt nii mõnigi müüa on mind imelikult vaadanud kuna mulle lihtsalt meeldib käia kosmeetikat nuusutamas, kummaline nagu ma olen.

  Reply
 11. Anonymous 09/01/2013 at 16:44

  Minule jällegi Joiki kaeraga näomask väga meeldib ja lõhn on pigem meeldiv, kui halb. Ja näo jätab ka mõnusalt pehmeks :)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *