Võtta või jätta? JOIK kehakoorija

JOIK-i kehakoorijat ostes ma palvetasin, et see oleks etem kui The Body Shopi oma, sest viimast sain ma kasutada täpselt 5-6 korda (see sulas väga kiiresti ja tervele keha koorimiseks kulus seda ikka omajagu). Ehkki olin selle tasuta saanud, oli ikka kahju – oleksin tahtnud seda šokolaadist toodet kauem nautida. Niipea kui olin siia postitanud, et olen nüüd JOIK-i kehakoorija omanik, täitus kommentaarium kiidusõnadega ja paistis, et inimesed armastavad JOIK-i koorijaid. Proovisin ise järele ja mul ei jää muud üle kui nõustuda…

Minu greibi-mandariini kehakoorija suhkru ja jojoba graanulitega esiteks lõhnab imehästi… Nagu suvine kokteil või mahlajäätis, millele tahaks kiiremas korras otsa peale teha. Ja teiseks – ta koorib ja täpselt nii kaua kui ma ise tahan, olematuks sulamata. Minu kehale kulus umbes kaks suurt supilusikatäit (aga eks see on minu keha ja minu silmamõõt, inimesi ja koguseid on erinevaid). Karstin algul, et see hakkab pudisema (suhkur ja nii), kuid sain koorijat hajutada täpselt sinna, kuhu ise tahtsin ja see tekitas nahale ühtlase valget värvi kihi, umbes nagu mõningad näokoorijad seda teevad.

8 eurot kehakoorija eest pole kindlasti odav, aga minu puhul mängivad siin rolli kaks väga olulist tegurit. Esiteks, see on kodumaine ja ma toetan Eesti tegijaid. Teiseks, pakend! JOIK-i pakendid on imeilusad ja kui ma tavaliselt pistan kõik värvilised pesemisvahendite pakendid korvi või peidan dušikardina taha, siis seda lihtsat topsi on rõõm vanniserval või riiulis eksponeerida. Soovitan!

(Visited 10 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Mari-Liis Suvi 05/06/2012 at 16:28

    mmm, see greibi-mandariini koostis ajas suu vett jooksma! ootan, millal minu oma juba otsa saaks, et uus osta xD

    suvimariliis.blogspot.com

    Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *