10 Favourites from The Body Shop

Kes on mu blogi juba mõnda aega jälginud, teab, et ma ei saa üle ega ümber The Body Shopist. Ikka ja jälle satun ma nende kodulehele tooteid piiluma või poodi neid näppima, proovima ja nuusutama. Minu suhe The Body Shopiga algas umbes 12aastaselt, kui sain oma esimese Born Lippy huulepalsami (pole kindel, kas see oli Eestist või Norrast). Enam ma nende huulepalsameid väga ei kasuta, kuid olen leidnud aastate jooksul rohkelt teisi lemmikuid. Siin on minu top 10 ehk tooted, mida ma julgen kindlalt soovitada ja mida soetaks ka ise ikka ja jälle uuesti. Meigitooteid pole siin eriti esindatud, sest ma pole lihtsalt jõudnud end The Body Shopi meigivalikuga kurssi viia. :/

Shea kehavõi (17.50) – shea on mu lemmiksari neilt, see lõhnab lausa imeliselt (ja sobiks õigupoolest nii naistele kui meestele). Shea kehavõi on mõeldud eriti kuivale nahale, mis tähendab, et kui su nahk pole just nagu paber, on see igapäevaseks kasutamiseks kindlasti liiga “raske”, mina armastasin seda kasutada korra nädalas intensiivse niisutajana ja enne magamaminekut kätel ja jalgadel.
Shea dušikreem (7.00) – mu sheavaimustus jätkub ja ma soovitaksin kindlasti proovida ka dušikreemi. Lõhnab samamoodi imeliselt ja jätab naha mõnusalt pehmeks. Minu eriline lemmik just õhtuti enne magamaminekut. :)
C-vitamiini seerum (23.50, ouch!) – soetasin enda oma Inglismaalt allahindluse ajal, seda täishinda ei maksaks ma iialgi, kui väga see mulle ka ei meeldiks. See on mõnusalt värske lõhnaga ja oma siidise tekstuuriga sobib kasutamiseks ka meigipõhjana. Täispikk arvustus SIIN

Piparmündi jahutav jalakreem (13.30) – sain enda oma allahindluse ajal 6 euroga, kuid oleksin valmis selle eest ka täishinda maksma. Mõnusa piparmündilõhnaga, jahutav ja tõhusalt niisutav, jalad jäävad mõnusalt pehmeks. Meenutab veidi LUSH’i Fair Trade Foot Lotion’it. Viimane meeldib mulle õige pisut rohkem. :)
E-vitamiini näosprei (12.60) – sobib nii meigi “kinnitamiseks”, palaval päeval jahutuseks kui külma ilma korral niisutamiseks. Mõnus lihtsalt kotti visata, et end aeg-ajalt värskendada. Lõhn on mõnusalt neutraalne (meenutased õige pisut beebisalvrätte). Täispikk arvustus SIIN.
White Musk Libertine dušigeel (11.60) – see on tõeline luksus. Terve keha jaoks piisab vaid väikesest kogusest, mis tähendab, et see kestab kaua. Kaua püsib ka imehea lõhn, mille see nahale jätab.
Kanepi kätekreem (12.60) – kõik kolm TBS kuulsaimat kätekreemi (kanep, mandel ja roos) on imehead oma kindlate tunnuste tõttu, kuid kanepi oma on kindlasti üks populaarsemaid. Tõhus niisutaja, eriti suurepärane talveks ja ka mees ei ütleks sellest ära, sest kanep kõlab ju vähe mehisemalt kui puuviljad ja lillekesed.
Spa Wisdom Africa sheavõi ja seesamiõli kehapalsam (21.50) – selle kreemi tekstuur meenutab mulle veidi tarretunud pudingut, lõhn aga mõnusaid saunaõhtuid. Imehea ja luksuslik kreem, sõna “spaa” ei ole selle toote nimes kindlasti üleliigne. Täispikk arvustus SIIN.
Lightening Touch valgustpeegeldav pliiats (17.00) – ma ei näe selle ja kurikuulsa YSL Touche Eclat’i vahel mingeid erinevusi, see töötab imehästi ja kogusel ei tasu lasta end ehmatada – mul jätkus seda kolmeks kuuks.
Chocomania kehakoorija (17.50) – see on seni küll ainus kehakoorija, mida ma TBS-lt proovinud olen, kuid see oli lihtsalt imeline. Lõhn ei ole feik šokolaadilõhn, vaid ehtne segu šokolaadipudingust ja trühvlitest ja kehale jäi mõnus õline kiht (mis kõigile ei pruugi küll meeldida), mida sai kasutada ka jalgade raseerimisel. Imemõnus toode. Ainus miinus? Kulus ruttu. :( Täispikk arvustus SIIN.

Doesn’t matter if you’ve read my blog for a year or for a few weeks – you probably know that I ADORE The Body Shop. My only problem with them is that they belong to L’Oreal (and L’Oreal doesn’t care about mice and bunnies) and that they can be quite expensive, at least here in Estonia. I’ve used The Body Shop for years now, I think our relationship began when I was about 12 years old and got my first Born Lippy lip balm. I’m not too keen on their lip products anymore, but during the last 10 years I’ve found many new favourites. Only one makeup item though, I just haven’t tried their makeup really, but I’d like to in the future. 

Shea Body Butter – it’s a really rich cream and unless your skin is as dry as a paper it would be too heavy for everyday use, but for deep moisturizing once a week or so and using as a before bed hand cream it’s great and the smell is heavenly.
Shea Shower Cream – shea is my favourite range from the Body Shop, I just love the smell. It is kind of masculine, I think a guy would love it as well. Shea shower cream is super nice and moisturizing.
Vitamin C Skin Reviwer – my favourite for summertime. It smells really fresh and leaves your skin baby soft. I’ve found that since it’s so smoothe, it also works as a great makeup base. Full review HERE.
Peppermint Cooling Foot Lotion – fresh peppermint smell, cooling effect and soft feet. It does it all and it lasts for a long time. The only minus? It doesn’t come with a pump, I always put an old pump on my bottle that I’ve kept from a previous TBS body lotion.
Vitamin E Face Mist – works as a makeup setting spray, cools you down on a hot day, keeps your skin moisturized on a cold day… Just an all over win-win product.
White Musk Libertine Shower Gel – the smell is amazing, I couldn’t get enough of it. Also, it just doesn’t run out… It lasts for a long time, because you only need a tiny amount for your whole body. And the smell lingers on your skin. :)
Hemp Hand Protector – all three TBS most popular hand creams (hemp, almond and rose) are great for their own reasons, but hemp is probably the most popular. It’s really moisturizing and the smell isn’t too overwhelming. An absolute must for winter.
Spa Wisdom Africa Shea Butter & Sesame Oil Body Balm – my favourite body moisturizer from The Body Shop. It smells amazing and reminds me of warm summer nights after sauna. It has a pudding-like texture and it leaves your skin soft, moisturized and yummy. Unfortunately it’s more expensive than TBS body butters.
Lightening Touch – works very well and is a really good cheaper (but still not quite cheap… ) alternative to YSL Touche Eclat. But I really enjoyed it, I just haven’t purchased another one, because 17 euros seems a little too much, even though it works well.
Chocomania Body Scrub – this stuff smells amazing and it leaves a soft and a bit oily residue on your skin. Some might not like it, but I love it – you don’t have to use a moisturizer after and you can also shave your legs without applying any shaving cream etc after you’ve rinsed off the scrub. 
(Visited 5 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. stellarium 02/12/2012 at 11:32

    Väga inspireeriv postitus. Ilusat esimest adventi, armas Anna.

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *