The Body Shop All-In-One BB Cream

Nii nagu enam-vähem kõik kosmeetikabrändid, tuli ka The Body Shop sel aastal välja oma BB-kreemiga. Neile, kes ei tea, mida BB-kreem endast kujutab, siis põhimõtteliselt on tegu niisutava ja tooniva näokreemiga, mis lubab jumet ühtlustada ja pisemaid iluvigu peita. See erineb tavalisest jumestuskreemist just oma kergema tekstuuri poolest.

Ütlen otse ära, et The Body Shopi BB-kreem on esiteks üks huvitavamaid, mida ma proovinud olen. Ka imelikumaid, aga seda ainult heas mõttes. Nimelt, tuubist välja pigistades on see tavaline valge kreem imetillukeste terakestega. Kreemi nahal hõõrudes muutub see esmalt kahvatult roosaks ja siis näed oma silma all, kuidas see läheb nahatooni – seda kreemi on saadaval kolmes toonis ja lõpptulemuse tumedus on siis vastav valitud toonile. Ma ei tea, mis imega see muutus toimub, kas asi on soojuses või kreemis olevates pisikestes terakestes, mis hõõrudes värvi hakkavad andma. Piltidega on raske seda näidata ja videos oleks vast etem, aga loodan, et saate aimu:

All-In-One BB-kreemi pakend on seni üks kenamaid, mida ma näinud olen, sest värvikirevad Maybelline’i ja Garnieri pakendid pole kunagi väga minu teema olnud. Armastan lihtsust, ütleme nii. Kui enamjaolt on sellised tooted 50ml või 30ml pakendites, siis selles on toodet 25 ml jagu, mis pani hetkeks küll mõtlema, et kas siis ei raatsitud veel viit milliliitrit anda? :D

Kreemi kulus oodatust pisut rohkem, sest seda pole väga kerge hajutada (mõningatel kreemidel on n-ö liuglev ja siidine tekstuur, sellega peab pisut rohkem vaeva nägema), kuid äärmiselt lahe on selle pealekandmisel jälgida tooni muutumist valgest roosaks, roosast oranžikamaks ja lõpuks sulandumas sinu nahaga. Kindlasti pole tegu mati kreemiga, pigem jätab see kergelt kumava efekti. Just nimelt kumava, mitte läikiva või “õlise” – viimast hakkas minu jaoks lõpuks tegema Maybelline’i oma ja see oli tõeline turn-off.
Minu jaoks on selle toote suurim pluss, et see püsib oluliselt kauem peal kui teised BB-kreemid, mida ma proovinud olen. Kui teised kipuvad päeva jooksul pisut hajuma, siis see püsib kenasti peal täpselt nii kaua kui tarvis (võib-olla sellest ka raskem hajutamine – tekstuur ei lase tootel minema libiseda?). Et tegu on BB-kreemiga, siis ei tasu loota, et see punne peidaks, nende jaoks tuleks ikkagi eraldi peitekreemi kasutada.

Kokkuvõtlikult võib All-In-One kreemi plussideks lugeda innovatiivse lahenduse, ilusa pakendi, tõhusa niisutuse ja kauapüsivuse ning miinuseks ehk väikese toonivaliku (väga heleda nahaga inimese jaoks võib ka 01 liiga oranžikaks jääda, nagu kinnitas üks Youtube’i arvustus), vajaduse seda põhjalikumalt “sisse töödelda” ja selle miinus viis milliliitrit. :D
Kellele The Body Shopi tooted meeldivad ja kes tahaks jumestuskreemi asemel midagi kergemat ja mõnusamat proovida, sel soovitan kindlasti uurida ja proovida, minu kosmeetikakotis on sellel nüüdseks kindel koht olemas.

*All-In-One BB Cream oli kingitus The Body Shopilt, kuid see ei mõjuta mu arvamust ja soovitusi.

(Visited 5 times, 1 visits today)

7 Comments

 1. Marlen 16/08/2012 at 08:21

  Kas oskad öelda, palju see maksab?

  Reply
 2. Anna Elisabeth 16/08/2012 at 08:23

  20 eurot.

  p.s The Body Shopi koduleheküljel on kõikide nende toodete hinnad olemas.

  Reply
 3. Anonymous 16/08/2012 at 16:39

  natuke kallis pole nii väikse suuruse kohta? :/

  Reply
 4. Anonymous 16/08/2012 at 21:38

  Selline küsimus siia, et kuidas ja kas üldse saab oma nina/ninakuju kontuurida või väiksemaks teha? :)

  Reply
 5. Anna Elisabeth 17/08/2012 at 10:32

  Mati päiksepuudri ja highlighteri abiga oleks see vast kõige lihtsam. ;)

  Reply
 6. Anonymous 17/08/2012 at 10:33

  Tundub põnev!

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *