Kingiloos! Talvine üllatus The Body Shopilt

This is a giveaway for my Estonian followers. ;)

Kui arvad, et jõulud on nüüdseks läbi ja kõik kingitused laiali jaotatud, siis sa eksid. ;) Nimelt, koostöös Body Shopiga tahan ma teie vahel ära jagada kolm imemõnusat Vanilla Bliss huulepalsamit, mida talvisel ajal taskusse või meigikotti pista. Vanilla Bliss vanilje huulepalsam (7.30) sisaldab ka pehmendavat mesilasvaha, mis muudab huuled tõeliselt vastupandamatuks, nii et tahad neid ise limpsida (ära seda siiski tee) või kellelegi magusa musi teha (seda võib). :)

Lisaks kingin ühe Cranberry Joy kerge kätekreemi (12.00), mida mina isiklikult näeksin hea meelega kellegi kraanikausi serval, et ta ei unustaks pärast kätepesu oma käsi ka niisutada. Kerge koostis tagab, et kreem ei jäta käsi liiga rasvaseks – käed on niisutatud ja imemõnusa lõhnaga. Sain ise jõuludel sama sarja kehavõi ja nii imelik kui see ka pole, tabasin end ikka ja jälle oma käsivarsi nuusutamas.

Mida teha, et võita? Ma tahaks, et te kirjutaksite kommentaaridesse, kuidas möödusid teie pühad ning et jõulud on teatavasti andmise aeg, siis kas te sel ajal ka mõne heateo tegite? :) Ootan teie kommentaare 31. jaanuari õhtuni ja kingisaajad valin välja 1. jaanuaril, nii et teist nelja jaoks algab uus aasta eriti hästi. ;)  Ärge unustage lisada kommentaarile oma meiliaadressi!

NB! Ma armastan kingitusi jagada eelkõige oma lugejatele ja toetajatele, niisiis saavad loosis osaleda vaid selle blogi follower‘id siin ja Facebookis. Kui sa seda veel pole, saad kerida lehekülje alla ja klikkida “Join this site” ning mu Facebooki lehekülje leiab SIIT!

(Visited 13 times, 1 visits today)

75 Comments

 1. About Me 27/12/2012 at 16:40

  Pühad on eelkõige perega koos olemise aeg. Tänavu oskasin hinnata seda, mida varem pole osanud hinnata. Kingitused olid lihtsad. Nagu öeldakse, siis lihtsus peitubki ilu! :)

  Kaisa Laine
  kaisal866@gmail.com

  Reply
 2. Triin 27/12/2012 at 16:42

  Minu jõulud möödusid vanematega tülitsedes ja koolitöid tehes. Ei olnud just ilusad jõulud, kuid ehk üldiselt muutub minu elu ja vanematega läbisaamine paremaks.
  Ja muideks soovitus kõigile, kes tahavad end hulluks ajada- proovige teha üks toimiv geoinfosüsteem ja on garanteeritud, et vähemalt juukseid peast kiskudes selle tegemine möödubki.
  Triin
  triin.rist@gmail.com

  Reply
 3. Svea 27/12/2012 at 16:57

  Minul möödusid jõulud pere keskel. Tähistasime kaks korda jõule, sest minu pere elab teises Eesti otsas. Meil käis jõuluvana ja sõime kõike head ja paremat, alati on jõulud nii ilus aeg olnud :)
  Ma ei teinud jõulude ajal heategusid, kuid olen kogu aasta vältel seda mingil määral teinud.. ma annan oma vanu riideid ja lapsele väikseks jäänud riideid nendele, kellel on neid vaja. Alati on hea tunne olnud, kui inimene südamest mind tänab. Nii vähe on õnneks vaja.

  Soovin Sulle kaunist aasta lõppu ja loodan, et uus aasta tuleb veelgi parem :)

  svearoosilill@hotmail.com

  Reply
 4. Karolin S 27/12/2012 at 16:57

  Minu jõulud möödusid maal vanaema külastades perega, väga vahva ja tore oli. Ning arvan, et heateod on armsad, ja eriti armsad kui need on väiksed-lihtsad ja kõige olulisem, et neid leiduks igas päevas!

  Karolin S
  91karolin@gmail.com

  Reply
 5. Kristi 27/12/2012 at 16:57

  Pühad möödusid rahulikult, aga paraku liiga kiiresti. Täna tabasin just end mõttelt, et jõulupühad võiksid kesta veel ka täna ja homme, et oleks rohkem aega perega koos jõulurahus veeta :)

  Minu selle aastane heategu ei olnud seotud andmise ega ostmisega, vaid ma püüdsin olla positiivsem ja naerusuisem, et sellega nakatada ka teisi inimesi, sest vahel võib ka väike naeratus ja hea sõna muuta mõne inimese päikselisemaks :)

  kristi.raudlepp@gmail.com

  Reply
 6. Anonymous 27/12/2012 at 16:57

  Pühad möödusid pere seltsis. Heateona annetasin lastekodusse riideid ja mänguasju :)

  k.lehtroos@gmail.com

  Reply
 7. Anett 27/12/2012 at 17:02

  Mul olid väga toredad jõulud. Veetsin need pere seltsis ja see just tegigi need kõige rõõmsamaks – näen neid harva ja iga hetk toredatega koos on oluline! :)

  Õpin erialalt huvijuht-noorsootöötajaks ja olen endale n.-ö. motoks seadund, et olen väike maailmaparandaja ehk üritan igal päeval midagi head kellelegi teha, kas või lihtsa naeratuse inimeselt välja meelitada. Kõige toredam on see laste puhul, näiteks olin viimase kuu ühel jõulumaal aktiivõppe praktikat tegemas ja mängisin päkapikku. Kui endal on jõuluhing sees, siis teistele seda edasi anda on lihtne ja vastutasuks tuleb maailma armsaim naeratust väikeselt poisilt või tüdrukult. :)

  Ps. Kõigile, kes seda kommentaari loevad: hoidke jõulurõõm südames, nii mööduvad pühad rõõmsalt ja stressivabalt! :))

  Anett
  Meil: anett.manniste@gmail.com

  Päikest! :)

  Reply
 8. Anonymous 27/12/2012 at 17:07

  This comment has been removed by a blog administrator.

  Reply
 9. Desirée 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin perega maal ja erinevate sugulaste juures, trippides mööda Eestit. Kõige meeleolukam oli poisi sugulastega Pärnus, nii palju eri generatsioone koos ja nii palju rõõmu. Väga kahju, et pühad nii vähe kestavad.
  Veidi enne jõule andisme emaga mu vanad riided oma maakohas asuvasse lastekodusse, seda oleme üritanud muuta igaaastaseks traditsiooniks.

  Reply
 10. Marily 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin oma kõige kallimate inimestega koos olles! :)
  Jõulude ajal küll ühtegi heategu ei teinud, kuid läbi aasta aitan kodutuid kasse!

  mpeetvere@gmail.com

  Reply
 11. Egelt 27/12/2012 at 21:39

  Õhtust armas Anna Elisabeth :)
  Minu jõulud möödusid pere keskel. Rahulikud ja traditsioonilised – palju jõulusööki ja juttu, suure ühise laua taga.
  Ka heateod ei jäänud sellel aastal tegemata ja nii juhtuski, et täna (olgugi et mitte enam jõulupäev) koputas noormehe naaber meile uksele ja kurtis muret, et temal pole kedagi kes lapselapsele jõulutaati mängiks.. mõeldud-tehtud : otsisime siis kapist vana jõulutaadi kostüümi välja ja pugesin kärmelt selle sisse (noormehe hääle oleks lapselaps ära tundnud, seetõttu võtsin mina rolli kandmise enda pääle).. olgu siis öeldud et mitu patja sai ka toestuseks kostüümi alla lisatud :D Nalja sai väga palju ja mõistsin vist päris esimest korda selle imemehe fenomeni.. mind saadeti sellest perest ära kallistuste ja lausetega "ära järgmine aasta nii kaua tule :)" ….
  oli vahva!

  egeltpohjala@gmail.com

  Reply
 12. Triinu Liis 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõulud möödusid elukaaslasega koos tema pere keskel. Tore õhtu oli, sest siis tuli ilmale ka elukaaslase õe poeg! Elukaaslane sai viie kordseks onuks lausa :)

  Minu heategu oli minu loomale .. Ta kaotas mõni aeg tagasi oma parima sõbra kellega terve elu koos veetis ning oli väga nukker ja õnnetu. Päevad möödusid otsides iga nurgatagust ja pragu .. ehk on sõber seal. Jõuludeks lapsendasime ühe natukene vanema tuhkrupoisi kelle saatus oleks olnud magama panek. Seega nagu kolm heategu ühes – üks meie vanema looma rõõmuks, üks uue looma rõõmuks ja muidugi ka meie rõõmuks!

  Reply
 13. VogueBastard 27/12/2012 at 21:39

  Selle aasta jõulud möödusid eriti kiiresti. Veetsin aega perekeskel (ja toidu keskel) ning käisin kirikus jõulunäidendit vaatamas. Sellel aastal mingit suurt heategu kahjuks ei teinud, aga eks peab siis järgmine aasta aktiivsemalt head tegema ;)

  Irma
  irmalaaas@gmail.com

  Reply
 14. Liina 27/12/2012 at 21:39

  Minu pühad möödusid küllaltki rahumeelselt. Kuna esimene jõul omas kodus sellel aastal siis tõime ikka ka kuuse ja ehtisime kuigi pühad veetsime kodust väljaspool. Oma vanemate juures. Koera võtsime kaasa ja pakkusime temale ka võimaluse koos perega jõul veeta :)
  Kõisid jõuluvanad ja päkapikud, oluline oli ikka koos perega veedetud aeg :)
  Liina
  liinalys@gmail.com

  Reply
 15. Helina 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin mõnusalt pere seltsis. Aastatega on mu perekond kuidagi lähedasemaks ning mõnusamaks omavahel saanud, seega tänavused jõulud olid kuidagi eriti chillid.

  Heateo peale mõtlesin küll. Sõbranna ei soovinud tänavusteks jõuludeks oma perelt midagi, minus aga tärkas mõte teha talle mingisugunegi jõulukink. Homme teemegi selle koos ühe teise sõbrannaga teoks, kirjutades talle südamliku kirja, pannes mulliümbrikusse veel ka šokolaadi ning siis postitame selle ta postkasti. Loodetavasti talle see üllatus meeldib.

  Kaunist aastavahetust ning meeleolukat ning tegusat uut aastat!

  E-mail: tamme94@gmail.com

  Helina :)

  Reply
 16. Laura 27/12/2012 at 21:39

  Unustasin enne e-maili!

  lauralougas@gmail.com

  Minu jaoks olid need jõulud üle pika aja jälle positiivse noodiga ja väga südamlikud. Olgugi, et meie peres oli hiljaaegu valus kaotus, suutsime kõik leida selle rõõmu südames ja nautida koosoldud hetki.

  Heateoks nendel jõuludel pean oma tänast vereloovutust. Doonorlus on minu olnud mitmeid aastaid, kuid tervise tõttu pole verd andmas käinud eriti tihedalt ja järjepidevalt. Nüüd on aga kõik korras ja suutsin julguse kokku võtta ja loovutada "tükike" endast, et anda see kellelegi kes seda tõeliselt vajab :)

  Reply
 17. MerilyŠ 27/12/2012 at 21:39

  Minu pühad möödusid rahulikult pere seltsis, nagu alati. Kuigi elan veel kodus ja suhtlen perega igapäevaselt, on õhtul jõuluvanale koos salmi lugeda ikka tore.
  Sel aastal ma olin veidi laisem, kui tavaliselt ja võtsin nii rahulikult, kui üldse sai. Kui muidu olen käinud loomade varjupaigas (seda aastaringselt, mitte ainult jõulude ajal), siis selle aasta jõuludel jätsin minemata. Kindlasti teen selle tripi veel vana aasta sees ära. Üleüldiselt – minu puhul kehtib reegel, et anda on igal aastaajal tore, mitte ainult talvel, detsembri lõpus :).

  Toredat aastavahetust!
  (Ajaliselt oled vist väikese vea teinud, 31. jaanuari asemel peaks vist olema detsember? :))

  Merily
  merily994@hot.ee

  Reply
 18. Laura 27/12/2012 at 21:39

  Minul olid üle pika aja jälle väga vahvad ja südamlikud jõulud. Ootasin neid miskipärast see aasta väga ja ka jõulutunne oli kordi suurem kui eelnevatel aastatel. Sain veeta kvaliteetaega oma perega ja ka kallima perega ja see teeb mind õnnelikuks :)

  Heateoks jõulude ajal pean doonoriks olemist. Üle pika aja käisin jälle verd andmas just täna ja see on tõesti hea tunne. Kuigi tahaks seda teha tihemini, tervis kahjuks ei luba. Samas on doonorlus olnud minu elus juba nii mõnedki aastad, kuid siiski pean seda heateoks, sest just minu haruldane veri saab aidata kedagi, kellel abi vaja läheb ja see toob näole naeratuse :)

  Reply
 19. Jessu ♥ 27/12/2012 at 21:39

  Minu pühad möödusid traditsiooniliselt pere seltsis. Muidugi külastasin ka oma vanaema :)
  Heategusid teen ma alati, kui saan, ja millegipärast just enne pühi sain aidata väga paljusid vanainimesi, näiteks poes.

  jessikaroger9@hot.ee

  Reply
 20. Eneli 27/12/2012 at 21:39

  Pühad veetsin perega. Pidevalt reisides ja mujal maades elades on muutunud jõulud perega eriti tähtsaks ja hinnaliseks minu silmis.

  Häid tegusid püüan ikka iga päev teha. Täna nägin kuidas ühel vanal naisel kukkusid kindad maha ning kuigi jäin ise trammist selle tõttu maha, siis ikka jooksin talle järgi ja ulatasin talle ta kindad tagasi. Väikestest heategudest algabki kõik! :)

  Ilusat pühadeaega!
  Eneli
  EneliRahula@hotmail.com

  Reply
 21. Annika 27/12/2012 at 21:39

  See aasta sai sõprade ja nende väikeste lastega koos olla.Lõbu oli laialt ning nähes 2-3 aastaseid laspi hoolikalt kuuske ehtimas,siis läks silmanurk märjaks,sest meenus ammune hetk kui sai seda oma vanaemaga teha.

  See aasta sai ka esmakordselt Toidupanga Rimi kogumisaktsioonidel vabatahtlikuks käia.Väga tore ja kordineeritud üritus.

  Reply
 22. Liis 27/12/2012 at 21:39

  see aasta olid esimest korda jõulud, millest siirast ning tingimusteta rõõmu tundsin. sain need veeta just nende inimeste keskel, kes on siin ilmas kõige-kõige kallimad ja vingemad! ehk siis hei-hello, mu esivanemad ja kallis.

  vahvat vana aasta lõppu!
  liis

  liisrohi@hotmail.com

  Reply
 23. Kristiina 27/12/2012 at 21:39

  Sel aastal olid minu jõulud eriti kaunid just seetõttu, et esimest korda aastate jooksul olid kohal minu jaoks kõik kõige kallimad inimesed – kogu minu pere +pruudid,peikad :) Kahjuks möödusid pühad nii kiirelt, võiks veel veidi kesta :) Arvan, et minu heategu oli see, et mängisin väikest rolli selles, et kogu meie pere saaks just 24. õhtul koos olla.

  Kristiina
  kriskerm@gmail.com

  Reply
 24. Kadri N. 27/12/2012 at 21:39

  Minul olid päris seklusrikkad jõulud, tuli ju külastada paljusid kalleid inimesi ja ma olen väga õnnelik, et on selline aeg, kus kõik tulevad kokku ja on koos rõõmsad.
  Heategusid teen iga päev, mõnikord rohkem, mõnikord vähem. Meie emotsioonid on kõige suuremad heategijad.
  Kadri.niine@gmail.com

  Reply
 25. Johanna 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud on alati olnud mu lemmikpühad aastas ning nagu alati, veetsin ma ka see aasta need enda perega ning sugulastega. :) Laual oli palju maitsvaid jõulutoite ning kingitustega olen ka väga rahul.
  Koos perega viisisime jõuludeks loomade varjupaika tekke, et ka sealsetel nunnudel oleks soojam olla.

  Johanna, johanna.jarve.001@mail.ee

  Reply
 26. Angeelika 27/12/2012 at 21:39

  Pühadeks sõidan alati Saaremaale vanematele külla. Sel aastal sai kohe üsna pikalt seal olla. Kõige rohkem hindangi seda, et saab koos perega olla, nautida maitsvaid sööke. Käisin sel aastal ise ka metsast kuuske toomas ja pärast sai seda siis ehitud. Piparkooke küpsetasin ka:) Jään jälle järgmise aasta jõulupühi ootama.

  Angeelika
  Angeelika166@hot.ee

  Reply
 27. Margit :) 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõulud möödusid samuti pere seltsis. :) 24. detsembril olime poisi vanemate juures, 25. dets minu enda pere juures. Mõnu seltskond tegi kõik nii toredaks! :) See on eriline aeg, mis mulle tohutult meeldib. :)

  Ka heategu ei unustanud. Käisin sõbrannaga loomade varjupaigas ning tegime neile heateo. Viisime sinna head ja paremat ning viisime ka koerakesi jalutama. :) Pärast sealt ära tulles oli sees hea ja rahulik tunne. :)

  Margit,
  margit1239@hot.ee

  Reply
 28. Anonymous 27/12/2012 at 21:39

  Tere!
  Mina veetsin oma jõulud kodus koos vanemate ning vennaga. Jõululaupäeval käisime ka surnuaial hauale küünlaid asetamas. Kui me tagasi koju jõudsime oli käinud "jõuluvana".Kingid olid mõnusasti kuuse all.Käisime vanavanematel külas mõnusasti aega veetmas.Meil oli väga tore.Kinkisin vanematele mõlemile nende lemmikšokolaadid ning vennale meisterdasin ise värviraamatu.
  Mõusat aastavahetust!
  moonstep@hot.ee

  Reply
 29. Margit 27/12/2012 at 21:39

  Mina sain jõuludeks üle pika aja koju oma pere juurde. Kuna mul on isal ka jõulude ajal sünnipäev siis tähistasime koos sugulastele. Eraldi tähistasime jõule ka sõpradega. Mina jäin oma jõuludega väga rahule :)

  margit.molder@gmail.com

  Reply
 30. Keiju 27/12/2012 at 21:39

  Minul möödusid jõulud pere seltsis, järgmisel päeval sõitsime traditsiooniliselt tädi juurde, kes on sündinud 25ndal detsembril :)

  Üle kõige rõõmustasin ma selle üle, et jõulud oli see aasta lumised ja kinkidega jäin ka väga rahule :)

  Ma teen läbi aasta väikseid heategusid(annetusi) nii et ei oskagi konkreetselt välja tuua :)

  Soovin Sulle mõnusat aasta lõppu ja edukat ja teguderohket uut aastat :)

  Keiju
  keiju@hot.ee

  Reply
 31. Hanna-Liis 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin pere seltsis nagu alati.Sõime ja rääkisime head juttu, ka kingitused ei puudunud.Eelneval päeval aga olin poes ning andsin ühele armsale inimesele natuke raha, et ka tal oleksid soojad jõulud :)
  hannaliisv@hotmail.com

  Reply
 32. anni 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud möödusid meisterdades ja küpsetades pere seltsis. Õhtul sai ka maal vanaema juures käidud ning õhtu lõpus jagus natuke aega ka kallimaga koos olemiseks, et vaikselt teleka ees üksteise kaisus istuda. Jäin selle aadta jõuludega väga rahule :) Väike heategu sai tehtud jõulutunneli kaudu.

  Ilusat aasta lõppu!

  annnni112@gmail.com

  Reply
 33. xxx 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõulud möödusid kodus koos vanematega, sest mina arvan, et see on rohkem perepidu. Kahjuks ma ei teinud veel head tegu, kuid mul on veel aega :)

  Minu meil masha.koren@mail.ru

  Reply
 34. Mari 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõulud möödusid pereringis kõike head ja veel paremat süües ning seltskonda nautides.

  Heategu otseselt ei sooritanud, küll aga natukene loen siia alla selle, et ei teinud mitte ühtegi nn "mõttetut kingitust" vaid reaalselt sai läbi mõeldud iga viimne kui kingitus, et saaja seda maksimaalselt naudiks. Omamoodi pisike ikkagi :)

  maripeaske@gmail.com

  Reply
 35. Maarja-Liis 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin pere, tädi ja tema tütarde peredega Viljandimaal vanaema juures, mis on meil traditsiooniks saanud. Sõime traditsioonilisi jõulutoite, rääkisime ja käis isegi jõuluvana, kes kinke jagas.

  Mingit erilist ja meeldejäävat heategu pühade ajal ei teinud.

  maarjaliis.pleesi@mail.ee

  Reply
 36. Anonymous 27/12/2012 at 21:39

  Pühad möödusid suure söömise-maratoni ning perekonna seltsis.
  Heateona olin veredoonor.

  Eleri P.
  eleripe@hot.ee

  Reply
 37. Anonymous 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõul möödus samuti pere seltsis. Lausa kahe pere- nii enda kui elukaaslase. Aga ükski vahemaa pole liiga pikk,et lähedasteni jõuda.
  Kasjust nüüd heategu, aga töö juurde võtsin kaasa paki piparkooke ja kohvisõpradele panin alustassile piparkoogi ka. Ülemus seda ei palunud,aga tundus kena mõte:)

  Jõulumees tõi minu kuuse alla ka paar Bodyshopi asja, aga neid pole kunagi vist küllalt, seega ikka osalen vahvas loosis ka.

  Päikest!
  evli7@gmail.com

  Reply
 38. ketttu 27/12/2012 at 21:39

  Mina veetsin jõulud oma perega ja vanaemaga. Istusime, rääkisime ja sõime kõike head ja paremat. Ilus õhtu oli küll aga mingit erilist jõulutunnet küll pole olnud. Vähesel määral küll aga mitte väga:).

  kersti.vainonen@gmail.com

  Reply
 39. eggy 27/12/2012 at 21:39

  Pühad möödusid rahulikult kodus ja pere keskel. Käisime jõuluõhtul kirikus ja surnuaias nagu aastatega traditsiooniks saanud on. Sõime liharulle ja kapsast-kartulit ning jõulutorti.
  Heategusid teen igal jõuluajal, näiteks annetasin Jõulutunneli raames ning viisin ka kodututele loomadele tekke-toitu.

  egle.hani@gmail.com

  Reply
 40. Kerstin Krebs 27/12/2012 at 21:39

  Minu jõulud möödusid vanematega koos olles ja kingitusi avades. Olime kõik kodus, sõime ja kuulasime Johnny Cashi jõululaule. Pärast läksime elutuppa kus seisis meie väike kuusk ja hakkasime kingitusi avama.

  Kerstin
  KerstinKrebs98@gmail.com

  Reply
 41. Mari 27/12/2012 at 21:39

  Jõulud veetsin pere ja sugulaste seltsis :)

  Ühtegi konkreetset annetust või heategu ei teinud, kuid töötan aastaringselt vabatahtlikuna ja teen head, et Eestis oleks parem elada :)

  maritanissaar@gmail.com

  Reply
 42. Anonymous 28/12/2012 at 01:02

  Minu jõulud möödusid pere keskel.Sõime head,paremat ja jagasime kingitusi.:)
  Heateona, annetasime klassiga loomade varjupaigale raha.

  Triinu P
  triinutriibu@hotmail.com

  Reply
 43. Maarja . 28/12/2012 at 11:04

  Minu pühadeaeg oli seekord veidi erinev. 23. detsember ja 24. detsember otsusasin olla
  vabatahtlikult tööl.
  Töökohaga seotud on ka nö. heategu. Nimelt, töötan emade ja laste varjupaigas. Selle puhul otsustasin neile tuua südamesse ka jõulutunnet: meelitasin neid endaga jõulutoite valmistama, sõime ühise laua taga ning hiljem kuusepuu all jagasin neile igaühele ka kingitusi. Kokkuvõttes oli suurepärane õhtu, mis tõi hinge nii hea tunde.
  Järgmisel päeval sõitsin ka siiski enda perekonna juurde, kus pühad said jätkuda. :)

  Maarja K
  Maarja409@gmail.com

  Reply
 44. K 28/12/2012 at 11:04

  Pühad möödusid nii nagu iga teinegi päev. Puudus jõulutunne, ei olnud mingit ühist söömaaega. Kõik istusid oma nurgas.
  Kurb oli.

  Koostöös ühe kooliga sai loomade varjupaigale kink tehtud küll. :)

  Kris K
  drahthaaar@gmail.com

  Reply
 45. GeaK. 28/12/2012 at 11:04

  Jõulud veetsin koos perega.

  Minu heategu oli see, kui toidupoe ees olev kodutu soovis, et ma ostaks talle vähemalt piimagi. Tagasi tulin korvitäie hea-paremaga. Emotsioonid olid kirjeldamatud. :)
  Gea K. geakasper@hot.ee

  Reply
 46. Uvatha 28/12/2012 at 11:04

  Minu jõulud möödusid väga ilusalt- jõudsime päeval enne jõulupühade algust kodu remondiga lõpule ja ehtisime juba niigi imeilusaks saanud toad. Need jõulud jäid meelde seni ilusamate ja rahulikematena, ilusti vaid pere ja lähimate sõprade seltsis.
  Heateo poolest aitasin lähedastel tervisemuredele vastu panna, nii hästi kui oskasin. :)
  (ja ka mulle tõi jõulutaat kuuse alla pakikese Body Shopi toodetega, kuid nendest tõepoolest ei saa kunagi küllalt!)
  Kerli Kostin
  uvathaster@gmail.com

  Reply
 47. Anonymous 28/12/2012 at 11:04

  Pühad möödusid koduselt ja perekeskis.
  Tänavu kraamisin oma riidekappi ja korjasin ka pereliikmetelt kokku mantlid-joped, suusapüksid, kampsunid ja sallid-mütsid, mida keegi enam ei kandnud ning viisin need annetuseks Oleviste Hoolekandele.

  evelinsipp@gmail.com

  Reply
 48. Anonymous 28/12/2012 at 11:04

  Veetsin jõulud pere keskel lisakilosid juurde nosides.
  Heateoks võib ehk nimetada seda, et ostsin maximast selle pisikese kellukese, millest läheb mingi osa raha kusagile lastele-loomadele :)

  Merilike@gmail.com

  Reply
 49. Anonymous 28/12/2012 at 11:37

  This comment has been removed by a blog administrator.

  Reply
 50. S.B. 28/12/2012 at 11:45

  Mina veetsin oma jõulud pere ja lähedaste seltsis. Tegime sel aastal loosipakid ning tore oli saada midagi lihtsat ja jõuludele omast (küünlaid jms). Meil oli traditsiooniline pidulik õhtusöök ja järgmisel päeval külastasin oma vanavanaema :)

  Ühe toreda heateo tegin ka: olin parasjagu köögis ja vaatasin aknast välja. Nägin üht vanameest kõndimas ja ta peatus just meie prügikastide juures..hakkas seal see sobrama. Ja siis ma kiiresti haarasin oma suure taarakoti, panin rutuga saapad jalga ja jooksin õue, et taarakott prügikastikõrvale panna. Ta oli seal, naeratas mulle. Jooksin tuppa ja nägin aknast, et ta läks selle taarakotiga minema :) Sees oli kohe selline soe tunne. See polnud küll suur heategu, aga usun ja loodan, et tema jaoks tähendas see nii mõndagi. Ka praegu kogun taarat, et see varsti jälle prügikasti kõrvale viia. See vanamees on regulaarne külastaja.

  e-post: sandrabach@hot.ee

  Reply
 51. Kristina Oja 28/12/2012 at 13:08

  Mina veetsin oma jõulud pere keskel.Nagu iga jõuluaeg käisime me perega surnuaial küünlaid süütamas ja tagasi tulles oli kuuse all kingipakid :) Sellele järgnes kingituste üleandmine ja luuletuste lugemine ja suur söömaaeg, kus leidus kõike head ja paremat . Otsest heategu ma ei teinud, aga ma püüdsin olla see jõuluaeg kõikide vastu sõbralikum . Ning see on ka minu uusaasta lubadus :)

  Kristina O
  okikio123@gmail.com

  Reply
 52. Mellu 28/12/2012 at 14:02

  Oma jõulud veetsin koos perega, mis ongi kõige tähtsam jõulude ajal, Selleks ju jõulud ongi, et pere kokku tuleks. Mina annetasin jõulutunneli saate ajal. Annetus oli mõeldud vaimupuudega lastele Päikesekodu rajamiseks.
  mmerlyke@gmail.com

  Reply
 53. Kätlin 28/12/2012 at 14:02

  Jõulud möödusid õnneks pere ja meeletu koguse söögi keskel nagu meil kombeks on saanud. Heategu mis meenub on see, et andsin koduteel rongijaamas ühele noormehele puuduva raha pileti ostmiseks :)
  k2tlin_loogus@hotmail.com

  Reply
 54. Kerli 28/12/2012 at 14:02

  Oi kui tore, et kingiloosid jõuludega otsa ei saanud! :)

  Minu pühad möödusid vaikselt, pere ringis. Nagu igal aastal. Sellised traditsioonilised jõulud.

  Heategusid selle sõna kitsas tähenduses vast ei teinud…aga laiemas mõttes tegin häid tegusid küll.

  kerli.puusepp@gmail.com

  Reply
 55. Helen M 28/12/2012 at 17:32

  Jõulud veetsin kodus, koos pere ja õe mehe ja ta emaga. Ma ei kujutaks ette, kui ma pean jõulud veetma üksinda :) Heateoks võib äkki lugeda annetust.. see polnud küll suur, kuid iga pisike heategu ja annetus aitab. Ja käisin päev pärast jõule surnuaias ja süütasin küünla :)

  helenmaazik@gmail.com

  Reply
 56. jaanika 28/12/2012 at 17:32

  Minu jõulud möödusid algselt perega ja hiljem, nagu meil juba tavaks saanud siis koos kahe parima sõbrannaga. Oli väga lõbus ja toidurohke aeg:D
  Kongreetset heategu ei meenu, aga üritan alati olla heasüdamlik ja hooliv:) (eelnevad aastad oleme klassiga ka koertevarjupaika toetanud)
  jaanika357@hot.ee

  Reply
 57. Anni 28/12/2012 at 17:32

  Mina veetsin jõulud enda ja elukaaslase peredega – tervelt neljal jõulupeol tuli käia, ühte neist võõrustasime esmakordselt ka oma ühises kodus :). Armas oli koos olla ja mul oli hea meel, et kõigi pereliikmetega laua ümber vähemalt mõne lõbusa tunni veedetud sai :).

  Suured heateod ja annetamised jäid sel aastal tegemata, aga olin alati olemas, kui kellelgi minu abi või toetust vaja läks, seega olen sellegipoolest tubli olnud :).

  Anni
  annipolli1@gmail.com

  Reply
 58. Anonymous 28/12/2012 at 17:32

  Pühad möödusid imeliselt, pere keskel. Heaks teoks võib ma arvan lugeda selle, et tegin perele väikese filmi mitme aasta piltidest!
  Liisu575@hotmail.com

  Reply
 59. Epp 28/12/2012 at 17:32

  Jõulud on kindlasti mu üks lemmikaegadest aastast! Võib-olla, et isegi kõige lemmikum.
  Jõuluaja ootamine hakkab varakult ning kui siis juba jõulumeeleolu kätte jõuab.. oh seda rõõmu!
  Igaastaselt saame jõululaupäeval kokku koos lähimate sugulastega (vanemad, vanavanemad onu ja tädi ja nende pered). Samuti on alati jõuluvana, kellele salmi ette loetakse, laule lauldakse või lihtsalt suure nuiamise peale ühe pika paiga läbi aetakse. Tänavu oli jõuluvanaks minu enda peika.
  Järgmisel päeval pidasime ka pereringis jõulujärgse söömingu teist päeva, ehtisime veel kuuske ja kuulasime jõululaule.
  Kinke sain ilusaid ja armsaid, eriti meeldis New Vintage by Kriss käeehe, sinise kiviga, oma poisilt ning jõuluvana koti seest jõhvikalõhnaline kehakreem. :)Niiisiis oleks näiteks sama sarja käekreem mulle mõeldud nagu valatult.

  Kas ma ka heategusid tegin? Ehk esimesena torgatab pähe see, kui taaraautomaadis vajutasin "lapsed teatrisse" nuppu, selle asemel, et mõni euro endale saada. Väike asi küll, aga heategu seegi..

  Jõulud on hea aeg, armas, ilus. Ja traditsioonid muudavad selle eriti eriliseks. :)

  epp.vaikla@mail.ee

  Reply
 60. Karrru. 28/12/2012 at 18:13

  Oma jõulud veetsin, nagu ka paljud teised siinsed lugejad, oma pere seltsis jõululauas head ja paremat süües.:)Heateoks pean mina oma perekonna ja sõprade väärtustamist, proovisin neile näidata kui väga ma neist kõigist hoolin ja kui kallid nad mulle tegelikult on.:)

  karine.janov.002@mail.ee

  Reply
 61. Teele 28/12/2012 at 19:56

  Jõulud veetsin ma koos pere ja sugulastega. Seekord oli see eriline just sellepärast, et mu õde tuli Inglismaalt meile külla. Jõulud on ikka väga mõnus aeg :)

  mustallikasteele@gmail.com

  Reply
 62. Mai-Liis 29/12/2012 at 15:38

  Jõulud veetsin pere ja Kallimaga. Kõik oli super tore ja lõbus. Heateo tegime terve perega-võtsime ühe koduta jäänud kassi endale. Jube armas pätt on ta ka :)

  mailiishansson@hotmail.com

  Reply
 63. Sille Sööt 29/12/2012 at 18:43

  Veetsin enda pühad pere keskel. Kingitused oli lihtsad, aga sellegipoolest tõid kõikidele naeratuse näole. Kingituste jagamisel pidi ütlema, mida kingisaaja soovib. Mina soovisin, et kõikide soovid täituksid.

  Peale hilist jõululõunat 24ndal, hakkasime terve perega kaarte mängima. Võitja sai öelda kaotajale ühe tegevuse, mida ta tegema pidi. Pühad möödusid väga pereseltsis. Tegime kõike koos ja püüdsime eirata internetis peituvaid võlusid.

  Kõike paremat Sulle uueks aastaks!

  sillesoot@gmail.com

  Reply
 64. Anna-Liisa 29/12/2012 at 21:44

  Jõulupühad veetsin – nagu juba traditsiooniks saanud – vanaisa juures Pärnus koos oma vennaga. See on imetore aeg, mil kõik armsad inimesed on koos ja võtavad aega, et koos midagi toredat teha. Oma heategudena näen teistele rõõmu valmistamist ja ühele väiksele poisile bussiraha andmist.

  Kaunist aastavahetust!

  Anna-Liisa

  annaliisa.toropov@gmail.com

  Reply
 65. Anonymous 29/12/2012 at 21:44

  Olen kõik oma pühad veetnud koos perega ja ilmselt jätkan seda traditsiooni terve elu! Kõige rohkem nautisin oma lapse rõõmu ja naerunägu, sest ta sai olla koos toredate inimestega ja lisaks sellele veel palju-palju kingitusi- nüüd ei teagi, millega mängida
  Kena aasta lõppu sulle!
  kellyoma@hotmail.com

  Reply
 66. Anonymous 30/12/2012 at 16:10

  Ausalt öeldes ei kujutakski jõule ilma pereta ette, seega jõulud sai ikka pere keskel veedetud. Vanemad on asunud maale, Jumindale, elama ja sinna ma oma mehega ka suundusin. Mul on suur pere, nii et nalja saab jõuludel ka alati palju:) Mul on kolm õde, kellel omakorda on kokku seitse last + õdede mehed. See aasta käis meil ka jõuluvana:)

  kaditambaum@hotmail.com

  Reply
 67. Piret 30/12/2012 at 19:35

  Minu jõulud olid perekesksed, istusime lauaümber ja mängisime scrabble'it. Olid küll üsna vaiksed kuid väga õdusad. Tulid ka sugulased Kanadast. Heateoks võib nimetada seda, et jalutasin varjupaiga kutsudega ja andsin liitrite kaupa verd (vähemalt selline tunne oli küll)

  pipi555@hot.ee

  Reply
 68. Kärt Kristiin 30/12/2012 at 23:42

  Jõulud möödusid pere ja sugulaste seltsis suurepäraselt. :-)
  Heateoks loen Jõulutunnelisse helistamist ja poest pisikeste kellukeste ja šokolaadide otsmist, sest osa nende asjade tulust läks lastele, kes pidid jõulud haiglas veetma.

  kristiin100@gmail.com

  Reply
 69. Eneken 31/12/2012 at 09:03

  Minu jõulud möödusid nii sõprade kui perega. Jõulude heateoks võiksolla see, et ostsin süüa ühele noormehele,kes poe juures küsis küll raha söögi jaoks kuid ütles, et ta oleks väga õnnelik kui saaks süüa. Väga kurb oli vaadata noort inimest niimoodi jõulude ajal nälga kannatamas kui kõik teised istuvad uhkelt kaetud laua taga.
  enekenviks@hotmail.com

  Reply
 70. Katriin Jõevee 31/12/2012 at 09:03

  Jõulud on just see püha, mille puhul kõik kauged kadunukesed koju saabuvad ja ennast vanaema küpsetatud heast-paremast kurguni täis kühveldavad ja pere-sugulastega jälle ühendust loovad. Nii tegin ka mina, sest nii jõulud minu jaoks käivadki! Pärast Tartusse ülikooli astumist jäid mu koduskäigud aina harvemateks ja lühemateks, eriti tänu faktile, et mu päriskodu koos perega asub teises Eesti otsas. Mina loen oma heateoks seda, et ma leidsin jälle oma pere jaoks aega. Et ma läksin koju, aitasin oma ema, külastasin kõiki vanaemasid, puhusin vanaisaga juttu. Ma nägin, et see tõi neile kõigile rõõmu ja see oligi just see, mida nad jõuludeks soovisid (kuigi ema oli talle kingitud The Body Shopi maasika kehakoorija üle ka ikka väga õnnelik ;)). Minu põhimõte on see, et maailma parandamine algab iseendast. Kui mul vaese üliõpilasena pole tõepoolest lisaraha, et kõikvõimalikele haiglatele hunnikute viisi eurosid annetada, siis ma vähemalt teen oma pere pühad õnnelikumaks oma külaskäikude ja abistavate kätega, seal kus minust vähegi abi on. Ärge unustage, et kingitused on toredad, aga tegelikult on pühade juures kõige olulisem see, et me oleme koos!

  katriinvee@gmail.com

  Reply
 71. Anonymous 31/12/2012 at 10:31

  Minu jõulud mõõdusid rahulikult. Mõned üksikud negatiivsed hetked olid, aga üldiselt oli kõik mõnus. Mõned väiksed heateod olen ikka teinud, näiteks aitan vanaema(tuues puid tuppa, koristades jne) ja ei tea küll kuipaju see heategu on, aga Superstaari finaalis hääletasin mõlema finalisti poolt:)
  Head uut aastat teile;)
  g2bby@hotmail.com

  Reply
 72. Tuule 31/12/2012 at 10:34

  Jõulud möödusid söögikoomas. Pühade paiku käisime sõbrannadega ka loomade varjupaigas aitamas.

  tuulepl@gmail.com

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *