What’s your type?

I have a new edition to my theBalm collection, yay! I found it in my goodie bag that I got from a recent Siison event and needless to say it felt like Christmas. I absolutely adore theBalm products. Sexy Mama is a great translucent powder both for finishing your makeup or getting rid of the shine, Mary Lou-Manizer is a gorgeous highlighter and Cabanaboy is a perfect purple blush for fall and winter. As for the mascara, it gives a lot of volume and is also quite lenghtening. If it continues to work for me, I might be repurchasing, because I just love theBalm and their no animal testing policy. And also, if I had to give out an award for best packaging, theBalm would bring home the gold.

So many men, so little time… Not sure I agree, I wish I had enough time with my one man, but thanks for cracking me up! :D
Siisoni kingikotis ootas mind theBalmi “What’s your type?” ripsmetušš ja ühtlasi mu neljas theBalmi toode. Mulle meeldib see bränd üha enam ja enam… ja enam. Sexy Mama on imeline läbipaistev puuder meigi kinnitamiseks/läikiva nina või lauba kohendamiseks, Mary Lou-Manizer on imeilus highlighter ja Cabanaboy on sügiseks ja talveks ideaalne lillakas põsepuna väga korraliku pigmendiga. Nice nice nice! Ja rääkides veel sellest ripsmetušist, siis ka see ei valmistanud pettumust – annab korralikult volüümi ja isegi pikendab täiesti rahuldavalt. Neil peaks õigupoolest olema kaks “What’s your type?” ripsmetušši, teise pakendil on viisakas ülikonnaga härra, kes lubab ripsmetele pikkust lisada. Mina olen õnnelik oma body-builder‘i üle. Kes pole veel theBalmi toodetega tutvunud, siis ma siiralt soovitan seda teha! Neid müüakse nt Tallinna Kaubamajas I.LU-s, ühtlasi saab neid tellida www.feelunique.com’ist või siison.ee-st! Võime vist kõik nõustuda, et esikoht kõige lahedamate pakendite eest peaks samuti theBalmile minema, ühtlasi on theBalm üks väheseid suurepäraseid kosmeetikafirmasid, kes ei katseta oma tooteid hiirte ja jänkude peal. ;)

p.s. Veetsin peaaegu terve nädalavahetuse voodis tööst ja koolist välja puhates ja alustasin nüüd uue motivatsioonilaenguga. Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite mulle oma soovidest – millist postitust järgmisena näha/lugeda tahaksite? Aitäh ette! :)

(Visited 5 times, 1 visits today)

3 Comments

 1. Liina 15/10/2012 at 13:56

  Niipalju, kui mina oma "tüüpi" olen testinud, on too ka väga mõnus ja väga meeldib mulle!

  Reply
 2. Marian 15/10/2012 at 14:04

  sel kuul on paljud theBalm tooted I.L.U.-des lausa -35% allahinnatud ;)

  Reply
 3. Anonymous 15/10/2012 at 14:18

  üks current favourites postitus ei teeks paha :):)

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *