Võtta või jätta? Himalaya Herbals

I had four l5ml Himalaya Herbals samples that I’ve gotten from my monthly Glamboxes and I thought I’d give you my two cents about them. Just for fun. ;) I would only recommend the FootCare Cream (really moisturising, but sinks in really fast) and the Purifying Neem Face Wash – it’s a simple cleanser, nothing too special but does it’s job. The scrub hurts your skin and the mask didn’t really make a big difference.
Purifying Neem Face Wash
Lihtne puhastav näopesugeel, mis lõhnab täpselt nii nagu sa pakendit vaadates ootaksid, kuid neoonroheline värvus tahab pisut ehmatada –  kui puhta ja loodusliku tootega siis õigupoolest tegu on? Siiski, mõjub värskendavalt ja puhastab kenasti. Meigi eemaldamiseks soovitaksin endiselt kergelt koorivaid puhastusvahendeid, sest mul on tunne, et kõikvõimalikud geelid lihtsalt ei saa kogu meigist jagu. Kes aga kreeme-puudreid ei kasuta, sellele sobiks see täitsa tublisti igapäevaseks näopuhastusvahendiks.

Neem Face Pack
Näomask, mis lõhnab nagu mudane õudus, justkui oleks ise endale samblast ja lehtedest maski kokku seganud. Ka värv on vastav. Näeb näol üpris inetu välja ja pärast kaheksat minutit hakkab jubedalt kiskuma, nii et on aeg maha loputada. Loputamine käib kergelt, piisab leigest veest ja ei pea nägu küüntega “kraapima”. Kui tulemustest rääkida, siis minu nahk oli igatahes pärast täpselt sama, mis enne – eks kuivavate maskidega tõmbuvad poorid niikuinii algul pisut väiksemaks ja tekib vau-efekt, kuid kui päris aus olla, siis mingit erilist muutust ma ei näinud.

Gentle Exfoliating Scrub
Olen ennegi maininud, et eelistan peeneteralise tekstuuriga näokoorijaid ja need, millel on sees suured karedad tükid on esiteks valusad ja teiseks kriibivad need õrna nahka, tekitades mikrohaavakesi, mida palja silmaga ei näe. Paraku langeb see koorja just sellesse teise kategooriasse. Pärast loputamist on nahk imelikult kiskuv ja… kuidas seda nüüd seletada… krudisev? Nii et ma pesin kohe tavalise näopesugeeliga üle, et pehmem tunne tagasi saada. Niisiis, väga ma seda toodet ei soovitaks… Ega üleüldse selliseid suurte tükkidega koorijaid. Valige parem midagi pisut peeneteralisemat ja “liivasemat”.

FootCare Cream
Lõhnab nagu teisedki Himalaya Herbalsi tooted pisut justkui ravimtaimede järele ja veidi nagu mingid vitamiinitabletid vm arstimid. Värvuselt on see beežikas, mitte oodatult valge, mis on päris huvitav vaheldus ja tekitab tunde nagu olekski tegu vähe looduslikuma tootega. Olin väga positiivselt üllatunud – kreemi oli mugav jalgadesse hõõruda ning see niisutas tõhusalt, jättes jalad pehmeks. Samas imendus see kiiresti nahka, nii et paljajalu telefoni haarama minnes ei olnud hirmu parketil selili libiseda.

Niisiis, kas võtta või jätta? Näopesugeeli ja jalakreemi võib täitsa võtta, teised kaks ei ole minu meelest just parimad tooted.
p.s. Glamboxi lehel on Himalaya toodetele hetkel väga sõbralikud pakkumised, nii et kui huvi on, siis tšekake SIIA.

(Visited 18 times, 1 visits today)

6 Comments

 1. Iris 04/05/2012 at 06:47

  Huvitav, mulle küll ei tundunud, et näokoorijal oleks suured tükid. Päris väikesed ja tihedalt. Enamasti on aprikoosikoorijatel enamvähem pool aprikoosikivi ja hunnik mingit kreemi ja ei koori miskit :D See mulle küll väga meeldis, just et pisikesed tükid ja neid on palju.
  Aga eks inimestele meeldivadki erinevad asjad :)

  Reply
 2. sandra 04/05/2012 at 06:47

  Huvitav mul on Himalaya Apricot Foot Scrub ja kasutan seda kehal vahel ja väga väga rahul olen.

  Reply
 3. Anni 05/05/2012 at 13:46

  Minu kogemus mainitud näokoorijaga on küll positiivne. Mul on väga kuiv nahk ja see koorija just ei teinud minu nahka veel kuivemaks ja kiskuvaks(need nö 'liivased' koorijad mõjuvad sageli just kuivatavalt). Samas meeldiks mulle kui need tükid seal sees oleksid pisut väiksemad ja neid oleks rohkem…

  Reply
 4. lostinwardrobe 06/05/2012 at 14:49

  Jalakreem on minu meelest ainuke hea asi neilt. Koorija on minu tundliku naha jaoks väga julm. :)

  Reply
 5. Liina 08/05/2012 at 08:35

  Minule sobib see koorija samuti. Nahk on pärast vel paar päeva eriti siidine, pehme ja sile. Kes teab, ehk sobib see näiteks rasusele nahale rohkem?

  Reply
 6. Jaanika 09/05/2012 at 19:39

  Himalayal on veel (vist julgen öelda) ühed parimatest hambapasta ja huulepalsam maailmas. Väga soovitan proovida!

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *