Chanel Illusion D’Ombre eyeshadow “Emerveille”

I was looking for an everyday cream eyeshadow and this beautiful glass pot by Chanel caught my eye. I compared it to MAC Paint Pot and also Stila Smudge Pots and realized that it was exactly what I needed. A really nice and shiny, yet quite subtle cream colour to swipe over my eyes to add a little something to them when I don’t really feel like playing around with different eyeshadows and brushes. I apply this with my fingers and it gives a really nice look – my eyes instantly look brighter and more awake. It has a really smooth texture and it’s nicely pigmented, so you can build up either a subtle shine or a more eyecatching look. Although, I would recommend using an eyeshadow primer, since it does tend to crease a little bit.
I absolutely love this product, it’s so simple and it will last me a while, I’m sure. Yes, it wasn’t the cheapest product, but it’s absolutely worth the money.

Kui väga ma ka enda sättimist ei armasta, ei suuda keegi ka väevõimuga sundida mind hommikul erinevate lauvärvide ja lauvärvipintslitega mässama. Et ma tahtsin aga siiski midagi, mis silmas kiiresti särama lööks, asusin kreemja lauvärvi otsingutele. Kaalusin erinevaid MAC-ilt ja Stilalt, kuid lõpuks leidsin selle ühe ja õige Chaneli letist. Toon “Emerveille” on ideaalne just igapäevaseks kasutamiseks – see annab pilgule sära ja elavust juurde, olles samas lihtne ja mitte liiga üle pingutatud. Sel on väga kreemjas tekstuur ja külalltki tubli pigment, mis tähendab, et seda võib panna vaid õige natuke “särtsu” lisamiseks, kuid paksemalt peale kandes annab ta parema katvuse ja lauvärvi efekti. Usun, et see oleks ka suurpärane aluskreem teistele sarnases toonis puuderlauvärvidele. Olen õnnelik, et selle leidsin – pealekandmine võtab sõna otseses mõttes mõned sekundid ja tulemus püsib ilusasti terve päeva – soovitan siiski ka aluskreemi kanda, sest muidu kipub see pisut vagudesse kogunema.
Soetasin enda oma Viking Expressi laevalt umbes 27 euro eest, Tallinna Kaubamajas maksab see ligi 32 eurot. Tean, mina kortsutasin ka algul kulmu, tõenäoliselt on asi selles logos… :D

(Visited 6 times, 1 visits today)

4 Comments

 1. Mari-Liis Suvi 24/07/2012 at 18:16

  Oioiii, see jääb laugudel nii ilus!

  suvimariliis.blogspot.com

  Reply
 2. Görel 24/07/2012 at 19:10

  Tõesti super ilus. Ennem jutu lõppu olin kindel, et pean ka selle omale saama, aga hinda vaadates jääb küll vist ära :D

  Reply
 3. Viu 25/07/2012 at 13:32

  Väga ilus toon!:)

  Reply
 4. Mammu 25/07/2012 at 20:07

  Võitsin selle norra blogija giveaway-s. See on suurepärane toode! Püsib kaua ja paneb silma särama nagu naksti. Vahel kasutan seda toodet kerge kihina peitekreemi asemel. Ma ei oskagi vist ilma selle lauvärvita enam. :D

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *