Time to try out Clarins!

So, www.feelunique.com is having a pretty cool deal at the moment. You had to order two products, one of them being skin care and you got a free makeup bag with two of their great products, 100ml Moisture Rich Body Lotion and 30 ml Beauty Flash Balm. I’d never tried anything from Clarins and I knew this was the time. Also, I had been wanting to try the Lip Perfector after reading so many good reviews about it. For skin care I chose their Daily Energizer Cleansing Gel.
I’m especially excited about the Beauty Flash Balm. It has been featured in so many magazines and it just seems amazing.
Reviews coming soon!
Have you tried any of these products? Any thoughts?
Veebipoes www.feelunique.com on käimas päris hea pakkumine: osta kaks Clarinsi toodet, millest üks on nahahooldussarjast ja saad tasuta kosmeetikakoti 100 ml kehakreemi ja 30 ml Beauty Flash Balm’iga. Loomulikult haarasin sellest võimalusest kinni, sest olin viimast juba ammu proovida tahtnud. Mu nahahooldustooteks sai Daily Energizer Cleansing Gel ja teiseks haarasin paljukiidetud huuletoote – Instant Light Natural Lip Perfector, toonis Rose Shimmer.
Arvustused tulevad peagi!
Kas olete mõnda neist toodetest proovinud? Arvamusi?
(Visited 3 times, 1 visits today)

4 Comments

 1. Miss A 14/03/2012 at 22:03

  Daily Energizeri sari on v2ga hea – v2rskendab ja puhastab efektiivselt. Sobib mu kombineeritud/rasusele nahale :-)

  Lip Perfectorit kasutan ka… Yleyldse on Clarins yks minu lemmikbr2nde – k6ik nende tooted, mida proovinud olen, on olnud kvaliteetsed ja hinda v22rt.

  Reply
 2. stellarium 14/03/2012 at 22:03

  Beauty Flash Balm pidi olema imeline toode. Olen mitmete inimeste käest kuulnud. Jään ootama, kuidas see Sulle meeldis.

  Reply
 3. normalnjuss 14/03/2012 at 22:03

  mul on ka see beauty flash balm, aga ma pole siiani päris aru saanud, kuidas seda kasutama peaks… üks variant on kasutada maskina ehk panna paksem kiht ja see teine (ehk siis igapäevasem) õhukese kihina nahale ja mitte sisse hõõruda(?!) ja KOHE meik järgi.. ei ole mina veel selle kasulikkusest aru saanud, et mida ta tegema siis õieti peaks..
  loodan, et oskad mind valgustada :)

  Reply
 4. Iris 14/03/2012 at 22:03

  Ma kasutan juba kaua aega Clarinsi Gentle Foaming Cleanserit. See on absoluutselt fantastiline. Mul on kohutavalt tundlik nahk mis ei suuda ära otsustada, kas ta on kuiv või rasune ja on enamasti mõlemat korraga. Ja see puhastaja on täiesti ideaalne, puhastab väga hästi aga ei ärrita ega midagi.

  Reply

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *